2363
I am the Doctor whether you like it, or not!
  • LasDen #2283
    de mér? o_O
  • BoneDragon
    #2282
    Én most nem konkrétan a szinészről beszélek.... Nem fogja bevenni a gyomrom, hogy a Doctor egy nő.
  • LasDen #2281
    ez alapján a 15 másodperc alapján szerintem sem illik a szerepbe...ez egyértelmű.....
  • BoneDragon
    #2280
    Nincs bajom a női szinészekkel, de szerintem ebbe a szerepbe egyáltalán nem illik bele. Persze ez a saját véleményem, van aki erre várt. Én nem örülök neki, ennyi.
  • LasDen #2279
    me mi a baj vele?
  • BoneDragon
    #2278
    Nope thx
  • LasDen #2277
    A 13. Doktor pedig...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jodie Whittaker lesz... :O
  • RED BULL F
    #2276
    A jótól messze áll, de voltak benne érdekes szálak. Szerintem a 9. messzemenőkig jobb volt az ideinél.
  • Dzsini
    #2275
    1963 óta megy a sorozat, láttad az összes régi részt? Meghallgattad az összes hangjátékot? Olvastad a könyveket?

    Ha elvonási tüneteid vannak, bőségesen van forrás :)
  • BoneDragon
    #2274
    Szerintem jó volt ez az évad, tetszett. A kövi évadra megint éveket kell majd várni? Komolyan aki ezt kitalálta...kövi rész is karácsonykor, hát nyasgem.
  • Dzsini
    #2273
  • Dzsini
    #2272
    így már elég egyértelmű (spoilerek a karácsonyi rész szereplőiről)
  • Dzsini
    #2271
    a karácsonyi részben még biztosan szerepel, most forgatják
  • LasDen #2270
    vagy majd csak a karácsonyi részben lesz búcsú...
  • Shiwo
    #2269
    mondjuk ha még nem jelentették be az új dokit, akkor az utolsó részben nem lesz átalakulás v nem mutatják a végeredményt?
  • LasDen #2268
    a karakter jó, de a színészt nem bírom...
  • BoneDragon
    #2267
    Amúgy ki mit gondol a csajsziról? Nekem eddig a legkevésbé szimpatikus társ.
  • LasDen #2266
    hmm...érdekes
  • Dzsini
    #2265
    Készül a karácsonyi rész - kivitték a kiállításból az 1. Doktor TARDIS belsőjét

    és David Bradleyt (aki a jubileumra készült doku-drámában az első Doktort alakító Bill Hartnellt játszotta) megpillantották a forgatáson:

    1 és 12 találkozik? :)
  • Dzsini
    #2264
  • RED BULL F
    #2263
    10. évadot nézi valaki? Csak szerintem volt borzalmasan gagyi ez a 3 részes, szerzeteses baromság?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Annyiféle irányba el lehetett volna terelni ezt az egész vakság dolgot, nem hiszem el, hogy ezt is így el tudták rontani...
  • BoneDragon
    #2262
  • Dzsini
    #2261
  • Dzsini
    #2260
  • Dzsini
    #2259
    azért voltak neki jó történetei Torchwoodban is, meg Doctor Whoban is :)
    A Countrycide, a 42, a Power of three szerinem jobbak az átlagosnál. Még az űrhajós dinós is egy jó mókás rész lett.
  • stargatelost
    #2258
    Moffat a 10. évaddal leköszön, ami egyébként 2017-ben jön... és Chris Chibnall lesz az új showrunner, aki nem túl jó részeket írt eddig. A Hungry Earth-ös dupla konkrétan számomra a legrosszabb részek között van. Broadchurch 1. évad viszont fasza volt, de a másodikat meg rossz irányba vitte. Szóval nem vagyok túl bizakodó, de azért remélem, jól fog elsülni... bár erre még pár évet várnunk kell :)
  • LasDen #2257
    még semmit. De vannak tippek, mint Rigsby v Me...
    Utoljára szerkesztette: LasDen, 2015.12.08. 23:58:29
  • BoneDragon
    #2256
    Én nem olvastam ilyet, szóval nekem nagy meglepetés volt. Ő volt a kedvencem a társak közül. Lehet már tudni ki a kövi?
  • LasDen #2255
    az már hivatalos az évad eleje óta, hogy Coleman kiszáll...
  • BoneDragon
    #2254
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Többet nem lesz Clara? Nagy kár lenne... :(
  • Dzsini
    #2253
    Akkor van egy rossz hírem :) december 25 estig várnod kell.
  • tigeroo
    #2252
    most hoztam be az aktuális évad legutóbbi 4 részét (a hollóstól megkezdve)
  • Dzsini
    #2251
    Melyik évad hányadik részét nézed? :)
  • tigeroo
    #2250
    tya, ezek de kemény részek voltak.

    jólvan ez, az évad közepén járunk és még csak most indultak be úgy "igazán" a történések. kérek még!
  • LasDen #2249
    Nekem csalódás volt. Az elejét untam, míg a 2. fele érdekesebb lett. De ez az utolsó rész megint nem nyerte el a tetszésem.
  • Dzsini
    #2248
    Igen korrekt kis évad lett ez úgy mindenestül.
  • RED BULL F
    #2247
  • Dzsini
    #2246
    pedig a széria elejétől emlegették, a mostani részben meg még külön rájátszott az "enyémavilág"-ra :)
  • Evoluti0N
    #2245
  • LasDen #2244