5403
  • fodorpetii
    #5403
    NFSMW Lan bajnokságon aki szeretne játszani látogassa meg a weboldalt:

    http://nfsmw-online.mindenkilapja.hu/
  • DIESEL DOG #5402



  • Zsolesz089
    #5401
    Sziasztok
    Nekem egy furcsa de egyben hasznos kérdésem van hozzátok
    Olyan program kellene amivel az autók hangjait wav formátumba ki tudom csikarni (konvertálni)
    remélem tudtok segíteni (fontos lenne )
    köszi előre is
  • Sharpsh00ter
    #5400
    Valaki meg tudja mondani hogy lehet mp3-mat rakni a játékba, vagy hogy egyáltalán lehet-e?
    A faq-ban nem találtam semmit és a keresőben sem ezzel kapcsolatban.
  • DjSylent
    #5399
    Üdv mindnekinek
    Kellene egy kis segítség nekem modolt kocsik terén.
    Elkezdtem berakosgatni két három autot de sajna azzal hogy a car mappában cserélgettem fel azzal egy olyan problémával szembesültem hogy sajna valahogy a kerekek nem éppen az ideális helyre kerültek.
    Aztán az egyik kocsinál találtam egy angol leírást miszerint:
    ------->INSTALLATION<-------
    1:>Copy modloader & d3d9.dll to your NFS9:MW directory.
    2:>Make a new folder ADDONS in your NFS9:MW directory.
    3:>In the ADDONS folder again make 2 new folders named CARS_REPLACE & FRONTEND.
    4:>Copy the folder TT inside the CARS_REPLACE folder.
    5:>In the FRONTEND, make a new folder MANUFACTURERS & copy 34-ACURA inside it.
    6:>Create a shortcut of Speed.exe which is inside the directory where you have installed NFS:MW. Right click on the shortcut & click on Properties. Then in the target box add '-mod' at the end without commas & leave a space between it & speed.exe. Then click on Apply & OK.

    Ezt lépésenként végigcsintam de sajna így meg nincs meg a modolt kocsi a géme-ben.

    VALAKI TUDNA SEGÍTENI?
  • ffxi
    #5398
    Csak ezek a felbontások léteznek a játékban? 640-800-1024. Nem támogat wide-ot?

    Olyan nyúlottak a kocsik :D
  • rob9999
    #5397
    Nem tudjátok hogy van-e opel a játékhoz ?
  • jiko16
    #5396
    hello! Az a problémám a játékkal hogy kb20perc után kilépett mert hibát jelzett, nem enged tovább. Valaki tudna segíteni?(nem eredeti a káték,de már egyszer végigjátszottam csak most lett ujrarakva gép)
  • norbi2fraktal
    #5395
    nem minden kocsit enged maximálisan tuningolni
  • rob9999
    #5394
    Na mostmár működik a dolog csak még 1 kérésem lenne a berakott kocsikat nem tudom teljes mértékben tuningolni pl nissan skyline-ra nem tudok body kit-et rakni ha van megoldás leírnátok? Előre is köszönöm.
  • rob9999
    #5393
    Megvolt a crackelés is de a speed exe hibát észlel és kilép a modloader meg a cd-t kéri
  • rob9999
    #5392
    A patchet már felraktam de acracket nem találom
  • norbi2fraktal
    #5391
    1.3 patch, majd 1.3 crack gamecopyworld-ről,és már megy is a modloader
  • rob9999
    #5390
    Helló! Tudnátok mondani a ModLoader-en kívül olyan progit amivel lehet autókat rakni a játéba mert úgy néz ki hogy a modloader tört verziónál nem működöik legallábbis nálam nem.
  • bepe79
    #5389
    Megvan a VW Passat B3 a játékban :) , majdnem olyan, mint ami nekem a valóságban van (B4), csak a játékban lévő az eggyel régebbi, a "malacorrú" 95 előtti B3 Passat:







  • bepe79
    #5388
    Egy kis változatosság:

    Need for Speed: Most Wanted + CAR ADDONS (BMW 320i E30 MOD)







  • Prémium driver
    #5387
    Játék közben...

  • mitercsáktomi
    #5386
    a csalásokat én sem tom de tökts le egy 100% os mentést
  • dupcsik
    #5385
    szasztok skacok!hogy kell beirni a csalásokat a játékba sehogy sem sikerül
    üdv:dupcsik
  • krisz940122
    #5384
    sziasztok.vki eltudná mondani hogy kell ebben a játékban multizni?lécci részletesen.mindent amit tudni kell a multizáshoz.elore is köszi
  • benyhopp
    #5383
    Hello mindkeinek!
    Szertnék egy kis sefitséget??
    HOgy lehet a Most Wanteddal Lanban játszani??
    Please
  • SlaCker
    #5382
    Üdv mindenkinek
    Remélem még olvasgatjátok a fórumot.
    Kéne help.Van eredeti Mostwantedem csak olasz.A magyarosítás megvan csaka a beszéd olasz.Hát ez hogy miszar.Szavakba nem tom önteni hogy mi a véleményem az olasz nyelvről. :D:DD:
    Arra kérnék valakit,hogy valahova azt a mappát vagy fájlt vagy nem tom mit tegye már fel ami tartalmazza az angol beszédet.Minden jó csak mondom nem beszél angolul. Vagy van esetleg más megoldás is?
  • V ANDOR
    #5381
    hopp zenére gondoltam :)
  • V ANDOR
    #5380
    hogy lehet zezét belerakni az mw be
  • V ANDOR
    #5379
    szió. drekoring itt van a buick roadmasterhttp://needforspeed.sk/download.php?od=60&id=154&zobraz=hru itt megtalálod cserébe adj jo mw letöltő oldalakat
  • drekorig
    #5378
    Nem tudna valaki segíteni honnan lehet letölteni a Buick Roadmastert? Amit Szabi linkelt az nálam nem működik, be se hozza az oldalt. Előre is kösz. Ui. a www.nfscars.net oldalon fenn van egy csomó autó pl. Bugatti Veyron, csak a Roadmaster nincs fenn.
  • sugga
    #5377
    Hali!
    Találtam egy linket (http://usuarios.lycos.es/klaudiusmalus/hobbies0.html) (azért zárójelben, mert biztonsági okokból nemtommeddig nem írhattam hozzászólást, most pedig szintén biztonsági okokból 30 napig nem szúrhatok be linket), és újra Most Wantedezni támadt kedvem. Persze csak ezzel a moddal. Tud róla valaki valamit? Mert a csávó egy ideig rakosgatta fel a videókat a Youtubera, mondta is, hogy ekkor és ekkor kész lesz, majd szól, hogy mi van, aztán ennyi, letölteni meg sehonnan nem lehet. Vagy csak kamu az egész?
    Segítsen valaki...
  • The FlashBack
    #5376
    szia:)
    ez itt a pc-s játék fóruma, talán a konolosoknál kellene megpróbálnod.
    mert ha jól értettem neked playstation-re kell, abban én pedig nem vagy jártas.
    sok sikert:)
  • Szabybéby
    #5375
    Syasztok!

