68
Az előzmények
  • SzinesGeza
    #68
    Két részt adtak le eddig.
    A látványvilága óriási. A sztori pedig elég jól kezd alakulni.
  • Kepek
    #67
    Már elérhető a sorozat, valaki már belenézett?
  • gyuszi9b
    #66
    kamu
  • gyuszi9b
    #65
    ez a video csak össze van vágva
  • Tower Guard
    #64
    nah végre egy jó hír
  • Csaba007
    #63
    De ez a video igazi?? vagy összevan vágva más filmekből!
    ha lesz mikor?
  • Tower Guard
    #62
    bezony bezony lesz a Hobbit és már úgy volt hogy 2006 végén kijön csak késtek vele:S van ITT egy kis video is
  • Ice Cortez
    #61
    Gyűrük ura 4-be kajak előzmények lesznek??
    Úgy hallottam hogy a hobbitokat fogja bemutatni.... tényleg elkezdték már forgatni a filmet?
  • donidarko
    #60
    Szerintem a KING-KONG nem lett akkora siker, mint ahogy beharangozták! Gyűrűk Ura viszont nagyon bejött a világba....
  • Alice Sabbat
    #59
    Egyébként maga a King Kong filmet oltári jólmegcsiállta... ahhoz képest hogy elég bugyuta egy története van és könyörgömeböl a környezetből/történetből csakennyit lehetett kihozni ...
  • Saoron
    #58
    Gyűrűk Ura az új árnyék
  • Saoron
    #57
    a második a végzet a második árnyba zár a második mi a fényt bilincsbe zár
  • Saoron
    #56
    Tényleg igaz hogy lessz Gyűrűk Ura 4
  • bigapó
    #55
    valami ilyesmiről szól az én hsz-em is:) kösz, hogy Neked is ez a véleményed. Chris Tolkien egy köcsög
    abban reménykedem, hogy a King Kong főszereplőnője aláfekszik, másra nem hiszem, hogy jó még, így viszont PJ megfilmesítheti amit mi is szeretnénk:))))
  • rezsofiz
    #54
    Jaja, azt a részt én is élveztem nagyon.
  • Sil78
    #53
    51, ráadásul a hobbitoknál ez még nem számít öregnek (hisz eleve 33 évesen lesznek nagykorúak, és tovább élnek, mint az emberek).
  • Prof William
    #52
    A hobbit bár egy gyermekkönyv de jó kis filmet lehetne csinálni belőlle. Persze Ian Holmot kéne Bilbóbak felkérni, hisz ők 60 éves korában kezdett kalandozni, szóval egy kicsit fiatalbra sminkelve mint ahoyg a GYu legelején láthattátok simán szerepelhetne.
  • Sil78
    #51
    Igaz, hogy folytatást már nem ír Tolkien (csak elkezdte anno, de a The New Shadow pár oldal után abbamarad), az előzmények viszont éppen elég részletesen meg vannak írva (lásd pl A Babó, Szilmarilok, A Gyűrű keresése, meg persze a History of Middle-Earth sorozat 12 kötete) ahhoz, hogy ebbe bárki utólag csak úgy belenyúljon. Filmet viszont mondjuk a Szilmarilokból lehetetlen lenne csinálni, max filmsorozatot, hisz a többezer év alatt csak Morgoth, ill. Szauron tekinthető többé-kevésbé állandó szereplőnek, és a valákat pl elég nehéz lenne úgy megjeleníteni filmvásznon, hogy az hitelesnek hasson. Egy-egy epizódból viszont el tudnék képzelni filmváltozatot, akár még Beren és Lúthien történetéből is (ami a kedvencem). De Christopher Tolkien életében biztosan nem lesz film a Szilmarilokból, és a Hobbit-film is csak azért lehetséges, mert annak a jogait még Tolkien eladta.
  • Tower Guard
    #50
    Engem a legjobban a csaták hatottak meg de bizony az is jó
  • Bandew
    #49
    Lényegesek a csaták a történet szempontjából, de nem az teszi jóvá a filmet.
    Az első részben amikor csak vándoroltak, nálam az vitte a pálmát annyira jól meg volt csinálva minden helyszín.
  • Tower Guard
    #48
    Természetesen az extra az igazi mert elég fontos dolgokat kivágtak a filmből.Elég lényegesek ha nem lettek volna a háborúk nem lett volna semmi és nem is lett volna olyan jó a film
  • Bandew
    #47
    A háborúk nem lényegesek, az első részben volt a leghangulatosabban megcsinálva a világa. A 3. is nagyon jó volt, a második meg szimplán jó, de azért azonc salódtam egy picit. De a bővített kiköszörülte a csorbát.
  • Bandew
    #46
    A GYU trilógia kb annyi pénzből készült, mint egy átlagos 2 órás hollywoodi szuperprodukció, szal hivatalosan kisköltségvetésű filmnek számít.
  • Tower Guard
    #45
    Az igaz ha nem lenne King Kong talán Gyu sem lenne legalábbis nem tőle mert ugye gyerekkorában ott a moziban döbbent rá amikor látta a régi King Kongot hogy ő filmeket akar készíteni.Tehát ezt a King Kongot megcsinálja és utána majd lehet hogy lesz valami
  • Tower Guard
    #44
    Hát igen.A Gyu után mondom ez a Peter Jackson erre született!!Elkeztem gondolkodni valyon mi lesz a következő műalkotása(hát King Kong megsem fordult a fejemben)
  • Tower Guard
    #43
    Jó az 1. rész na de a 2.-ban meg a 3.-ban vannak ám a jó kis háborúk Helm's Deep Minas Tirith azért ezek nagyon lényegesek és jók
  • bigapó
    #42
    Hi!

