2173
Vajon létezik-e?
  • Nh Shevits
    #327
    a 15éves csaj + 18 vagy afölötti fiú kapcsolatban az a szép, hogy a fiú általában csak azt akarja, a csaj meg menőzni, hogy milyen idős pasija van. hát nem romantikus?
  • Brigicsaj
    #326
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Brigicsaj
    #325
    hát talán azért, mert eddigi tapasztalataim alapján 17, 18 év körüli srácokkal jobban elvagyok, mint a náluk fiatalabbakkal......:DDDD
    ezt nem tom neked így el magyarázni......nem lehet.....:DD
    mások azért akarnak szerintem hogy bnők előtt felvágjanak, hogy nekik már annyi idős srácuk van.......de nekem nem ezért.....:DDDD
  • Nh Shevits
    #324
    neagyaljál annyit menj amerre a farkad kacskul!!! (meg ahol van esélyed!)
  • bazze
    #323
    de amugy miért? :D
    azt ne mond hogy nem elég érretek neked a 15-16 éves fiuk!
    a bekpzelt kemény fiuk azok de sztem vannak normálisak akik azért adnak magukra :)
    pl. én :PPP
  • Brigicsaj
    #322
    ...."mert felidegesíted magad."......na meg a csaj is.....:DDD
  • bazze
    #321
    hát a barátnője 1 szőke qrva jó nőnek képzelem magam (én csak qrvának hivom az iet) tipus :)
    de sztem ő nem oan :)) csak én reménykedem benne? :))
    nah lol kezd elveszni az önbizalmam :)
  • Brigicsaj
    #320
    én 14 vagyok, de én sem akarok korombeli sráccal járni hanem 16, 17, vagy 18 évessel....:DDDDD
  • Nh Shevits
    #319
    "15... nem ien korban jön a csajokra az hogy minnél idősebb srác kell nekik?"
    igen! a divatpicsák ebben a korban akarják tudatni a többi barátnőikkel hogy ők átlagon felüliek. szal irány a 24év feletti pasik...
    ergo ha divatpicsa/álszent szűz-kurva, akkor felejtős.
  • Nh Shevits
    #318
    nálam úgy optimális a dolog hogy egy hét tapogatózás/ismerkedés, aztán ha bejövős a csempe akkor félreérthetetlen jelzés hogy mi is a szituáció(d). Onnantól pedig tiszta a képlet: kopp vagy nemkopp. Tapasztalatból mondom hogy ne szenvedj egy csajon hónapokig mert csak felidegesíted magad.
  • bazze
    #317
    jah a másik én 16 vok a csaj 15... nem ien korban jön a csajokra az hogy minnél idősebb srác kell nekik? persze a józan ész határain belül xD
  • bazze
    #316
    AS:D:ASASD::SAD
    már annyira nincs kedvem cs zni inkább 1-2 war aztán le van tudva :)
    publikot meg utálom vagy csiterekkel van teli vagy nyomorékokkal akit ha lelősz már haxor vagy :))
    vagy szimplán buták :))
  • Nh Shevits
    #315
    átment a topic tanácsadásba. szakértés megy itten jobbról balról szegény gyerek már azt sem tudja micsináljon. van egy tanácsom: inkább köss rá csomót és nyomás vissza terroristákat nyírni...
  • bazze
    #314
    rendesek vagytok köszi :)
  • bazze
    #313
    :)
    lehet ezzel basztam el mindig? :D
    sajnos 1 picit félénk is vok !!picit!! nem ijedek meg de nem is vok az az ultra csajozos tipus de akkor megprobálom okosan csinálni ;]
    sajnos sosem volt szerencsém a csajok terén uccsora 6. os koromban volt barátnőm akiröl fentébb irtam még régen zsuzsi :))) de akkor még kic$i voltam ehez :))aki nekem tetszett annak én csak a legjobb barátja lehettem, akinek meg én tetszettem az meg nekem nem tetszett :))
    pl. nem tetszenek a szőkék :) túl szépnek tartom némeiket :)))) és azok már valamié nem tetszenek :)))
  • Brigicsaj
    #312
    na ja ez így a jó.....:DDDD
  • Brigicsaj
    #311
    áááá, ne nyomuljál tulságosan.....:DD
    az nem jó.....:DDD
    én is azért szoktam sok srácot pattintani, mert nagyon nyomul......:I amit Én nem bírok....:D
    aztán ki tuggya hogy az a csaj mit szeret.....:DDDDDDDD
    ehez mondjuk ismernem kéne vmennyire a csajt hogy megmondjam mit csináljál....:DDD
  • Nh Shevits
    #310
    felejtsd el a két hónapot, mert akkor már csak barát leszel... használd ki az újdonság "varázsát" de ne ess a másik végletbe sem, hogy még 2 szót alig beszéltél vele és közlöd hogy életed szerelme . egyszóval okosan
  • bazze
    #309
    Beszélgettem vele és majdnem oan mint amiennek elképzeltem látásbol =)
    De általában sajnos engem csak azután szeretnek meg a csajok miután megismertek jobban az meg 2 hónap :|
    addig meg megbolondulok :)
    lehet hogy erőteljesebben kéne tudtára adnom a szándékomat? :)
  • Brigicsaj
    #308
    figyelj, lehet hogy azért keresi az olyan srácok társaságát, mert a csaj is kb ugyan ezen a szinten van....szal ezzel te nem veszítesz semmit, mert lehet ha beszélgetnél vele egy félórát akkor kiábrándulnál belőle, mert egyáltalán nem olyan amilyennek képzelted.......
