33
Szal...
  • Zephyr Retiring
    #33
    Tedd azt. Aztán itt ki is fejtheted, te miként látod ezt..
  • chhaya #32
    Kénytelen leszek csekkolni, látom. :D
  • Zephyr Retiring
    #31
    "Viszont a forgatókönyv hűen követi a regény cselekményét.."
    Szerintem ennyiből egyértelmű a válasz a kérdésedre. De megfogalmazom másként is:
    Ha tetszett a könyv, ez is fog.

  • chhaya #30
    Eredetileg az érdekelt volna, hogy a könyvhöz képest milyen a film, random filmkritikákat tudok én is keresni. :D
    Azért a várólistámon fent van, nem túl elöl azért.
  • Zephyr Retiring
    #29
    Mióta számít, hogy más mit gondol egy filmadaptációról?
    Megnézed és majd meglátod. Amúgy itt egy pozitív kritika (katt) ha már ennyire érdekel még 5 év után is..
  • chhaya #28
    Most így belegondolva, a kérdés még mindig aktuális... lenne, ha bármire is emlékeznék a könyvekből, azon kívül, hogy olvastam...
  • chhaya #27
    UP

    Aki olvasta az Odd Thomas sorozatot... Megéri egy próbát tenni a filmmel, vagy a könyvek után csak csalódás lenne? :)
  • szenati
    #26
    Sziasztok! Van vagy 20 könyvem az írótól, nagyon bejönnek az írásai. Én sajna csak a magyarokat olvasom. Az első az Éjfél volt, végigolvastam egyhuzamban és majdnem becs..-tam közben. Perzse nem minden könyve jó, de a többség igen. A kedvencem a Virrasztók.
  • HUmanEmber41st
    #25
    Na és a Hideglelés c. csekkoltátok-e már????
    Egyik legjobb könyve...

    Rettegés ajtaja, Ne félj, A túlélő...
  • Fülüke
    #24

  • rockerdave
    #23
    elolvastam az Odd Thomast...szegény Odd,jól kibaszott vele az élet....A happy end elmaradt...hát bazeg ezt nem gondoltam volna...fasza kis könyv volt,most "Az Eljövetel"-t(The Taking) fogom olvasni,utána vagy az Éjszaka foglyát,vagy az Idegenek-et
  • rockerdave
    #22
    hát elmentem Miskolcra,ott sincs :p
  • Sephi
    #21
    Ritka baszus! En az utos peldanyt vittem botbo :D
  • rockerdave
    #20
    bementem ma a könyvesboltba,ott nincs...ha tényleg olyan jó,mint mondják,akkor utána nézek
  • Sephi
    #19
    Bisztos az lesz mert Thomas a konyvben a halottakat lassa :D
  • rockerdave
    #18
    várj csak!
    most ahogy gondolkozom,és néztem Odd Thomasról külföldi leírásokat,most eszembe jutott valami... Odd Thomas= Halottlátó...
    Mo.-on így került forgalomba
  • rockerdave
    #17
    hát Odd Thomas körül nagy reklám van külföldi oldalakon,gondolom nem véletlenül
    alapfokú angol tudásommal azért címek fordítása simán megy,és szerencsére a fordító szó szerint fordított
    The corner of his eye: a szeme sarkából
    The Face: az Arc
    The Bad place: Rossz hely
    whispers: na ezt nem tudom melyik :)
  • Sephi
    #16
    A legjobb eddig a Odd Thomas volt. Aztan From The Corner Of His Eye majd a The Face.

    Ezeket olvastam mostanaba. A Whispers is nagyon utos meg a The Bad Place.