    Szeretnék segítséget kérni tölletek :)

    Need for Speed : Most Wantedhez szeretnék (ps2) kódokat,
    Nem igazán értek hozzá , mert szőke vagyok. És lány is :D
    Viszont szeretem ezt a játékot. De jó lenne ha nem kéne végig játszanom rajta mindent :P
    Tudtok segiteni?
    Köszönöm Szabybéby
    [email protected] :)
  • The FlashBack
    #5374
    laptopon nem célszerű játszani, bár a dual core szépet tol a konfigon. Én fifánál tovább nem mentem notebookon, szerintem próbáld meg firssteni a drivert, és a direct x-et is.
    sok sikert,
    üdv

    FlashBack
  • mikucm
    #5373
    Sziasztok,

    egy technikai problemam lenne, hatha tapasztaltatok/tudtok ra megoldast.
    Hivatalos MW-m van (2000 Ft a T betus hipermarketben..), priman megy a jatek a laptopomon, de van nehany verseny amikor egyszeruen bezarja sajat magat a jatek es kilep. A challange-eknel is csinalja es sajnos annal a versenynel is amikor epp el kellene vesztenem a BMW-t. Betolti az intro mozit, aztan amikor at kellene adni az iranyitast vegre akkor kilep. Amitol igazan furcsa a dolog, hogy vagy 4x siman elindult, jatszottam vele normalisan, de azota minden alkalommal kilep. Uninstall-reinstall sem segitett rajta.
    Ez egy Dell D620, Dual Core, XP-vel. En a videokartyara gyanakszom, de hatha van valami tippetek.

    koszi:
    Miki
  • ToNyOcSkA
    #5372
    Hali!

    Tudom hogy már egymilliószor kérdezték de google on is kerestem mindenféle oldalt megnéztem már (van ami fizetős, van ahol már nincs fent a kocsi stb(pl nfsnren sincs már fent kb semmi ami letölthető lenne)... sorolhatnám még) de nem igazán találtam kiegészítő kocsikat az MW hez... szal ha tud valaki olyan linket ami működik is és le is tölthető a kocsi akkor plz help fontos lenne...

    ja meg lenne még 1 kérdésem... találtam külön kocsikat 1 oldalon párat le is tudtam szedni ami még fent marad csak azokat meg ugye alapból nem ismeri fel a játék én meg nem találtam hozzá progit (car replacer nem müködött hozzá | bin, 7z, dds kiterjesztés) szal ha külön tudnátok egy linket is adni 1 müködő progival hát akkor nagyon megköszönném..

    Előre is köszi, Sziasztok
  • The FlashBack
    #5371
    szerintem vedd meg eredetiben:)
  • Bund
    #5370
    Sziasztok. Segitségeteket szeretném kérni. Moswantedel szeretnék neten játszani de kell hozzá cd kulcs tudna valaki küldeni . [email protected] . elöre is köszönöm
  • lesliey
    #5369
    Sziasztok! A héten öszeültünk a haverokkal, hogy háloban játszunk a MW.-al, de sajnálatos modon nem sikerült! Persze nem eredeti a játék!
    1 hét mulva ujra öszeülünk és segítséget szeretnék kérni, hogy tudjuk élvezni többen egyszerre egy helyen a játékot :-)!!!
    A lan menü alatt csak akkor láttuk egymást ha mindenki csinált szervert, és nem volt lehetőség utánna semmire! Lehet lanban játszani? Előre is köszi!
  • The FlashBack
    #5368
    használd a google-t.

    savegame kifejezéssel próbálkozz.
  • gulya700
    #5367
    köszi a Speed .exe crackot The Protector és nem tudna valaki a Razor előtti vereseny menést?
  • The Protector
    #5366
    De.gamecopyworld.com---itt fennt van
  • gulya700
    #5365
    Sziasztok az enyém másolt mw nem tudna valaki msegíteni hogy honnan lehet leszedni a SPEED.exe crackot? köszi mindenkinek
  • atom4ever
    #5364
    császtok nem tudná nekem megmondani hogy a netről leszedett egyedi festéseket hogy kell belerakni a játékba?