129
Monster Madness
  • joe1980
    #121
    Még nem,de légyszi áruld már el!
  • joe1980
    #122
    Néztem, de semmit nem változtat minden ugyanolyan fekete.csak a karakter szines.
  • MM2
    #123
    bocsi, de nnekem nincs XBOX-om!
    optionsba mindent vegyél fel esetleg maxra meg ilyenek
  • MM2
    #124
    vagy kapcsolj ki valamiket
  • joe1980
    #125
    Nekem Pc-n van meg,nem xboxon.
  • MM2
    #126
    jah!
    Monster Truck Madness vagy mi?
  • evil 007
    #127
    na letoltottem a átékot elindítottam crakkeltem is meg midnen na szoval hát még egy ien fos játékot nem láttam öregem ennél a rayman is jobb miaz hogy beleutok eggyet a zombiba az elején aztán repul 80 métert ez nextgen ez a játék a kutyának se kell öcsém iet kiadatni 1ft ot nem ér ez a game amugy meg lehet látni hogy xbox360 verziorol van átiratva pcre és olyan szarul hogy az csak na szal ezt nem adták ki pcre csak átnyomták 360 rol a készitok na ez egy rohattnagy átbaszás ugyan igy volt a resident evil 4 el is aztis átirták ps2 rol aztán 1 év után odáig jutottak hogy kiadtak avgy 30 peccset még elérte gépen azt a szintet amit a ps2 tuéajdonosok már 2 évvel ezelott élveszhettek nekem enyni a véleményem rem ahtás vok pár ygerekre apropó ygerek ezt a játékot olyan 10-13 éveseknek találták ki (én16 vok) nem nekem .....
  • Gery03
    #128
    Jó kis game ez, ellehet vele szórakozni:).
    Nekem a JFKPC-s clonedvd változat van meg HATRED crackkel-patchel működik. A felbontást és a configot is lehet állítani csak nem a játékon belül, hanem a lemezről kell autorunt indítani, bejön rendesen a laucher ott mindent belehet állítani.
  • Kyogre
    #129
    joe1980,
    zorggn,
    Megvan az ugyanaz, mint hiba, mint például general protection fault 0x44b2af 0xa406c35 (0x40d5f6, 0x1c406c35), megoldható ezt:
    1. telepíteni a játékot, hogy utat egyetlen latin szimbólumokkal
    2. telepíteni javítást MonsterMadness_Patch1001.exe (kereshet a Google)
    3. letöltés noCD neve "HTD-MM11 Monster Madness v1.01 [MULTI5] No-CD / Fixed EXE" (keresés a Google), kivonat minden a fájlokat a /játék mappa/Monster Madness - Battle for Suburbia/Binaries/ , fogadja cserélni
    4. megy /játék mappa/Monster Madness - Battle for Suburbia/Binaries/ és hozzon létre mappát "wxRC"
    5. megy /játék mappa/Monster Madness - Battle for Suburbia/Binaries/ és indítsa "startgame.cmd" fájl segítségével az egér dupla kattintással
    6. Ha a start után azt látod csak fekete képernyő, így nyomja meg Esc gomb
    7. ha játék indult ablakos módban megnyomhatja az Alt + Enter váltani teljes képernyős

    English translation:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    got the same as you error such as general protection fault 0x44b2af 0xa406c35 (0x40d5f6, 0x1c406c35), solved by doing this:
    1. install the game to path with only Latin symbols
    2. install patch MonsterMadness_Patch1001.exe (you can search in Google)
    3. download noCD named "htd-mm11 Monster Madness v1.01 [MULTI5] No-CD/Fixed EXE" (search in Google), extract all the files to /game's folder/Monster Madness - Battle for Suburbia/Binaries/, accept replace
    4. go to /game's folder/Monster Madness - Battle for Suburbia/Binaries/ and create folder named "wxRC"
    5. go to /game's folder/Monster Madness - Battle for Suburbia/Binaries/ and launch startgame.cmd file using mouse double click
    6. if after launch you see only black screen so press Esc button
    7. if game launched in windowed mode you can press Alt+Enter to switch to fullscreen