    Szerintem a trilógia részei ahogy jönnek úgy javulnak. tehát nekem a 3. tetszik legjobban:)) de egészében véve a legjobb:)))))

    aztán. én is hallottam róla, hogy állítólag meg szeretné csinálni. az egyik kollégám nagy rajongója mind a filmeknek, mind a könyveknek. mindkettőt több tucatszor elolvasta/megnézte már. bújja a netet is állandóan, mindig erről áradozik.
    Ő azt mondta, hogy Tolkien fia (a Tolkien birodalom örököse:)), annyira maximalista, hogy egyszerűen képtelenség lenne még a mai technikával is megoldani a dolgot. Emellett ott van a horibilis összeg a film elkészítéséhez.

    Ez természetesen változhat, de egyenlőre kicsi rá az esély sajnos. azért szép lenne egy aranysárkány repülése a vásznon, nem? :))) én szurkolok Jackson-nak, hogy összehozza a filmet majd. a King Kong-al szvsz elásta magát egy picit a nagy mozigyártók felé. bár csak előzetest láttam a filmből, de még így sem tetszett.
  • Bandew
    #41
    Első rész a legjobb! :-)
    Mind adaptációban, mind hangulatban felülmúlja a többit, főleg a másodikat.
  • _Vegeta_
    #40
    A helm szurdoki csatajelenet nagyon jo a masodik reszben.
  • Nuki
    #39
    Agyatlan?! Tényleg rángatóznak a kamerák, az nagy baj.... de szerintem jóak...
  • Nuki
    #38
    De ha jól meg lenne írva Gyűrűk Ura 4 (folytatás) én annak is örülnék....Ugye-e?
    (csak a fanatisták nem talán, az ilyen hobbiszinten kedvelők igenis örülnének neki)
    Vagy megkérjük Dzsordzs Lukászt.........elvégre gondolom sok embernek bejöttek a filmjei, hátha itt is jót alkot ;)
  • Mr_no_NaMe
    #37
    Jaja sztem is az első rész a legjobb filmben...
    A többi márcsak agyatlan gyakás 3 órán keresztül szvsz...
  • Nuki
    #36
    Az első résznek a csatajelenete...A Helm szurdok...Minath Tirith-i csata....ezek marha jók!!

    Fílinges jelenet amikor Arwen hívja a folyót... az nagyon tetszik, bár kár hogy a gyűrűlidércek olyan idiótán futnak a víz elől, nem a partra ki, hanem a folyó folyási irányába ....
    De amúgy fejet/kalapot/mindent hajtok Peter Jackson előtt. Mestermunkát csinált(atott)!
  • Nuki
    #35
    A Babóból marha jó flimet tudna csinálni :D
    Szerintem jó lenne (nem annyira mint a GY.U.) de én biztos megnézném azt is vagy 2x-3x mert a könyv az nagyon tetszett :D
  • Tower Guard
    #34
    az is jó
  • _Vegeta_
    #33
    Konyvben az a legjobb amikor frodoek mennek a gyurut elvinni elrondhoz, az iszonyat hangulatos. Kozben talalkoznak ezzel-azzal, bajbakeverednek, marhajo. Filmben is az elso resz a legjobb szentem.
  • Tower Guard
    #32
    Biztos jó(bár még nem láttam az előzetest) De én azthittem hogy valami jó kis középkorit csinál
  • sweech
    #31
    szerintem marha jó lesz az előzetesből megítélve :/
  • Tower Guard
    #30
    ja az 1 nekem is azért tetszett nagyon mort együtt volt a szövetség
  • Tower Guard
    #29
    ugyanolyan jó volt mind 3