129
Monster Madness
  • zorggn
    #81
    keményen azon gondolkodtam hogy megveszem, de sehol se találtam, se netáruházakban, se electro world-ben,sehol. ha valaki tud majd valamit hogy hol lehet megvenni/megrendelni mo.-n belül, kérem szóljon!
  • joe1980
    #82
    A gamecopy world-on van egy hatred-es crack.azt nem próbáltátok?
  • ricsa008
    #83
    még nem sőt én most töröltem le az imaget de ha valamit segít írjatok mer akkor leszedem újra
  • Kavics23
    #84
    nekem mindegyik versioval megy,a pecst is felraktam ugy is megy a géjm,deh az a kurva options még mindig nemjó.....
  • Kavics23
    #85
    igazából csak az zavar h ezt a játékot egy haverral néztük ki h majd kitoljuk ketten mert csipjuk az ilyen játékokat h egy sör mellet ketten hülyülve játszunk,dehát rendesen keresztbe kapta a számitást,ha vki tud vmit h hogyan lehet elérni h legyen jox vagy gamepad az feltétlenül szoljon nekem mert fontos lenne
  • ricsa008
    #86
    sehogy szinte semmi beállítást nem lehet végezni sem a vit. sem a másik verzióba sőt menteni se lehet
  • ottz
    #87
    nekem vit van meg,de nemlehet sehogy megoldani a mentés dolgot?
    Mert elég zavaró,hogy mindig előröl kell kezdeni.
  • jemo69
    #88
    háháhá... nevetséges játék lehet, visszaolvasva a hsz-eket... nem tudom minek szenvedtek vele, ha el van cs3szerintve...
  • ottz
    #89
    nem nevetséges mivel nagyon jó játék,sztem az egyetlen baja,hogy nem menti el a menetet,amúgy érdemes kipróbálni,bár szívesen végigtolnám.
  • ricsa008
    #90
    el lehet menteni! ezt már megoldottam
  • litttled111
    #91
    Sziasztok.Én is leszedtem a játékot mert szerintem is ötletes és jo csak én a "Monster.Madness.CLONEDVD-JFKPC" verziót szedtem le.Crack nem volt a torrentbe és nálam is az a baj hogy amikor el akarom indítani a játékot akkor nem csinál semmit.Segítsetek légyszi
  • stevenson1988
    #92
    tudom, néha nagyon megerőltető, de azért illene visszaolvasni
  • litttled111
    #93
    én eddig visszaolvasgattam mindent de amint Láttam az a Vitalaty-s verzióhoz szól.Az talán jo a CLONEDVD-hez is ??
  • litttled111
    #94
    Mit csináljak a CLONEDVD-s verzióval hogy mennyen?
  • Kavics23
    #95
    ugyan azon az elven müködik nagyjából mindkettő
  • litttled111
    #96
    És hogy kell akkor felrakni?A total commanderes módszer nem jött be.Nem tudom leszedni a CLONEDVD-s crack-et.
    Akkor hogy???
  • stevenson1988
    #97
    a gamecopyworld-ön fent van a crack, de ez is le volt már írva egyszer...
  • litttled111
    #98
    Oké.Nekem a CloneDVD-s verzió van és leszedtem hozzá a patch-et meg a "Harthed"-es crack-et és csak úgy ment.
  • ottz
    #99
    És hogy lehet elmenteni,mert akkor lehet újra felrakom.
    Mert mentés nélkül nemsok kedvem van mindig előröl kezdeni.
  • ricsa008
    #100
    ottz a 66 hsz-t nézd meg nekem működött
  • donatus13
    #101
    Nekem is de már nagyon örülnék egy jo törésnek:)
  • joe1980
    #102
    ez a játék pc-n is lehet 2 játékos cooperative vagy csak online?
  • joe1980
    #103
    kipróbáltam én is és nekem pozitiv benyomásaim vannak.a Total overdose óta nem szórakoztam ilyen jól mint ezzel.Nekem nem szaggat de vmikor leesik az fps de türhető.csak az egér senzivitását hiányolom de attol függetlenül nagyon jó arcade stuff.nekem tetszik :)
  • donatus13
    #104
    VAlaki akarna multizni az irjon mert nekem lenne kedvem aki akkar jöjjön
    a játék hamachival fog menni.
  • joe1980
    #105
    sziastok,emlitettem hogy az előbb ment nekem ,de ez most mi?General protection fault!History :adress=0x44b2af(filename not found)
    adress=(0x1c406c35(filename not found)EZ MI LEHET MERT HIÁBA PATCHELEM EZT IRJA KI.KÉRLEK SEGITSETEK
  • donatus13
    #106
    repairold meg a telepitővel.
  • donatus13
    #107
    senkinek nincs kedve multizni?????
  • MM2
    #108
    Csácsá!
    Nekem kellene a MonsterTruck Madness 1!!!
  • joe1980
    #109
    hol lehet az egér senzivitását beállitani?
  • ricsa008
    #110
    szerintem sehol ugyanis nem jön be start menűbe lévő konfig cucc
  • ottz
    #111
    Van 1 nagy problémám,mindig újra kell raknom,mert a háttér mindig fekete és nemlátni semmit,ha újra rakom jó,de aztán kilépek és késöbb elindítom akkor megint fekete,ez miért van?
  • donatus13
    #112
    nekem is ugyan ez van nem tom miért:(
  • dudusrac
    #113
    Mit csináljak, ha kifagy a launcher és kiír egy hibaüzenetet
  • joe1980
    #114
    eljutottam addig ahol van a kikötöben egy hattyú hajó,onnan hova kell menni?mit kell ott csinálni?
  • ricsa008
    #115
    a javítás nem javított semmit?
    nem próbáltátok?
  • zorggn
    #116
    Elindult a game, és a konfigomat megosztom és azt h mi okozta a hibát.
    Előszöris STOP hiba volt mindig, kékhalál, ami az nv4_disp.dll-t okolta.
    A geforce8800GTX-es videókártyák nem szeretik a nagy sebességű DDR2-es ramokat (kingmax,...,...), ezért az nem kompatibilis a videókártyával.(nem tudom hogy más 8-as szériával kompatibilis-e)
    Én annyit tettem, hogy az egyik ramomat átraktam egy másik slotba, hogy ne fussanak "linkelve" (lényeg h pl. A1-es slot és B1-es slot helyett A1 és A2).
    Azóta nincsen gondom a játékkal.
    Még annyit mondok hogy a JFKPC-s clonedvd változat van feltelepítve az 1.01-es patchel és hatredes crackkel és az új launcherrel amit a weboldalról lehet leszedni, és a parancsikonban a -RUNME és a -IGNOREDISKCHECK parancsokkal. (Még annyi megjegyzést hozzáteszek, hogy a launcherben a videóopcióknál ki kellett vennem a post-processinget, mert amiatt mindíg beállt a játék pár másodperc után a főképernyőnél.

    remélem segítettem.
  • Kowwyy
    #117
    ezt h kell letölteni???
    vk iléccy írja meg!
  • ricsa008
    #118
    hogy is van ez a Runme dolog?
  • joe1980
    #119
    Képzeljétek el.tudtunk egy gépen játszani ketten (annak köszönhetöen ,hogy van xbox 360 wireless controllerem,és a controlmk-nak).A vitality -s verziója van meg nekem.Csak az a baj ,hogy nekem is befeketedik a kép.Pedig nem szar játék (legalábbis nekem tetszik).Azt szeretném kérdezni ezt a feketeképernyős dolgokat,hoyg lehet kiiktatni és hogy jó leygen.
  • MM2
    #120
    optionsba nézegetted már?