Elkészült a WinFS előzetese

← ElőzőOldal 2 / 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12
Ez olyan, mint a BeFS, hogy ojjektum a file metaadatai? (ezáltal indexelhetõ-kereshetõ) Bármi lehet attribute (amit csak az õt futtató progik tudnak neki generálni). Be-ben láttam elõször olyat, hogy a levelezõprogi egy sima file-manager volt, mert olyan attribútumai voltak a levélnek, hogy: Sender, Subject, Sent-Date, stb. De mi ebben a relációs DB?
[Jakuza]
#11
En pontosan tudom mirol beszelek nektek kellett volna inkabb csondbe maradni, ugyanis tudni illett volna, hogy a Longhornban akartak bevezetni a WinFS-t.
Kar tehat tepni a szatokat a Whistlerrel.

Marpedig Longhorn mar nem letezik atkereszteltek Vistara, es pro secundo nem lesz benne WinFS.

Tehat kbupdate es Pheel lehet atertekelni a mondokatokat.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#10
nem tudom, nekem lejött a megszokott módon...

Intel.DZ77RE-75K.Core.i7-3770K.32GB.RAM.360GB.RAID.SDD.8TB.RAID.HDD.GTX660Ti.Dual.NEC.Windows.10.Enterprise Apple.Mac.mini.Core.i7-3615QM.16GB.RAM.1TB.HDD.OS.X.El.Capitan

Pheel
#9
Ha nem szóltál volna, bölcs maradtál volna...
#8
rational = relational / bocsánat elírtam 😊

Intel.DZ77RE-75K.Core.i7-3770K.32GB.RAM.360GB.RAID.SDD.8TB.RAID.HDD.GTX660Ti.Dual.NEC.Windows.10.Enterprise Apple.Mac.mini.Core.i7-3615QM.16GB.RAM.1TB.HDD.OS.X.El.Capitan

#7
"sem pedig Longhorn eredeti formaban. (csak Vista neven)"

He? Tudod mirõl beszélsz? Sztem nem.

Longhorn a KÓDNEVE (volt) a Vistaba, mint ahogy

Whistler= XP
Chicago= Win95
de ezt biztos te is tudod..

#6
Ha jól tudom nem lehet leszedni, csak újrahúzással. Én is ki tudnám próbálni, de nem merem, pont ezért.
Majd írj plz. ha érdemes megnézni és le is lehet szedni.

#5
Látta e már valaki közülletek, vagy csak hasból fikáztok? Én most töltöttem le az MSDN Subscriber oldalról és majd késöbb megírom mit gondolok rolla (elõbb ki kell próbálnom). Addig is csak annyit, hogy a WinFS nem file system, a WinFS file system-je továbbra is az NTFS (kicsit továbbfejlesztett formában), hanem egy rational file handling system, vagyis segítségével a tárolt adatok tökéletessen integrálodnak a rendszerbe olyan módon, hogy minden dolgot automatikussan megtalálnak az alkalmazások mert mindenfajta metaadatokkal ellátott állományokról van szó amelyek még relációban is állnak egymással. Éppen úgy mint az adatbázisokban az adatok (fájlok) felett minden olyan operáció megtehetõ mint az adatbázisban. Na de errõl olvashat bõven akit érdekel a neten...

Intel.DZ77RE-75K.Core.i7-3770K.32GB.RAM.360GB.RAID.SDD.8TB.RAID.HDD.GTX660Ti.Dual.NEC.Windows.10.Enterprise Apple.Mac.mini.Core.i7-3615QM.16GB.RAM.1TB.HDD.OS.X.El.Capitan

[Jakuza]
#4
Az arcpiritast egyedul az igergetesek miatt erdemli meg az MS, hogy bevoltak szarva meg egy fel eve, hogy ok majd a longhornon belul megmutatjak, hogy a WinFS.
Nos mint kiderult azota, hogy se WinFS nem lesz, sem pedig Longhorn eredeti formaban. (csak Vista neven) ; lehet sokat fizetett a Boavista, vagy a Buena Vista <#nevetes1>
Most mar csak a technikai adatait kell elosztanunk egy tobbjegyu szammal, hogy az igazsag kideruljon, hogy milyen lesz a WinFS.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Axon
#3
Néhány technikai morzsát is csepegtethettek volna, ami arcpirító szégyenbe hozza az olyan ócska kacatokat mint a ReiserFS vagy EXT3 és még sorolhatnám.

#2
Az legalább szép dolog az M$-tõl, hogy a winFS-t támogatja az XP, remélhetõleg meg is marad ez a jó tulajdonsága.
Azért a winFS - windows future storage-en még mindig ki vagyok akadva 😊, lássuk lássuk azokat az új feature-öket amirõl még csak nem is álmodtunk 😊

\"There are only four questions of value in life, Don Octavio. What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for? And what is worth dying for? The answer to each is the same.\"

#1
Feat-ekrõl lehetne részletesebben. Én sok mindenrõl tudok álmodni, de azokat nem a MS szállította 😊. Amirõl a CNet ír, az elég homályos.
← ElőzőOldal 2 / 2