5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Balumann
    #1116
    :P
  • Csuhai G
    #1115
    Teljesen igazad van! No be kell vallani, hogy én is anyáztam másokat, de nagyon nem bírom, amikor valaki bejön gizdulni, hogy hány millió pontot szerez, meg ha béna a másik, akkor jöhet a bann ( ilyen hülyeséget sem hallottam még X-D ) , meg ilyen hülye szövegekkel. [nem kér kommentet Jetcoke-től, mert nem akar veszekedést]
  • Thadius #1114
    ez szép volt balu:D
  • Balumann
    #1113
    Ja egyébként az explorert azért zártam be mert a skinező program meg a menü program ment helyette, és gondoltam ha az nem foglal annyit mint az explorer.exe, akkor azt zárom be, úgyis eltom indítani egy kattintás alatt. És minél több mindent zárok be annál jobban megy a játék
  • Balumann
    #1112
    Ezt meg csak azért írom hogy megint 4-et írjak ha már sokat akarok írni meg ne unatkozzak addig se :))
    Nem, csak azt akartam még írni hogy jók az eddigi képek, jöhet több is ha van (sőt minél több, meg video is), csak legyen olyan is ami valami trükk közbe van, és ne olyan amiben a házban áll egy kecske mellett meg egy másik ember mellett :D
  • Balumann
    #1111
    ez nortx-nek akart meni
  • Balumann
    #1110
    sry a helyesírási hibákért, csak már természetesen megint nagyon fáradt vok, és leakartam írni kellemes olvasást :P
    És annak sincs végképp értelme hogy mondod hogy láttál már videot, és milyen volt, a játékot úgy se adja vissza a video, inkább linkeld be hogy más is had lássa (több értelme van, és talán értelme is van ha már írsz a forumba xD)
    És reménykedjünk hogy minél előbb kinnlesz, ez már full káosz ami van ezzel a kiadással...
  • Balumann
    #1109
    Egyetértek, ti már túl komolyan veszitek, egymást lámázzátok azért mert nem olyan jól játszik, meg kisebb, meg nem tud úgy írni, meg egyikőtöknek akad a játék, másikotoknak nem...
    Bevallom mostanában én is állandóan sokkot kapok hogy írnak többezren MSN-en olyanok miatt ami nekem már természetes, mondjuk olyanért hogy hogy kell tölteni torrrentről meg warezról, stb. (amikre én szinte egyedül rájöttem illetve utánanéztem keresőket használva)
    De olyanokért nem lámázok le senkit, aki nem tud játszani, vagy nem olyan jó a gépe, vagy nincs meg neki 1-2 játék...
    Ebbe a forumba mindenkinek joga van hogy leírja a játékról a véleményét, és SENKINEK sincs joga hogy a másikat "lámázza", csesztesse, és főleg hogy ok nélkül, mert más a véleménye vagy nem azon a szinten van mint más...
    Én is 16 éves vagyok, és mivel zenét is tanulok, így néha sokáig vagyok a suliba, sajnos alkalmam hogy kimennyek a szabadra nem sok van, mert akkor meg a haverjaimnak van órája mikor nekem nincs...
    És egyetértek ebben is részben, hogy annak kéne lennie a megfelelő hozzáállásnak, hogy szarjuk le hogy megy a játék, milyen ügyesen jtszunk, és milyen gépünk van, és ki mekkora meg ki mennyire ismeri a netet, stb., és nem ez az élet célja hogy minél jobban mennyen valakinek egy játék, meg hogy oltogassák egymást hogy ki játszik jobban...
    Ennek ellenére mindenkinek kortól függően és életcéltól függöen, hogy ki miket szeret csinálni, mindenkinek más a véleménye egy játékról, és attól mert nem mindenki ugyan azt gondolja szintén nem láma, és joga van leírni a forumba mindent amit a grafikáról gondol. Ahoz viszont elvileg ha jól ismerem a forumot, meg egyébként is elvileg semmi joga nincs hogy lámázza és basztassa a másikat ilyen okokból. Asszem ha visszanéznénk, ez az egyetlen forum ahol kb. a fele hozzászólást azért törölték mert egymást cseszegetik. És sztem mindenki látja hogy ki az aki ha nem lenne itt, és nem szarná le az egészet hogy ki mit gondol róla, vagy esetleg korlátozná magát és tényleg a játékról írni és nem arról hogy ő milyen ügyes meg milyen nagy a játékban és gépében, akkor normális lenne a forum :(((
    Nem egy ember kezdte, de már rájöttek nagy részben, hogy semmi értelme...
