2173
Vajon létezik-e?
  • Brigicsaj
    #362
    már mint Te meg Én??? :DDDDD
    vagy kire gondoltál?? :DDDDDDDD
  • franco
    #363
    nemérdekes, ismizzetek

    mentem partizni
  • Nh Shevits
    #364
    ha ismerkedni akarnék felvenném msn-re...
  • Ben C
    #365
    háthigen mily' jó annak aki hétközben partizhat :)
  • Ben C
    #366
    lehet :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :DD:DDDDDDD :DDDDD :DDDD.
  • Takezó
    #367
    és az mé bajö? :o én tegnapig nem szerettem a szőkéket :D:D új barátném áz :Ð sztem egyértelmű, h a hajszín egyáltalán nem számítö :o
  • Takezó
    #368
    de, szal képt, és számot :D:D:D
  • Takezó
    #369
    hát sztem értelme 17-18 éves nem jár 14 évessel :o nem akarok én megsérteni senkit se, de majd észreveszed te is, hogy mekkora különbség lesz pár év múlva az akkori és a mostani érettséged és viselkedésed közt ;)
  • Takezó
    #370
    vaddepressziós rocker-e vatyö? :o

    nyah, majd első nőd után megávltozik a véleméyned
  • Takezó
    #371
    hát sztem ezzel sokan vaguynk így, hogy nem szólítottunk még le igazán nőcit :Ð attól még találhacc szerelmet ;)
  • Hanga
    #372
    szeresd jobban magadat megérdemled
  • Nh Shevits
    #373
    ottapont. ha nem tartod magad semmire, akkor a nők is így fogják gondolni. (hogy egy nulla vagy). ezen sürgősen változtass, nyomd fel a jóarc barométert százasra és tedd a szépet. esetek többségében bejön. vádúljá' be!!!
  • Phat Smoker
    #374
    légy a környék császára és a lányok térde hullanak előtted! :DD
  • hmhm
    #375
    majd kinövöd.
  • gercse
    #376
    ja, pont ezt nem bírom az emberekben,amint már le is írtam,senki nem adja magát,ez van, manapság már csak a képmutatása jön be mindenkinek, nekem nem ....
  • Takezó
    #377
    ez hülyeség... rossz társaságba jársz, rossz embereket ismersz...
  • gercse
    #378
    nem vagyok rocker,csak a Queen-t szeretem, meg ugy általában a 80-as 90-es évek zenéje jobban bejön mint a mai fosok,gondolom sokan nem így vannak vele de én igen
  • Takezó
    #379
    MSNed vanö?
  • gercse
    #380
    lehet, a 27 oszttársambol kb 5 normális v 6 , vagy én ismertem meg őket rosszul,bár nem hiszem.
  • gercse
    #381
    vanö :D
  • gercse
    #382
    kattints a profilomra és nézd meg a honlapom címét
  • Phat Smoker
    #383
    fel kell vhogy hívni magadra a figyelmet!
    a reklámok is azért vannak, hogy felhívják bizonyos termékekre a fogyasztók figyelmét, különben sokkal kevesebben vagy épp nem is vennék észre azt a bizonyos árút!
    tehát tünj ki vmivel és add el magad! :)
  • Brigicsaj
    #384
    Nem-e?? :DDDDD Lehet (sőtt biztos) hogy sokkal értelmesebb leszek pár év mulva.....
    de vegyük bnőmet....:D 13 éves és 19 éves pasija van....:DD
    és mind2 tök jófej és értelmes, egymást is tökéletesen megértik,.......és bejönnek egymásnak, .........szal nem értem mi itt a probléma.....:DDD
    az már egy másik dolog hogy esetleg a srác az már mást is akarna, de akkor már elve válalja hogy azt nem csinálhatja ha bnőmmel jár, de ő ezt vállalta és nem is csalja meg.......:))
  • bazze
    #385
    Te ebben honnan vagy ien biztos? :)))
    Gondolod ha megcsalná Lmondaná valakinek is? Max oannak aki nem beszél veletek és akiben megbízik! xD
    *CSak poén*
  • bazze
    #386
    Azu nagy baj ha az önbizalmam az a kevés is ami volt kezd el menni? :\
    Egyre jobban tetszik Bea és ezzel 1ütt az van a fejemben hogy túl szép ahoz hogy valaha is az enyém legyen :|
  • Ben C
    #387
    "*poén*"

    pedig pont igy van ahogy mondtad.
  • Ben C
    #388
    Ha elveszted az önbizalmad akkor biztos hogy sosem lesz a tied, viszont az öbizalmad nem fog csak igy csettintésre megjönni sazl ebben nemtudok segiteni :D
  • bazze
    #389
    Önbizalmam sosem volt attól félek mostsem lesz :)
  • bazze
    #390
    De mindent megprobálok ugy csinálni ahogy mondtatok ;]
  • Brigicsaj
    #391
    Hát azért észre lehet vkin venni hogy hazudik-e.....:DD
    ez kortól, nemtől független.......:DD
    még a legprofibbakat is elárulja vmi kis apróság ha hazudik,
    ha jól ismersz vkit akkor tod hogy mikor hazudik és mikor nem........:DD
    ez ilyen egyszerű.....:DD
  • Brigicsaj
    #392
    Önbizalmam nekem is kevés volt, de egyre több van.....:DDD
    Ez lehet hogy majd meg fog változni....:D
    de én most így jól érzem magam ahogy vagyok....:D azt nem mondom hogy nem változtatnék magamon semmit hogy még több legyen az önbizalmam jobban higyek magabban......de ugye senki sem tökéletes és ebbe bele kell törődni.....:DDD ;D
  • Takezó
    #393
    nekem csak akkor van, ha van bnőm :Ð akkor ragadnának a nők :D:D
  • Brigicsaj
    #394
    :DDDDDDDDDDD
    lesz ez még így se.....:DDDD
    [csak poénkodik, jókedvébe]
  • bazze
    #395
    hát jó mert nekem mindig akkor m1 el az önbizalmam amikor cselekvésen lenne az idő :)
    elötte 10 percel ugy eltom magammal hitetbni hogy menni fog meg stb... hogy jajj még :)))
    amikor meg itt az idő akkor meg semmi :|
  • asfa
    #396
    honnan tudod hogy senki sem tökéletes?Itt vagyok például én
    [csak vicc vót]
  • Brigicsaj
    #397
  • Nh Shevits
    #398
    nem kell képmutatni. ha jó fej vagy akkor nem kell szerepet játszani csak meg kell mutatni hogy az vagy. ha meg normális vagy és nem az a kimondott társaság humor-dudorja, akkor meg légy kedves,közvetlen barátkozó megbízható ez a csajoknak bejön. csak ha nem cselekszel akkor baráttá válsz. ennyi. és ne legyél ilyen kibaszott negatív magaddal mert tökönrúglak!!!!
  • Takezó
    #399
    (y)
  • Phat Smoker
    #400
    "és ne legyél ilyen kibaszott negatív magaddal mert tökönrúglak!!!!" :DDDD
  • Kit--Kat
    #401