299
American McGee legújabb játéka
  • matyi08
    #81
    pedig igazad van. már 3× leszedtem, úh. nem az a baj. úgy nyomogatom a gombokat, mint egy vadállat, de semmi. kilépni is csak feladatkezelőből tudok.
  • csoola
    #82
    nah hallod megvan a megoldás: kihuztam a többi játékvezérlöt meg mindent a gépböl usb-n, csak a bluetotth adapter meg bill meg egér maradt, és müködik, probáld meg te is igy!
  • Gerbill
    #83
    Nálam megy a játék. Feltelepítettem mindent amire rákérdezett, mert nem csak a dxet rakta fel hanem kodekeket is, lehet hogy az a gond.
  • matyi08
    #84
    felraktam mindent, amit akart, de megpróbálom úgy, ahogy csoola írta. csoola tudsz jól angolul? mert ha igen beírhatnád az nforce fórumra, mert ők is ott szenvednek. érteni nagyjából értem, de írni azt nem tok. :D
  • matyi08
    #85
    király vagy, működik!
  • csoola
    #86
    ok, beirom (de ne röhögjetek a z angol tudásom "foltjain"!)
  • csoola
    #87
    most regisztráltam nforce-ra és majd kiirom nekik ha megjött a mail!
  • matyi08
    #88
    ja látom GS... :P
  • csoola
    #89
    beirtam nforce forumra h mit kell csinálni
  • _Atti_
    #90
    kipróbáltam, játékra elég nulla, leginkább a state of emergencyre emlékeztet kicsit más hozzáállással, de birom a bugyuta katasztrófafilmes hangulatot :D
  • Riddick73
    #91
    Én is kipróbáltam, nekem tettszett. Várom a teljes verziót.

  • _Atti_
    #92
    végeredményben nekem is tetszett amugy csak azthittem lesz valami érdekesebb játékmechanika benne.
  • kirol
    #93
    Amikor az van ,hogy valai 911-es binyót kell követni, az mi az?
    Keressem az optikai kábelt, vagy mi?
  • ThugEdge
    #94
    kinézet jó,játékmenet 0
    nem kell a full:)
  • Gerbill
    #95
    Ott 5 segélyre szoruló embert kell keresni. Általában a hátsóudvarokban vannak. Sárga nyilak jelzik őket, és a jobbegérgombal megkérdezheted akármelyik járókelőt hogy mutassa meg az irányt.
  • csoola
    #96
    jöjjön ki már...
  • csoola
    #97
    öcsém az egész forum mintha leállt volna...
  • gamerboy91
    #98
    Van demo magyaritás a gamekapocs.hu-n!
  • csoola
    #99
    nekem sajna a demo már uncsi:(
  • Code92
    #100
    már nagyon várom de nem töltömle már erre az 5 napra a demót inkáb izgulok még 5 napot nagyban és akkor a nagy betűs teljessel jáccok majd nem akarok semmilyen poént lelőni magam előtt a demóval jó játék lesz és kész és már csak 5 öt kell aludni nem tom hopgybírom majd ki
  • 12346
    #101
    jó lesz ez.. semmivel se gagyibb, mint akármelyik másik fps, tps. viszont ez legalább egyedi, + poénos^^
  • csoola
    #102
    jobb mint egy átlag FPS, de ez vagybejön vkinek vagy nem... GS-ben azért kapott 84 %-ot, máshol meg mondjuk 4/10-et...(mazurnak kedves a lelkülete ugye:P)
  • kirol
    #103
    Hát én is kíváncsi voltam a megvalósításra, de elég gagyi. Rohangálok ide oda és kész.
    De 8-10 éveseknek megfelelő lehet.
  • csoola
    #104
    a kishugomnak aki az elöbbi kategoribá sorolhato inkább nem adom oda, mert egy az h hülye hozzá, kettö meg h nehogy tetszen neki:P
  • csoola
    #105
    nah, mi lesz, elfelejtettétek a játékot? miért nem ir már senki?:(
  • Harly18
    #106
    A GameStar hogyan értékelte? Ha jól tudom a mostani számban tesztelték, mivel elvileg már megjelent vagy nemsokára meg fog jelenni.......
  • Tatyla
    #107
    84% azthiszem
  • csoola
    #108
    pontosan
  • Radian
    #109
    pontosan mikor is jelenik meg ez a játék
  • Code92
    #110
    augusztus 22 de sztem van nekd is egy olyan jóbarátod akit GOOGLE-nak neveznek vagy nem?Amúgy jólesz ez akinek meg nem teccik az ne jáccon vele asims se sokkal job(ha valaki ezzel jönne!) ennek legalább van valami célja nem az h. a szarrá kényeztetett köcsögödet elküldöd hugyoizni és ettől most jó neked:)))
  • Code92
    #111
    boccsa leszólásért ideges voltam sorry mindenki
  • Gerbill
    #112
    Nekem ennek a játéknak a demoja jobban tetszett mint a Prey vagy a HL:Ep1. Játékmenet kb ugyan az, de a grafika sokkal hangulatosabb, valós világban mászkálhatunk és némi humort is tartalmaz, meg nem feltétlenül kell mindenkit agyon irtani, mivel a poroltóval ki is lehet kúrálni a zombikat.
  • Radian
    #113
    Köszi. Teccett a véleményed a Simsről. :D
  • Istencsászár
    #114
    Nemrossz játék, bár többet jobbat vártam a videók alapján ( jó-jó demo ), 1 kis fizika és szebb animáció nem ártott volna. De mégis a leg nagyobb gondom vele hogy az árnyékok bugosak, gondolom az Vga kari függő lehet mivel senki sem hozta szóba, tehát ( több driverrel ) próbálva is ilyen sajnos ( x800 pro )

    Kép
  • reaper4
    #115
    nálam nem ilyen... amúgy a többivel 1etértek sajna :(
  • Gerbill
    #116
    Nekem sem ilyen az árnyék.
  • 3Error #117
    jah valahogy úgy...
  • csoola
    #118
    jöjjön már a játék, leáll a topik teljesen
  • Harly18
    #119
    Ez nem is rossz......
  • mucsácsó
    #120
    ahh, én meg már allig várom, hogy hazaérjek már, hogy kipróbálhassam a gameet :D
    hallottam, hogy nem nagy show, de azt is, hogy nagyon jó.
    hát majd meglátjuk...sztem nem lehet rossz egyáltalán...