299
American McGee legújabb játéka
  • valaminick
    #259
    hát nemtom elöző gamet amit ez a group csinalt se lehet mountolni... vagy nektek a perimeter az megy?
  • mucsácsó
    #258
    Bad.Day.La-GLAMOURY

    tess, itt van egy amcsi rls :D vagy európai...
    de sztem amcsi :P
  • Mike
    #257
    engem nem zavar ha csak a felirat német, de a maradák angol
  • Mike
    #256
    hát onnan nem igazán
  • deda
    #255
    nekem a lengyel verzió van meg, letöltöttem és bemásoltam threat.DDS fájlt, más pedig nincs, de nem lett angol a felirat...
  • csoola
    #254
    hm... ez van, nekem bejön a GS, bakikkal együtt...
  • miki90
    #253
    van hozzá angol crack is!!!
    akit érdekel:
    http://www.gameburnworld.com/dl/dl.php?file=BadDayL.A.NoCDFixedexeEng.rar
  • Istencsászár
    #252
    Majd rájön 1szer...
  • M@TriX
    #251
    1. pedig már írtak jópár nagy hülyeséget... ;)
  • bauer15
    #250
    biztos hogy nem lehet
  • raven87
    #249
    Nem. Vagy ha igen odáig nem jutottam el :)
  • Colton
    #248
    Ebbe a játékba lehet autót vezetni?
  • xido
    #247
    az meg a másik,hogy American McGee mindig megér egy személyes próbát,akármilyen kritikát kap az írott sajtóban:)
  • reger
    #246
    Le kell hozzá szedni http://rapidshare.de/files/29777914/BadDayLA_Eng.rar.html ezt ,majd bemásolni . Nekem a lengyel verzsönnel ment
  • Mike
    #245
    hogy és miként?
  • reger
    #244
    Azt is lehet angolosítani
  • Mike
    #243
    most akkor a német verzió angol, csak a feliratok németek?
  • Mike
    #242
    az offline újságok széjjelfikázták a programot, de engem nem érdekel, tetszik-e nekik vagy sem
    nem ez lenne az első program ami szerintem jó, szerintük szar
    arról nem beszélve, hogy mégis hogy nézne ki, ha ezért valaki egy újságban ömlengene
    még bepoerelné őket Pistike nagymamája
    a Postal2-t is szétfikázták
    ezzel együtt nem láttam a programot, lehet, hogy télleg szar
    itthon nem is nagyon árulják, letölteni is csak a német verziót lehet (az meg biztos széjjel van cenzúrátva, meg zöld a vér)
  • csoola
    #241
    1. adok a GS-re
    2. igazad van, és én is ezt mondtam...
    3. sztem is 8-9 óra max, de inkább csak 7-8
  • bauer15
    #240
    én 8-9 óra alatt vittem végig persze nem folyamatos játékkal
    elég rövid játék de jó
  • 6600GT
    #239
    hány órás a game???
  • Istencsászár
    #238
    Ujságra nem kell adni, ha a tesztelőnek tetszett akkor jó, lehet a másik meg lehúzta volna... az a lényeg hogy akinek bejön azt szórakoztassa... hát nem mindenkinek jött be sajnos...
  • csoola
    #237
    sztem vkinek bejön vkinek nem... gamestarban 82%, amit sztem simán megérdemel, nagyon tetszett, csak rövid volt...
  • gamehunter12
    #236
    Nem nem arra gondoltam.Annál a két csajnál hahol a patkányok vannak.
  • Gerbill
    #235
    Hát nemtudom, de én nem haltam meg két másodpercenként, ha jól emlékszem összesen 3-4szer haltam meg a Hatalmas hamburgerszörnyig(utána töröltem a játékot).
  • Istencsászár
    #234
    Azt akarta mondani a kisöcsi feltehetőleg nekem, hogy ez nem olyan egyszerű játék mer normálon 2 másodpercenként meghal, és b@ff@m+ mer azt mertem mondani hogy könnyű és gyerekes :DDDDD
  • mucsácsó
    #233
    hát jah...földrengésig vmi katasztrofális....
    néha tényleg uncsi ez a terrorista/zombi nyírbálás, úgy valahogy nem az igazi...
    de sztem annyira látványos, és itt-ott nagyon hangulatos lett a játék...
    persze nem mondom, hogy én nem vártam többet, mert azért jóval többet vártam ettől a játéktól..de azért nem rossz így sem :)
  • Gyusz
    #232
    Pedig még ma délelőtt végigjátszottam. Az első két pálya engem is idegesített, mászkáltam össze-vissza, de aztán belejöttem és elég gyorsan vége is lett a játéknak.
  • mucsácsó
    #231
    kemény a szövege a gyereknek.... :DD
    majd vki kikódolja :D
  • Gerbill
    #230
    Mivan? Magyarul leírnád
  • mucsácsó
    #229
    látom nem vittétek el még sokáig...
    néha már annyira baszott idegesítő, hogy azt nem nevezném egyszerűnek :D
  • Code92
    #228
    hát igen 6+os dízni játék akkor ba+ ugyebár 2 másodpercenként halsz meg normálon csaak mert egy /+os dízni játék nah bazé ba+
  • 6600GT
    #227
    HÜLYESÉG MINDIG KELL VKINEK SEGITENI a JÁTÉKBAN,de unalom ŰŰzésre JJÓ
  • Gyusz
    #226
    Inkább egyszerű, mint gyerekes. De egy biztos, elég ellentmondásos vélemények fognak születni róla.
  • Istencsászár
    #225
    máshogy fogalmazva gyerekes... mint egy 6+os Disney játék:), kb annyi benne a tenni való...
  • Gyusz
    #224
    Nekem a Scrapland nagyon nem tetszett, elég sok küldetést megcsináltam benne, de végül abbahagytam, mert unalmas volt. A Bad Day LA nem egy Alice, de szerintem egész jó lett. Tényleg mindig ugyanazokat a dolgokat kell csinálni benne, de egész jó poénok vannak benne. Szerintem ez csak egy könnyed, szórakoztató játék, senki ne keressen benne mély mondanivalót.
  • Voltan
    #223
    Meg azért gagyi is.
    Emlékszem, ugyanez volt a baj a Scrapland-del is, folyton ugyanazt a három-négy dolgot kellett csinálni benne. Pedig az marha jópofa lett volna, és a designja is nagyon eredeti volt.
    Azért adok még egy-két esélyt a Bad day L.A.-nek, de nem várok már csodát...
  • Istencsászár
    #222
    Nem gagyi, csak többet várt mindeki... 5let nagyon jó, csak hamar unalmassá válik, mer nem változatos, és csak 1-2 dolgot kell benne csinálni... ez a baj vele.
  • kirol
    #221
    PG -ban 10 ből 4.3-at kapott.
    Ennyire gagyi lenne?
  • #220
    Mindig kattints valakire ,asszem úgy kapod meg a nyílat