9
  • fishguy
    #9
    De azért örülök hogy nem csak a szoftveres védelmet fejlesztik hanem a hardverest is, mert szerintem ebben van a jövő....
  • Fenjoy
    #8
    ez finom szolva, is ... "butaság" Az Internet, vagy elődje az Arpanet etc... Amerikai Hadseregé volt... semmilyen hacker meg ilyen barom legendák:) az Amerikai Hadsereg, fejlesztette mint egy fajta védelmi eljárást, hogy legyen egy olyan hálozat melyn az információ tud áramlani, még atomhávoru idején is etc... hackerek? kész :)))
  • HuHa
    #7
    Elolvastam 5x is, és nekem még mindig aug 9. van a cikkben, a vírusfertőzés meg ha jól tudom 17-én történt. Mellesleg aug 19 péntek volt.
    http://www.sg.hu/cikkek/38784

    "A kártevő ellen már jóideje letölthető a Microsoft hivatalos javítása, de a szakemberek szerint már az is segít, ha egy olyan tűzfalat telepítettek a számítógépre, ami blokkolja az érintett portokhoz való hozzáféréseket."

    Ekkora cégeknél meg legyen már ilyen tűzfal.
  • mrzool
    #6
    És ezzel párszor még le kell járatnod magad...
  • Orgi-CRPD
    #5
    Látom még párszor be kell raknom ezt a linket.
  • irkab1rka
    #4
    Huha, lécci a hozzászólás ELŐTT olvasd el a cikket:
    "melyben az első dátum az augusztus 19-i "Patch Tuesday", azaz a szokásos Microsoft javítócsomag havi érkezése, majd következő hétfőn már terjedt a vírus A változata, "

    Frosty, ez a mondatod kb annyira igaz, minthogy a répa a piros színnek köszönhető...

    Az internet egy csomó drót, egy csomó gép, egy csomó leimplementált szabvány, egy nagy kupac szakember, akik éjjel bent vannak (hódítóznak :))
    A hackelés meg öncélú módosítása egy akárminek. Szóval ezeket a fogalmakat használva nem vágom le így elsőre, hogy miért is köszöngessek :) a hax0roknak?
  • HuHa
    #3
    Írógépet...esetleg patchelni és vírustírtani nem lett volna ésszerűbb?
  • FTeR
    #2
    wiki/Internet
  • Frosty01
    #1
    Érdekes bár nem értem nagyon. Azt tudtátok hogy az internet a hackereknek köszönhető???