19
és egyéb nosztalgikus élmények
  • Mike
    #19
    vmi gondod van?
  • BBird
    #18
    Merengeni általában egy közös topicban szoktunk: Old game hívek. :-)
    De ha ilyenbe megyünk át, és nyitok egy Aknakereső for Window 3.1 -t, ne merjen senki se leb*ffni. :-)
  • vg
    #17
    Nekem a "LucasArts : The Entertainment Pack" van meg eredetiben, ebben 4cd található; Full Throttle, The Dig, Grim Fandango, Sam & Max. A The Day of the Tentacle nincs ilyen kiadásban.
  • Lacc
    #16
    Jó kérdés, én csak letöltöttem :D De ezt keresd mert ebbe benne van az összes lucas kalandjáték, mindenestül, hanggal.
  • vg
    #15
    Hol lehet kapni?
  • Lacc
    #14
    Lucasarts Classic Gems
  • vg
    #13
    The Day of the Tentacle progit is szeretném megszerezni eredetiben, a cd-s verziót, de sajna ez teljesen reménytelen!
  • vg
    #12
    Nekem is megvan eredetiben!
  • rezsofiz
    #11
  • Lacc
    #10
    Nekem meg is van, kb. 1 éve vettem meg a MediaM-ben :) 1 vagy 2k huf volt, érdemes beruházni rá.
  • dragster
    #9
    The Day of the Tentacle,Sam&Max...inkább ezek mint a Dig
  • Istencsászár
    #8
    dehogynem mond mennyit toltam régen eztis.. de lehet hogy a mai világban ilyen gémeknek a fejlesztése és eladása nem kifizetődő mivel csak a szűk réteg kedveli az ilyeneket a többi fiatal csal a vér meg a hent meg a fps meg a szétszakadó testrészek hive azt jobban ellehet adni..
  • Mike
    #7
    kár, hogy azóta sem tündököl a LucasArts abban a fényben, mint akkor
  • Sephi
    #6
    Hoa nem tudtam elhinni amikor megkaptam eredetiben anno. Amikor lattam hogy LucasArts mar tudtam mire szamitsak.

    Kbszt jo volt de szerintem eleg nehez is....
  • Mike
    #5
    örülök, hogy ez a cím azért pár embernek mond valamit :)
    épp a zenéjét hallgatom :)
  • rezsofiz
    #4
    uhh az első kalandjátékom ez volt :))
    nosztalgia feeeeling
    imádtam :)
  • Seth
    #3
    rohadt jó volt, de hasonló kategóriában akkoriban a Full Throttle jobb volt
  • Istencsászár
    #2
    halyrá:D
  • Mike
    #1
    merengjünk a múltba...