    szerintem felejtsd el.......mert ha még lenne is belőle vmi, akkor egy olyan menő srác könnyen elvihetné mellőled, és az meg nem ér meg egy csalódást.........szerintem....
    de te tod......;)
  • bazze
    #307
    Tök jó volt a mai napom :((
    Elkezdtem ismerkedni acsajjal minden fasza de ugy vettem észre szivesebben ismerrkedik az oan srácokkal akik 16 éves koruk ellenére nem tudnak engolul elszámolni 20 ig, ne értsétek félre nem vok stéber vagy iesmi nade az ien már hüe :)))
    miért kedvelik jobban a szép csajok az oanokat akik nagynak, menőnek akarnak látszodni a bunkóságukkal?
    az ienek ugy sem tudnak szerintem ugy szeretni mint 1 becsületes értelmesebb srác :)
    aztán ha meg megcsalják a csajt akkor meg az van hogy a fiuk bunkok és parasztok :)
    a helyes irásért sry gépen megszoktam hogy mindent a legegyszerübben irok :)
    thx to all ;]
  • gercse
    #306
    jajj,ember én a hozzászolásodból ezt vettem ki, figyelj ha nem ismersz, akkor ne tegyél ilyen kijelentéseket,hiába vagy idősebb, ugy beszélsz mintha minden ember egyforma lenne, erre nem tudok mit mondani, sry.....
  • Nh Shevits
    #305
    kimondottan barátságos vagyok ma:
    szia!
  • Brigicsaj
    #304
    jó, szerintem ezt itt le is lehet zárni....:))

    én most megyek! Sziasztok! jóccakát mindenkinek!
  • Nh Shevits
    #303
    első mondattal egyetértek, DE pár bunkó operátor nem aggaszt, ezenkívül neked szóltam még be és senki másnak.
  • Brigicsaj
    #302
    :DDDDDD hát jobb is ha elmulik, mert így egy jópár embert megbántasz, mégha nem is állszándékodban....:)
    de mondjuk még tényleg jobb mint a második verzió amit mondtál hogy család gyilkolós meg stb.....:)
    hát meg hogy úgy nézel ki mint egy idióta, azt nem tom, mert még nem láttalak...
  • Nh Shevits
    #301
    egyszer elérem énis a 15.000-es álomspam-határt majd rájössz hogy jófej vagyok ... csak mostanában kicsit nyűgös és agresszív és kötekedős-oltós-osztós! hát erre van a net, mégiscsak jobb ha itt vezetem le mintha lelőném a családom és utána felakasztanám magam, vagyha bögréket vagdosnék a falhoz. majd elmúlik.
    nemtom jól nézek-e ki, nemfoglalkoztat >> szvsz kb így festek.
  • Brigicsaj
    #300
    jól vanna.....én sem tudhatok mindent.......
  • Brigicsaj
    #299
    :DDDDDD idota vagy! :DDDDD
    ez mind nem érdekel engem....:DDDD (jó mondjuk nem hiszem hogy ezt nekem szántad.....)
    na szal ez mind nem számít ha nem nézel ki jól, meg ha nem vagy jófej......:DDD
    az már hogy mit takar a "jól néz ki" azt mindenki döntse el maga.....:DDDDD
  • Nh Shevits
    #298
    Aszkéta: önsanyargató életmódot folytató ember (eredetileg pap, de mamár nem csak erre használják)
    vili? jót tesz ám a suli az agynak...
  • Nh Shevits
    #297
    apropó van 2 házunk ehhez egy baszottnagy kert, két telkünk, 2 kocsink, egy albérletet is fizetünk Pesten, szóval... nem akar valaki házasodni? . :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Brigicsaj
    #296
    és most magyarul is mondd el! :DDD
  • Nh Shevits
    #295
    aszkéták!!!!
  • Brigicsaj
    #294
    jah hgogy fogyjon pár kilót mi?? :DDDDDDDDD
    de nem hiszem.....:DDDDDDDDd
  • Brigicsaj
    #293
  • Ben C
    #292
    Lehet csak éhen akar halni.
  • Brigicsaj
    #291
    figyelj unokatesóim is 22-20 évesek, csajok és az egyiknek most lesz az esküvője, és a pasijának nincs is semmi pénze szinte........szóval gazdagnak egyáltalán nem mondható......
    a másik unokatesómnak is olyan pasija van aki egyáltalán nem gazdag...szal így ez ember függő és nem korosztály.......
  • rezsofiz
    #290
  • Nh Shevits
    #289
    ja ezt korosztálya válogatja... sajna 17-18 év felett a csajok nagyon meg tudnak ám változni. én pedig nem keresem a korosztályod. (biztos hiba...)
  • Brigicsaj
    #288