22
Charlie és a csokigyár infot keresek
  • Waux Trident
    #22
    Közben legoogleoztam. De azér' kössszééé
  • Dzsini
    #21
    link1, link2. (google a te jóbarátod)
  • Waux Trident
    #20
    Azért már elnézést kértem, nem? Bocs, de szét vagyok esve egy kicsit.


    So... Nagy Ervin? Hát az ki? Mindenesetre jó volt, gratulálok neki.
  • Cat #19
    Nagy Ervin
  • Dynamic
    #18
    Csak egy szerény vélemény, javaslat volt.Nem muszáj a cinikus megjegyzés.
  • Dzsini
    #17
    Főszereplők: Johnny Depp, Freddie Highmore, David Kelly, Helena Bonham Carter, Noah Taylor, Missi Pyle, James Fox, Deep Roy, Christopher Lee, Annasophia Robb
    Magyar hangok: Nagy Ervin, Morvai Gábor, Versényi László, Antall Olga, Lippai László, Makay Sándor, Perlaki István, Götz Anna

    ez talán segít?
  • hen-tes
    #16
    itthon néztem -.-
  • Waux Trident
    #15
    Kedves... Vadbaromállat... Tökvéletlenül nem ülted végig a stáblistát és nem láttad a magyarhanglistát...?
  • hen-tes
    #14
    most néztem meg, nekem tetszett
    Johnny Depp filmjeit mindig is imádtam :D

    durva haja volt már megint :D
  • Waux Trident
    #13
    Oh, igaz, Dynamic. Most gondolom elég nagy tahónak tűnhetek mindenki előtt. Alázatos elnézését kérem Magyarország lakosságának azon elhanyagolható százalékának, akiket ez zavart. (Most már köcsögnek is tűnök, nem? Sajnálom, Dynamic, csak egy ostoba vicc volt.)

    Azért tettem bele, hogy WONKA, hogy egyértelmű legyen. Amúgy csak Csokigyári capricciot akartam.
  • gabber_saviola
    #12
    kabe :P
  • Dynamic
    #11
    capriccio
    (Amúgy szvsz a Charlie és a csokigyár topikcím kissé egyértelműbb lett volna.)
  • Waux Trident
    #10
    Tudom, csak vicceltem. Hehe.

    Tudom, sz*r vicc volt.
  • gabber_saviola
    #9
    ha rosszul esett a lelkednek akkor pocsi, nem ez volt a szándékom
  • Waux Trident
    #8
    Kedves Gabber, ez rosszul esett a lelkemnek. Node sebaj, nem vagyok haragtartó típus, inkább valaki válaszoljon a kérdésemre.
  • neuro
    #7
    Kb. három hete láttam angliában - szóval nem volt más választásom csak az eredeti nyelv :)
  • gabber_saviola
    #6
    Most tökkomolyan :P
  • Waux Trident
    #5
    Most tökkomolyan: tud valaki segíteni szinkron ügyben? Bárki? Bármit...?
  • gabber_saviola
    #4
    ezt is tenyitottad? grat :P
  • Waux Trident
    #3
    Szerencsés vagy. Itt Győrben nincs választási lehetőséged: ha szinkronosan jön a múvi, szinkronosan kell nézned. Ez néha kellemetlen de mostanság szerencsére csak a ... gyerekfilmeket szinkronizálják le.

    Anyway, az lehet, hogy Willy Wonka (érdekes, a trailerben még a - könyvben feltűnő - magayrított verzió szerepelt, értsd: Vonka Vilmos) magyarhangja Görög László volt? Nem, ugye?
  • neuro
    #2
    Én angolul láttam szerencsére. Johnny Depp és Tim Burton mindig jó párosítás :)
  • Waux Trident
    #1
    Ki látta már a filmet?
    Szerintem nagyon jó volt, ötletes dumák (még magyarul is) és valamicskét még Dahl-világából is visszatudott adni (ugyan csak két könyvét olvastam). Kár, hogy az umpa-lumpáknak olyan idegesítő volt a magyar énekhangja, Danny Elfman biztos nagyon jó lehetett (emlékezzünk csak, hogy remekelt a Karácsonyi lidércnyomásban Jack Skellington singing voice-ként).
    Van ám egy kérdésem is: érdekes módon sikerült egy - szerintem legalábbis - jó hangot találni Johnny Deppnek a filmben (kicsit infantilis, kicsit finomkodó) nem tudja valaki, hogy ki volt?