350
Savage 2: A Tortured Soul
  • Kandurex
    #1
    MUST HAVE!

    Egyre másra jelentik be a jobbnál - jobb fantasy játékokat. Előbb a Dark Messiah of Might & Magic, most pedig egy új követelő a SAVAGE2.

    Elsőként itt egy nagyon finom és LÁTVÁNYOS videó.

    Aztán némi képesség:





  • Istencsászár
    #2
    jah néztem énis vadlesz
  • ChevyG #3
    jooolesz, csak legyen normális nézet (fps, tps)
  • haxoror
    #4
    Nem is tudtam hogy lesznek benne lovak
  • Blasta
    #5
    Az első része finoman szólva bukás volt (engem 10 percig tudott lekötni), tán ez jobbra sikerül.
  • Istencsászár
    #6
    első része nagyonis jóvolt főleg lanon milyen csaták voltak áá
  • Kandurex
    #7
    Speciel nagyon remélem, hogy valami állat single része is lesz, egyéb esetben számomra felejtős.. :/
  • TneX
    #8
    Ennek a játéknak szvsz nem a grafikáját kellene tuningolni,hanem rendbehozni a netkódját,meg tökéletesíteni a játékmenetet :)

    Az első rész NAGYON tetszett,de hát az örökös lag és a tömérdek bug elveszi az ember kedvét.Reméljük ezúttal másképp lesz.
  • akyyy
    #9
  • Mr_no_NaMe
    #10
    Béna vagy te gecc...
    Isten volt az első része,éjszakákat nyomtuk lanon vagy 10en:)
  • grebber
    #11
    a game készítésébe az a 3 muki is segít aki a Project Offset csodálatos graf engine-t is gyúrja.

    Lehet lol kérdés de nem ismerem a gamet.Lehet majd benne single player szerűséget tolni??
  • Istencsászár
    #12
    mármint ebbe? ha az 1ből indulunk ki nem only multi orientált
  • grebber
    #13
    Miért az 1 milyen volt?
  • Istencsászár
    #14
    nagyvonalakban volt egy bazinagy pálya azon a teamok mint a stratégiánál.. azvolt a játékban a nagyon érdekes hogy egyben fps,third person és rts szóval mi ugycsináltuk pl hogy én rts nézetben épitkeztem meg ilyenek mint akármilyen stratégiában haver meg harcolt rendes 3rd person nézetben kb ilyesmi..
  • grebber
    #15
    De én a nem only multi részre gondoltam hogy az milyen??
  • Thanatos
    #16
    olyan nincs neki...
  • grebber
    #17
    A haverom aki tolta vele nem igy mesélte.
  • Istencsászár
    #18
    akkor ő érdekesen tolja csak multijavan max gép ellen tolta..
  • grebber
    #19
    Igen gép ellen tolta.
  • grebber
    #20
    Pár új kép
  • Mr_no_NaMe
    #21
    Mikor jön már?
    [türelmetlen]
  • grebber
    #22
    'Savage 2: A Tortured Soul' Will Be Free To Play Offline

    S2 Games announced today that Savage 2: A Tortured Soul will be available anywhere, anytime, and on any computer for free. Gamers worldwide will be able to "sample" Savage 2 on any local area network and will be able to play the AI/practice mode along with the game's included tutorial via the no charge access.

    Ez jó hír :D
  • Istencsászár
    #23
  • Mr_no_NaMe
    #24
    Szal akkor most megjelent és bárhonnan ingyenesen el lehet érni? Vagy mi?
  • Thanatos
    #25
    "will be" ergo majd....
  • Mr_no_NaMe
    #26
    Jah igen...majd...párszáz fényéverzed múlva...majd lol
  • VeNoN
    #27
    Fizetős lesz?
  • Mr_no_NaMe
    #28
    Egyáltalán megjelenik valaha? -.-
  • grebber
    #29
    Delayed several times over, Savage 2 will be available January 16, 2008, when a demo will be made available.

  • TurboX
    #30
    Azaz holnap ^^ Bár nekem ez a forgótárasgépágyusnyilazósvarázsolgatós kicsit fura első ránézésre, azért kipróbálom.
  • Mr_no_NaMe
    #31
    Holnap elvileg csak a demó fog kijönni, de ha mégsem, akkor sem lesz ingyenes mivel reg után az első kérdése az oldalnak, hogy mivel akarsz fizetni :(
  • TurboX
    #32
    Kár, fizetni nem fogok érte, annyira nem győzött meg a video. Megnézem azt a pár órás free demo acc-ot azt jónapot.
  • Mr_no_NaMe
    #33
    Na megnéztem.
    Hát nem vagyok elájulva tőle. Először is az a demó az a full, csak időkorlátos. 5 órát lehet vele játszani aztán pedig meg kéne venni.
    Elvileg ilyen 60-70-80 szintek is vannak a játékban és nem olyan mint régen, hogy 1 meccs alatt lvl20 azt gg, hanem minden meccset és statot rögzít amit vissza lehet nézni, és nem veszted el a pontjaidat sem.
    Nagyon összetettnek néz ki, csak akad. Nadon akad. Telljesen full maxon késik az egér és csatározásnál ilyen 15-20 fps (cor2duón és 8600 GTS-en) cserébe egyáltalán nem szép.
    Olyan sokat nem tudok róla írni mivel csak a tutorialt vittem még végig. Nah nekiugrok a rendes játéknak :D
  • TurboX
    #34
    Én is letoltam havernál egy 8v8-at, mondanom sem kell hogy a beastekkel szétszaggattuk az embereket úgy 40perc alatt . Sok minden még nemvilágos pl. építgetni csak egy adott karakterrel lehet? (jelzem hogy életem első játéka volt)
    A konfig amivel játszottam: amd6000+, 1gb ddr2, HD2600pro 256MB (korántsem csúcskategória)
    1280*1024 high beállítások melett vígan futott a játék, kivéve persze amikor bebugzott mindenkinél és akadozva kelett játszani 5 perc erejéig.

    Mindent összevetve rosszabbra számítottam.
  • Mr_no_NaMe
    #35
    Nah játszogattam...hát kb nekem is ez a véleményem.
    Jó játék lesz ez csak kell neki még kb 300 mega pecs. Valahogy meg kéne szerezni eredetiben :S
    Remélem feltörik és lesz tört szerver és hasonlók. Nagy probléma még, hogy laggosak a szerverek. Alig talál az ember 100 ping alatti szervert :S
    Ha meg találok akkor azis maximum csak 80 vagy 90.
  • TurboX
    #36
    Az első pecs már meg is jött ^^
  • Mr_no_NaMe
    #37
    Maradt 260 mega pecs amit ki kéne adni :DD
  • hapi
    #38
    Karácsony óta játszogatok ezzel a progival és ha hiszitek ha nem kb 2 naponta jött hozzá ki patch. rengeteget fejlődött a progi ezalatt a fél hónap alatt, és ha ebben a tempóban halad nagyon jó kis game lesz ez.
    Ha jól tudom még csak néhány dolog van optimalizálva az enginben, mondjuk nekem soha nem akadt core2 duó-val csak laggolt néha. Mivel a LAN részéz állítólag teljesen ingyenesre hagyják ezért jó esély van hamachin nyomulni vele később is.
  • Des
    #39
    qrvajó a game pár napja vettem meg, 30 dolcsi ~ 5.5k HUF, nem tétel. nem havidíjas, cserébe qrvajó.

    valaki nem tud hostolni magyar szervert???
  • Mr_no_NaMe
    #40
    Itt a bökkenő...