11
  • tmpx
    #11
    :) ihi... vicces, dehát ugye a vallás már biznisz lett sajna. Egyébként csak hogy védjem embertársam, nem újkeleti módi a sátánizmus, csak ugye inkább gizda dolog mint átgondolt életfilozófia leglábbis manapság.
  • fishguy
    #10
    Na most, hogy lenyugodtam a cikkről: szerintem tök jó, hogy a vallásról nem az jut az ember eszébe, hogy milyen maradi, hanem, hogy mennire halad a korral manapság...
  • fishguy
    #9
    Te szánalmas vagy nem sátánista ilyen és ilyen aláírással ami az embert a szülei meggyilkolására buzdít szvsz téged úgy ki kéne vágni az sg fórunból nint a huzat!!!Kis hálátlan mocsok vagy a szüleink felnevelnek meg a lelküket kidolgozzák hogy jó iskolákba járjunk, vagy hogy egyáltalán legyen mit ennünk...te meg az ujkeletű nyálgép hobbivallásoddal ilyenekre uszítassz...szal a te fajtáddal is kezdhettett volna valamit Pándy papi
  • Augustus Gigo
    #8
    Hát én nemtom mi ebben az újdonság, az én öreg dédapám vagy 40 éve a kis rádióján hallgatja a vasárnapi misét, mi ebben az olyan nagy újdonság?
  • QuippeR
    #7
    én meg keresztény vagyok, mégsem irom be az aláirásomba, hogy Krisztus a megváltó, nem regisztrálok JesusLives néven, és nem irom be ide, hogy jajj, de jó dolog ez a podcasting, mert szerintem hülyeség.

    ez a sátánizmus akkor most olyan, mint homoszexuálisnak lenni? hirtelen késztetést érez az ember, hogy mindenkivel megossza a hitét? mert szerintem nem. gondolom aki igazi sátánista, az nem hangoztatja mindenhol ezt, hanem magában tudja és kész. csak most hirtelen divat lett "sátánistának" lenni, Mansonostul, sátánista-honlapostul, és vagánykodni akarsz a nyolcadikosok előtt. kár hogy az internet nem a 12 évesek játszótere, úgyhogy nálunk ez nem jön be...
  • WGL
    #6
    egyszerű gép, 2 betű: ék

    inkább ez leszel, nem sátánista
  • Piscator
    #5
    Unintelligens vagy.
  • Antychrist
    #4
    Én sátánista vagyok és ha megszólalana valami ilyen az ipodomon úgy basznám a földhöz....
  • Roli
    #3
    Naggyon jó kis szolgáltatás! Ez nálunk mikor lesz elterjedve?
  • [HUN]PAStheLoD
    #2
    Akinek erre van igénye, hallgassa, csak ne felejtse el, hogy ahány ember, annyi féle értelmezése lehet _bármilyen_ szövegnek :)
  • Darth Sith
    #1
    ez nagy.. Végre valami értelmes is.. Csak nehogy ezen felbuzdulva Bush politikai beszédeit teszi fel, sőt gyárilag fellesz töltve az összes Ipod-ra világszerte..