    Ja és még1, mindenkinek joga van figyelni, és írni a forumba arról amit akar (és nem akiről xD), és joga van várni a játékot!
  • asfa
    #1108
    tényleg Boldog Szülinapot MimaSkate
  • Thadius #1107
    hejj boldog szüleenapot Mima!!!!
  • Atti12
    #1106
    de én nem birok ki még másfél hónapot
  • Csuhai G
    #1105
    Remélem nem kell megvárni amíg megjelenik az európai megjelenés..! És remélem nem kell megvárni a következő órát...! :D
  • MimaSKATE
    #1104
    XD
  • jetcoke
    #1103
    ebből látszik mekkora gyerekek vagytok:P mindig elfelejtitek h ez egy játék... remélem én nem leszek ekkora segg 17 évesen:P úgyse fogok itt nyomorogni a gép elött mint egyesek... most még lehet vigyorogni, majd pár év múlva, azt veszed észre, h nem volt gyerekkorod... akkor mit fogsz mondani??? jó voltam legalább a thawban, meg nem szaggatott a gépemen? X'D előre is nevetséges x'D

    mellesleg ez minden játékra vonatkozik sztem: egy képet vagy videót AKÁRMILYENRE meglehet csinálni és kurvára nem lehet általánosítani...

    jah és trial... van nevem ......
  • Trialkid
    #1102
    mondom rofl nekem van pc-s videóm Thaw ról és kicsit sokkal más :D jah és nekem meg akkor akad meg ha megy az msn és a sok idiót írkál össze vissza :D de akkor se úgy szaggat hogy explorert kéne bezárni :D
  • Balumann
    #1101
    na ennyi üzi elég lesz, majd holnap folytatom a kritizálást :D
  • Balumann
    #1100
    Nem tom, így a képek alapján így megkéne állapítani, egyértelmü hogy semmi változás nicns a graffban. előző képekben még valami mintha változott volna (nagyobb volt a kecske -> haladás :D) de ez teljesen THUG 1 és THUG 2 keverék.
    Nforce forumba megkell kérdezni hogy lehetséges-e ez a dátum, remélem nem mert megőrülök addig
  • Balumann
    #1099
    sry ha valaki úgy érzi megsértetem, fáradt vok :(
    De a véleményem akkor is az, hogy az eddigi TH játékoknak sztem hihetetlen szar grafikája van, de a játék jó, és azt is elismerem hogy szivesebben játszok egy gyenge graffos játékkal, ami simán és folyamatosan megy és jókat lehet benne csinálni mint egy agyon díszített, akadozós, és nem folyamatos játékkal :/
    Így jó ahogy van a THUG 2 és THUG 1 graffja is, kész, csak javítsák ki a neten ezt az idegesítő akadozást, meg azt hogy a képernyö közepére rakják a chat-et és jó nagy betükkel -.-
  • Balumann
    #1098
    Nem tudom ki mire akar kilyukadni, de attól hogy valakinek akad a gépén valami, meg nem olyan jó a gépe, attól nem lesz láma...
    Arra meg végképp ne hogy a grafikája miatt akad. Érdekes, régen, mikor gyenge gépem volt, akkor nem akadt. Azóta akad mióta a sok hülye szines névvel meg graffkoreval meg módokkal megjelentek a neten..., meg én is azzal csináltam a karakterem.
    Mégpedig valószínüleg az okozza hogy memóriába kéne tölteni azt a sok szart, másét (nevek, más különleges karaktere, szinek, stb.). Őszintén szólva single-be egy csepp akadás nincsen, és más játékok is mennek elég szépen. És még te is mondtad, hogyha írnak akkor neked is akad trial :P.