    Bocs de nem tudom a magyar neveket :(
  • rockerdave
    #15
    ok,ajánlom tiszta szívvel
    te mit ajánlanál?imádom koontz-t,de sajnos angol tudásom messze nem elég egy angol könyvöz,ezért én leszűkülök magyarra
  • Sephi
    #14
    Megyoztel! Az lesz a kovetkezo!
  • rockerdave
    #13
    a "más"-t nem a sexuális beállítottságra értettem,hanem a képességre :))
  • rockerdave
    #12
    nekem nagyon tetszett!
    a story a következő:
    Van egy festő,asszem Dylan,és senki van egy autista öccse,Shep.Namost ők művész fesztválra mennek,és motelben szállnak meg.A motelben megtámadják őket,és ismeretlen anyagot fecskendeznek beléjük.Menekülniük kell,mert vadásznak rájuk.Út közben találkoznak egy humorista csajjal,akit szintúgy beoltottak ezzel a szerrel.Így hát együtt menekülnek üldözőik elől.Tömören ennyi,nem akarok semmi "poént" lelőni,annyi a lényeg,hogy speciális képességekre tesznek szert,és ezt hasznosítják.A hapsi látja az adott tárgy múltját,ha hozzányúl valamihez.A csaj pedig más,de ez csak a végén derül ki.Az autista srác teleportálni tud
  • Sephi
    #11
    A hold fényénél -

    Irjal nekem errol valamit. Ez biszti jo nem? Mert ez lesz a kovetkezo.

    Jah most olvasom a Life Expectancy c. konyvet!
  • rockerdave
    #10
    hello!én imádom Koontz-ot!Egyébként a magyar köteteken Dean R. Koontz van én a következőket olvastam tőle,vannak meg:
    Ősellenség
    A szív sötét folyói
    Idegenek
    Végítélet
    TikTak
    A hold fényénél
    Pokoli Hordák
    Virrasztók
    Téli hold

    most ennyi jutott eszembe,lehet h van még
    amúgy a kedvenc regényem: Stephen King-AZ

  • Sephi
    #9
    En oficiel imadom minden eddigi konyvet. Most vettem meg a The Face-et es naon bele tudom magam elni :D

    Egyebkent megjelent az Odd Thomas masodik ressze Odd Forever cimmel :D

  • Sephi
    #8
    Na megvan a Odd Thomas!

    Mar kezdtem olvasni es teccik :D
  • Sephi
    #7
    Hat en most neztem meg es csak a The Bad Place -en irja ugy hogy Dean R. Koontz a tobbin R. nelkul :P
  • cenobite
    #6
    Amúgy remek író, a Rossz hely-t olvastam tőle először és nagyon megfogott.
  • cenobite
    #5
    [kötözködik ON]

    Dean R. Koontz helyesen...

    [kötözködik OFF]

    :)
  • Francis80
    #4
    Hi!

    Én az Ősellenséget olvastam, és iszonyatosan beleéltem magam...
    Nagyon tetszett, attól függetlenül hogy a sztori nem egy nagy szám.
    Nem tudom milyen a többi könyve, de ebben nagyon eltalálta a hangulatot, szinte letehetetlen volt számomra.
  • Takezó
    #3
    "bisztos" hallottunk:Ð
    én egy kisregényt olvastam tőle (valami mutáns patkányokról szólt): tele közhellyel, tök uncsi témaválasztás, semmilyen szempontból nem volt benne egy csöpp új se...
  • Kandurex
    #2
    Ebből talán a Rossz hely -t olvastam. Tetszett. kb. ennyi. Jó író.
  • Sephi
    #1
    Bisztos hallotatok mar errol az irorol. En eddig 5 konyvet olvastam mind angolul es naon kivancsi vagyok mi a velemenyetek rola. Szerintem nem igazan lehet osszehasonlitani Stephen King -el de Dean is naon eros troteneteket ir.

    Par olvasmany :

    The Bad Place
    Whispers
    From The Corner Of His Eye
    False Memory
    Gate To Heaven


    Remek konyvek egytol egyig es sokukban az az erdekes hogy elhitetti veled hogy paranormalis dolgok tortennek de vegul szo sincs ilyesmikol.
    Varom a velemenyeket.