5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Csuhai G
    #773
    #370 : "és nem is nézem már ezt a topicot..." :DD
  • Thadius #772
    hát marha nagy béke van ha idejön ez a gyökér és májerkodik a szupermenségével:D
  • jetcoke
    #771
    lol elég csicska commentek asszittem 50 csillaggal értelmesebbek vagytok
  • asfa
    #770
    nyugi srácok! béke van
  • Csuhai G
    #769
    Ennyi elég volt, köszönjük szépen a fantasztikus bemutatódat, és már télleg elhúzhatnál a gizda pofáddal!
  • Thadius #768
    leszarlak az a helyzet:D
    "ő a legjobb magyar" pfffffff
  • jetcoke
    #767
    bocs de mintha ingyen fórum lenne xD
  • jetcoke
    #766
    ő meg NORTX szóval ennyit rólatok:

  • Csuhai G
    #765
    És miért nem húzol már el a gizda pofáddal?
  • MimaSKATE
    #764
    :D
  • byeclipse
    #763
    D:D::D:D
  • jetcoke
    #762
    :P
  • jetcoke
    #761
    még jó hogy nem hagyom ki:

  • byeclipse
    #760
    el is hiszem,boldog karácsonyt!
  • byeclipse
    #759
    .
  • Csuhai G
    #758
    Huhh, de boldog lettem!!
  • byeclipse
    #757
    ehhe majd ha feljöttök onlinera akkor meglátjátok hogy nem 10-20 milleket csinálunk..sötttt nem is 100
  • byeclipse
    #756
    JETCOKE...hát nem ismeritek mert nem thug2 öztök online....egyb. ö a legjobb magyar de mind1:P XD
  • byeclipse
    #755
    ma jelent meg nem? xD pc re
  • Csuhai G
    #754
    :DD
  • Thadius #753
    hát igen jetcoke nagyúr nem alacsonyodik le hozzánk:P
  • Csuhai G
    #752
    #370 : "és nem is nézem már ezt a topicot..." :D Najó nem kötexek, csak úgy megemmlítettem! :)
  • Thadius #751
    meg hát azért magadat sem hagyhattad ki:P
  • Thadius #750
    nembiztos hogy csak azok ismerik a th-t akik neten játszottak nem gondolod?:D
  • Fido4life
    #749
    Hát a True Crime-ban, még reménykedhetek...
  • jetcoke
    #748
    nincs ujdonság a ps2 versionhoz képest:P minden th hamarabb volt consolon és csak hónapokkal később jött ki pcre.................. thug2 ugyan olyan sőt szarabb mint psen mivel tele van buggal< és thawról is azt mondták h több a bug mint thug2ben< ( lehet h ezt azok észre sem veszik akik csak slideolgatnak manualozgatnak a pályán.. legtöbb bug a spineknél és a transfereknél van benne.... ha kiváncsiak vagytok azoknak a véleményére akik thug2be VIDEOBAN 700-900 mill közzött combozott akkor beírom ide (nem kötelezö !!)< mondjuk elég részletesen leírják mi jó és mi rossz van a thawban< szerény személyem ws bugokat és a flippeket szidja mert csúnyák< és a ws az katasztrofa nem lehet leesni.... ráadásul az oldskool mozdulatok se jöttek be nem olyan jók mint videoba< viszont pályák sztem gyönyörűek! akik meg nem játszottak tartósabban a thug2vel azoknak sztem tetszeni fog... bár sztem balu játékos pálya futása a minimum ebben az esetben (óra számban)- nem sértés - te legalább látványra mész :D és te majdnem egy éve játszol < átlagban sztem napi 30 perc lenne:D mer volt olyan amikor nem játszottál:D felsorolok pár nevet akinek rémlik 2-3 belöle azok sokat t2ztek:
    Spiderman, Sheepy, Balu, Trial kid, Aragorn, mano, Nagaxion, konek, peti(eclipse), rufus(jetcoke) < top 10 játék idöben .. sztem (nem ebben a sorrendben:D) ergo - ŐK ISMERIK A TH sorozatot :D < na további jó hétvégét < :)
  • asfa
    #747
    ja a Thaw jövőhéten kinn lesz a True Crime meg év vége fele!
  • Thadius #746
    arra szerintem többet min a thawra,REMÉLJÜK:D
  • asfa
    #745
    akkor arra IS várni kell még!
  • Thadius #744
    de sztem még elég kezdetleges állapotban van,legalábbis ezt olvastam
  • asfa
    #743
    az király nem is tudtam
  • Thadius #742
    ahha
  • asfa
    #741
    az uj True Crime is jön pcre?
  • Thadius #740
    hát ja de mondjuk szerintem a afő project ott a thaw meg talán az új true crime pcre
  • asfa
    #739
    az is lehet vagy közben csinálgatnak más játékot és nem tudtak foglalkozni vele!
  • Thadius #738
    hát szerintem a kiadó cserebere volt ilyen hosszadalmas vagy én nemtudom..
  • asfa
    #737
    de fogalmam sincs mit halasztgatják nem hiszem hogy a ps2es verziohoz képest annyi ujdonság lesz benne!
  • Csuhai G
    #736
    Remélem hamarabb felkerül a netre!
  • Thadius #735
    hát ezaz:D
  • asfa
    #734
    tökmindegy csak jöjjön má