    A játéknak egy unalmas idióta grafikája van, és nem azért akad mert jó a grafikája és szar másnak a gépe! És abban reménykedünk, hogy a THAW-ba meglesz oldva ez, és nem igazán érdekel a grafika ugyan ilyen lesz, de legalább ne akadjon már ha ennél 4x szebb grafikával tudok játszani más játékot...
    Nem tudom minek húzzák a játékot, de remélem hogy a deviance előbb megszerrzi és felrakja valahova, már csak ebben bízhatunk :(
  • asfa
    #1097
    baszki ez hihetetlen mit halasztgatják má
  • gamerman01
    #1096
    Remélem elírták és Március 3
  • MimaSKATE
    #1095
    én semna jó befogom a számat:
  • MimaSKATE
    #1094
    én sem
  • Csuhai G
    #1093
    ÚRisten, nem élem túl! [még lenne vagy 10 smiley]
  • Trialkid
    #1092
    jah és :D ide katt :D

    Published by: Aspyr / Activision
    Developed by: Neversoft Entertainment
    Genre: Extreme Sports
    Release Date:
    US: February 6, 2006
    Europe: March 30, 2006
  • Trialkid
    #1091
    nem toom mit szidjátok a grafikát :D a Thug 2 is 1024 ben nálatok szaggat rofl :D
    Álandóan mondjátok hogy ez így nem jó mert szaggat meg mittomén ki kell venni az explorert ROFL tehát a thug 2 1024 en 6 játékossal neten szaggat akkor nem toom mit akarsz a thaw al ROFL :D kicsit nagyobb pályák lesznek és a grafika is más ... (ha nem látod akkor vegyél szemüveget) :D pl az emberkék egy pöppet máshogy vannak kidolgozva meg a falak ...egy pár rámpa :D na meg van Pc-s videóm .. és ég és föld a thug 2 > Thaw
  • MimaSKATE
    #1090
    febr 24 ???
  • Fido4life
    #1089
    Szerintem már uncsi ez a grafikus motor, a THPS 3 óta ez az egy motor hajtja a játékot, és a THPS 4 óta nem is változatttak sokat...
  • Balumann
    #1088
    nforce forumba írnak egy oldalt ahol eu-ba február 24 van írva.
  • Balumann
    #1087
    Ja és a graff annyiból nem baj, mert gyengébb gépeken is jobban megy, és ha nincs graff ujítás akkor viszont ha ennyit dolgoztak vele sokkal több mindent újítottak helyette (mert graff motort sztem sokal nehezebb újítani). Vagy ha még graffot is kéne újítani akkor még kéne várni egy csomó időt hogy kijöjjön :P
  • Balumann
    #1086
    hát grafikát azt nem mondhatnám hogy dicséretes, ha graffra kéne mondanom (és ha a képek tényleg max grafon lettek fotozva, vagy legalább 1024-en), akkor sztem jó nagy szar :P . A játékot meg majd megmondom hogy jólesz-e vagy nem ha már ismerem, és játszottam vele, addig sztem semmi értelme megmondani hogy milyen király...
    Gondoljuk meg hogy mi a vélemény a thug 1-el meg a thug 2-vel most és milyen volt mikor elején ismerkedtünk vele... :P
  • Atti12
    #1085
    mindig nicns hír mikor jön?
  • jetcoke
    #1084
    szóismétlés = nyomatékosítás xD
  • jetcoke
    #1083
    elég oldschool...
    de ez a szarság a leszállással nekünk szar lesz nortx :/
  • SNAKE01
    #1082
    el is dobhatod a deszkát és úgy rohangálhatsz meg parkourozhatsz!:D
  • NortX
    #1081
  • NortX
    #1080
  • NortX
    #1079
    és a grafika egyszerűen Kur*a jó :D
  • NortX
    #1078
    eggyik kézből a másikba átlehet dobni a decket futás közben :D
  • NortX
    #1077
    van Pc-s videóm is de azt nem linkelem be :P