2363
I am the Doctor whether you like it, or not!
  • tigeroo
    #2363
    Fortnite collab jön elvileg :O
  • aemus
    #2362
    Tetszenek az új részek, a színészi játék kiegyensúlyozottabb lett (a szöveg elosztása, a szereplési idő egyenletesebb a színészek között).
    Új ellenséget is kitaláltak, (leszámítva a mestert), remélem nem fogytak még ki az ötletekből és tovább folytatják a sorozat megújítását.

    Utoljára szerkesztette: aemus, 2020.02.02. 10:47:26
  • Dzsini
    #2361
  • Dzsini
    #2360
  • Dzsini
    #2359
    még egy visszatérő lény az új sorozatban
  • Dzsini
    #2358
  • Shiwo
    #2357
    már csak Lauren Socha -t kellett volna bevenni harmadiknak és mehetne angol nyelvvizsga feladatnak
  • Dzsini
    #2356
    David Tennant beszélget Jodie Whittakerrel - mindenféléről

    Szép kis akcentus-gyakorlat :)
  • Dzsini
    #2355
  • Dzsini
    #2354
    egy szó elég a teaserbe:
  • Dzsini
    #2353
  • Dzsini
    #2352
    Igen, Bradley Walsh rutinos öreg róka, Sarah Jane Adventuresben már szerepelt :)
  • tigeroo
    #2351
    tetszett ez az évad.

    jót tett a női doktor a sorozatnak! tetszik hogy a segítők, és az életük, a közöttük lévő kapcsolat körül kering a cselekmény. a kevesebb néha több, nem kell grandiózus szint feltétlenül.

    Graham ftw! nagyszerű doki lett volna a színészi játékából ítélve a tag :)
  • Dzsini
    #2350
    Hány Doktor kell egy izzó kicseréléséhez?

    (10 és 5)
  • aemus
    #2349
    Mintha több megosztott párbeszéd lenne az új részekben és a társ szereplők egyszavas jelenetei is szépen kibővültek.
    Úgy látszik a BBC is olvassa az sg.hu forumot..
  • Dzsini
    #2348
    az újévi rész után szünet jön...
  • aemus
    #2347
    Nekem Matt Smith által megformált Doktor nem igazán tetszett, egy rohangáló / ordítozó figurát láttam a képernyőn. Szerintem volt pár jobb alakítás mint az övé.
    De hát izlések és pofonok..

    Utoljára szerkesztette: aemus, 2018.11.25. 16:35:15
  • tigeroo
    #2346


    szerintem Jodie az egyik legjobb doktor évek óta. Matt Smith közelségben jár a karakterének a zsenialitása :)
  • Dzsini
    #2345
  • Dzsini
    #2344
  • Dzsini
    #2343


    Picit komolyabban: nem mindegyik író tudja (vagy akarja) egyenlőként kezelni a három barátot, és nem is mindig kell - a mostani egy erősen Yaz epizód volt, és mégis alig volt neki aktív szerepe.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2018.11.12. 07:12:00
  • aemus
    #2342
    Nekem is szimpatikus a Time Lady, a sorozat egyetlen hibájának a túlzott Doktor központúságot tartom, a többi szereplő gyakran csak áll a háttérben és vár az egyszavas jelenetére.

    Utoljára szerkesztette: aemus, 2018.11.12. 06:15:12
  • Shiwo
    #2341
    totál ugyanez jutott az eszembe (:
  • Dzsini
    #2340
    A tegnapi rész utánra:
  • tigeroo
    #2339
    szerintem is jó ez az irány. csak így tovább :-)

    "Are you Ed Sheeran?"


    Utoljára szerkesztette: tigeroo, 2018.11.04. 18:54:32
  • Dzsini
    #2338
    Timeperson :D
  • Shiwo
    #2337
    vicces, mert engem meg David Tennant-re emlékeztet (:

    bár az csak pozitívum, ha valamilyen módon így képes "megőrizni" elődeit, és tényleg azt az érzetet kelti, hogy ugyan az az ember.. illetve timelord.. izé.. timelady ? (:
    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2018.10.31. 18:09:26
  • Dzsini
    #2336
    Hát, a mostani trumpos rész elég erős volt (és egyáltalán nem palástolt), de azért régen se fogta vissza magát ilyen szempontból a sorozat, mindig az aktualitásokkal foglalkozott (már a 60-70-es években is, ott is volt komoly kritikai felhangú rész nagyon sok témában).
    A gyerekeknek a kaland, a felnőtteknek a mondanivaló is.
  • Evoluti0N
    #2335
    Múlt héten bepótoltam az előző évadot, mivel azt nem láttam, valamint megnéztem az új Dokiból az eddigi kijött részeket. Maga a Doktor szimpatikus. Kicsit olyan érzésem van vele kapcsolatban, mintha Matt Smith dokiját kaptuk volna vissza női változatban. A sok companion érdekes újítást hoz, vagy inkább mondjuk úgy, h visszatérnek vele az alapokhoz (lásd: 1. doki). Arra kíváncsi vagyok, h ki lesz köztük a szimpi, milyen lesz a jellemfejlődésük. Így 4 rész alatt még korai lenne véleményezni őket, főleg, h eddig úgymond kényszerből voltak a dokival. Ami nem tetszik, h eléggé erős politikai véleményt nyilvánítanak elég gyakran, ami régen nem emlékszem, h jellemző lett volna a sorozatra. Még úgyis, h (többnyire) olyan nézeteket vallanak, amikkel egyetértek, jobban örülnék, ha ez a rész kicsit háttérbe szorulna a jövőbeni részekben.
  • Dzsini
    #2334
  • Dzsini
    #2333
  • Dzsini
    #2332
    Episode 1. The Woman Who Fell To Earth
    We don’t get aliens in Sheffield. In a South Yorkshire city, Ryan Sinclair, Yasmin Khan and Graham O’Brien are about to have their lives changed forever, as a mysterious woman, unable to remember her own name, falls from the night sky. Can they believe a word she says? And can she help solve the strange events taking place across the city?

    Guest starring: Sharon D Clarke, Jonny Dixon and Samuel Oatley. Written by Chris Chibnall and Directed by Jamie Childs.

    Episode 2. The Ghost Monument
    Still reeling from their first encounter, can the Doctor and her new friends stay alive long enough, in a hostile alien environment, to solve the mystery of Desolation? And just who are Angstrom and Epzo?

    Guest starring: Shaun Dooley, Susan Lynch and Art Malik. Written by Chris Chibnall and Directed by Mark Tonderai.
  • Dzsini
    #2331
  • Dzsini
    #2330
  • Dzsini
    #2329
    Sorozatpremier - október 7, vasárnap
    The last time viewers saw the Doctor, she was falling from her TARDIS so it’s about time for the Doctor to land. This time it’s all change, as Doctor Who is moving to Sunday nights, launching on Sunday 7th October.

  • Dzsini
    #2328
    You've redecorated! I don't like it.

  • Dzsini
    #2327
  • Dzsini
    #2326
  • LasDen #2325
    őőő...hmm... oké
  • Dzsini
    #2324