30
  • Hellboy01
    #30
    Hali nincs valakinek normális szinkronja a filmhez mert letöltöttem de valami S*** mozis hang van hozzá(magyar)??
    Nagyon kéne.
  • user1991
    #29
    Szerintem nagyon jó film, de az első egy kicsivel jóbb
  • kaki maki
    #28
    szánalmas
  • gabeei
    #27
    Bezony, naon poén egy film.Bár lehet hogy én vagyok naon bárgyú, de akár többször is élveztehtő, de azért nem a végtelenségig. Csak a Rózsaszín Párduc következő részéig, hehe...
  • bausz
    #26
    Amugy nekem naon tetszet a film és mindenkinak ajánlom aki 1 jót a akar röhögni!!!!!!
  • bausz
    #25
    Miért van az hogy a Kanadaiak ide tolják a seggüket és össze szarják tölténelmi városain macskaköveit????? HM???
  • csigusz69
    #24
    Ha egy jót akarsz röhögni, akkor nézd meg!Ha komolyabbra vágysz, hagyd ki!
  • halika22
    #23
    De tényleg
  • halika22
    #22
    Tök jó
  • winnie
    #21
    melyik film nem ragad ki?:)

    de még ebből a kiragadós műfajból is vannak jó és kevésbé jó filmek.

    meg aztán meg lehet különböztetni a jó filmet, a "nekem tetszett" filmtől:)
  • Mortigen
    #20
    Nektek még sose volt olyan hangulatotok, hogy iszonyat szar kedvetek volt és kellett valami ami kiragad egy kis időre a hétkőznapok sötétségéből. Mert nekem most volt, és igen is arra tökéletesen jó volt. De nem többre!!!
    A másik lehetőség amit megnézhettem volna a lopakodó volt....
  • jointeer
    #19
    elégetni, megtaposni, nagyongyorsan elfelejteni. grat készítöknek ez a negatív csúcs
  • jefferson83
    #18
    Nevetséges film volt és nem azért mert annak szánták. Adam Sandler pedig szerepel benne, van kemény 5 másodperce.
  • Nethyrrea
    #17
    ötlettelenség felsőfokon. az elsőben már kimerítették az összes komplexusos "normális" nőfajtát?
  • Hegyikecske
    #16
    Ööh nekem teccet a film :DDDDD
    monnyuk nem sok köze van a valósághoz és télleg nem is egy kihagy6atlan darab de akkorákat lehet röhögni rajta h aszondom egynek elmegy
  • Dante73
    #15
    Egyrészt valóban a térkép hiánya, másrészt a fallikus szimbólum miatt... Gondolom, nem csak én látom?!

    Dante.
  • SirLord
    #14
    az olyan hülyéknek akik megnézik a filmet, te láma
  • Commandante
    #13
    Ohh, anyám! Ezt a szart muszáj volt leforgatni? De minek? És kinek?
  • Cleawer
    #12
    Ott térkép még a katonaságnak sincs...
  • HUmanEmber41st
    #11
    Nemá, átlag amerikainak térképe sincs..
  • Kelta
    #10
    Igazad lehet...
    Átlag amerikainak az is nehezére esik hogy megtalálja európát a térképen
  • Cat #9
    Megnyugtatásul, nem a magyarok készítették a plakátot
    http://www.deucebigalow2.com

    Ebből kiindulva sztm egyszerű a válasz: amerikai film, és amszterdamnak nincs olyan jelképe, amit egy átlag amerikai felismerne :)

  • Kelta
    #8
    egy dolgot nem értek: ha tényleg csak amszterdamban dekkol, akkor a plakáton vajon mért a pisai ferde torony van??? vagy a plakát készitöknek derogál legalább a film ismertetöjét megnézni???
  • Ronny
    #7
    hát ez tényleg vérgagyi
  • winnie
    #6
    jaja, ott állt spielberg és lucas között:)

    (egy képet róla, tényleg nem tudom, hogy ott volt-e)
  • DWz
    #5
    Ha lattatok a filmet, akkor a legvegen, a dijkioszto gala egyik szereploje volt Adam Sandler, de nehez eszrevenni.
  • Qukker
    #4
    Én láttam a filmet, és nem rémlik, hogy benne lett volna a Sandler fiú, ha igen, ügyesen eltitkolta, és ezt jól is tette.
    A film egyes részeit egyszerűen csak egy szóval lehetne jellenezni: PARASZT. A péniszorrú nő, meg a lukasnyakú nő egyszerűen kiábrándító.
    Nevetni nem sokszor kellett alatta, a legtöbb poén gagyiiii.
  • Cat #3
    IMDB szerint nem szerepel
  • winnie
    #2
    igen?
  • DWz
    #1
    Tevedes, mert szerepel a filmben Adam Sandler is.