Elkészült a WinFS előzetese
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Kar tehat tepni a szatokat a Whistlerrel.
Marpedig Longhorn mar nem letezik atkereszteltek Vistara, es pro secundo nem lesz benne WinFS.
Tehat kbupdate es Pheel lehet atertekelni a mondokatokat.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Intel.DZ77RE-75K.Core.i7-3770K.32GB.RAM.360GB.RAID.SDD.8TB.RAID.HDD.GTX660Ti.Dual.NEC.Windows.10.Enterprise Apple.Mac.mini.Core.i7-3615QM.16GB.RAM.1TB.HDD.OS.X.El.Capitan
Intel.DZ77RE-75K.Core.i7-3770K.32GB.RAM.360GB.RAID.SDD.8TB.RAID.HDD.GTX660Ti.Dual.NEC.Windows.10.Enterprise Apple.Mac.mini.Core.i7-3615QM.16GB.RAM.1TB.HDD.OS.X.El.Capitan
He? Tudod mirõl beszélsz? Sztem nem.
Longhorn a KÓDNEVE (volt) a Vistaba, mint ahogy
Whistler= XP
Chicago= Win95
de ezt biztos te is tudod..
Majd írj plz. ha érdemes megnézni és le is lehet szedni.
Intel.DZ77RE-75K.Core.i7-3770K.32GB.RAM.360GB.RAID.SDD.8TB.RAID.HDD.GTX660Ti.Dual.NEC.Windows.10.Enterprise Apple.Mac.mini.Core.i7-3615QM.16GB.RAM.1TB.HDD.OS.X.El.Capitan
Nos mint kiderult azota, hogy se WinFS nem lesz, sem pedig Longhorn eredeti formaban. (csak Vista neven) ; lehet sokat fizetett a Boavista, vagy a Buena Vista <#nevetes1>#nevetes1>
Most mar csak a technikai adatait kell elosztanunk egy tobbjegyu szammal, hogy az igazsag kideruljon, hogy milyen lesz a WinFS.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Azért a winFS - windows future storage-en még mindig ki vagyok akadva 😊, lássuk lássuk azokat az új feature-öket amirõl még csak nem is álmodtunk 😊
\"There are only four questions of value in life, Don Octavio. What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for? And what is worth dying for? The answer to each is the same.\"