5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Eisenhower
    #1436
    nem csak a warezre kell gondolni. van olyan aki meg is vette/veszi

    amugy meg lehet hogy pont a peccs kellett hogy feltörjék. volt már rengeteg játékkal hogy az első patch-el tudták feltörni a gémet...
  • Thadius #1435
    aztán mit csináljunk a patchel ha meg sincs a kikurt játék?:D
  • Eisenhower
    #1434
    Tony Hawk’s American Wasteland v1.01 Patch

  • Atti12
    #1433
    de elöször megkéne talán szavazni hogy ki melyiket akarja nem egybnöl berakni a tiédet :(
  • Balumann
    #1432
    ez még normális vita, és legalább valami jó célt szólgál a vita, és nem egymás csesztetéséről szól. :D
    Kéne banner, és én már intézkedtem is de nem nagyon vesznek figyelembe, 1x visszaírtak hogy szélesítsem ki, kiszélesítettem és semmi
  • Atti12
    #1431
    Pl. nézétek emg az én kis bannerom :(.Már rég elfeldete mindeki mégse panaszkodok :D. Amugy sztem ez lenne a legjobb #1393
  • asfa
    #1430
    de kell :)
  • Atti12
    #1429
    úristen mekkroa vita lett itt :D. sztem ha ennyire szívetekre veszitek hogy kiét rakják be akkor inkább ne rakjunk be semmit xD. nincs banner nincs vita
  • Fido4life
    #1428
    Na akkor EZt mond ! Így már értem ! Amúgy én is szeretem ezt a fórumot, jó időtöltés, de igazad van abban, hogy akkor legyen kép a játékról, hangulatos legyen, satöbbi...
  • MimaSKATE
    #1427
    azt a tonyt nem én rtam bele h thaw
  • Balumann
    #1426
    meg hát én minden nap vagy 30x megnézem ezt a forumot, na jó csak ha unatkozom :)
    de egyébként is
  • Balumann
    #1425
    ez az, hogy neked nem is olyan fontos, nekünk meg igen. Azért akartam előre intézkedni, mert nem akartam hogy egy uncsi banner legyen amin van egy kép a játékról is, cím is, és hangulatos is, meg hát végülis az csak alaphangulatot adja meg. De akkor már inkább mima vagy csuhai bannerját rakjuk be ha már az enyémet nem is akarjátok :(. De úgylátom végülis mind1 mert nem akarják berakni... :(
    Egyébként meg úgy is unatkoztam és volt időm...
    Na mind1 akkor nem foglalkozok ezzel, inkább csinálok egy oldalt a THUG 1 elindításáról.
  • jetcoke
    #1424
    minek kell beleírni? mér nem elég ez a felirat h: Tony Hawk's American Wasteland? (a decken a kezében :D xDDDDD )
  • jetcoke
    #1423
    még mindig az a legjobb ha csak a deck amit tony tart lenne benne és azon a felirat..........
  • Thadius #1422
    király szerintem:)
  • MimaSKATE
    #1421
    millen?
  • MimaSKATE
    #1420
    de berakta bocs:)
    csak ezt tudtam mert a másikat nem akarta olyan nagy ba
  • MimaSKATE
    #1419

    nem tom miért nem rakja be
    nem tom miért nem rakja be
    nem tom miért nem rakja be:(
  • MimaSKATE
    #1418
    http://tk.files.storage.msn.com/x1pNWjjkHJ3o_xlus8N56GyxjQThPLZY9YqgoieIRgd4xb_gXAsJAj8IygV96yr58xSyawNJZ8CfXcchmG1V8O9LOII8vdeittRrOLduqoEN-yiSBTtXasepPNUg1NcSvXZ
    nem tom miért nem rakja be
  • MimaSKATE
    #1417
    most meg be sem rakja:(
  • MimaSKATE
    #1416
  • Fido4life
    #1415
    Rakjátok be ezt ! 2pac... R.I.P., G.B.H.S.
  • Fido4life
    #1414
    Mondom szerintem, a legjobb lenne a sima THAW-os logó, de látom Balu te már intézed a sajátotad, szal akkor nem szóltam. Amúgy se fontos annyira, a játékért se vagyok oda, szal nekem mindegy.
  • MimaSKATE
    #1413
    [marquee direction=right] nemtom felrakni az én képemet :(
  • Balumann
    #1412
    mekkora egy banner méret pixelbe szerintetek? :S
    csinálok egy 200x800 -ast
  • Thadius #1411
    mondjuk nekem az nem tetszik hogy igy össze-viisza van kivágva
    de hát nekem mindegy,nem biztos hogy tudnék jobbat csinálni:D
  • asfa
    #1410
    azt mondták hogy szélesitsed!
  • asfa
    #1409
    ja amugy én nemtom!de szvsz tökmindegy melyiket rakják be!grat mindekinek jok! :)
  • Balumann
    #1408
    kérvényeztem a moderátorokhoz forumba
  • Balumann
    #1407
    hol kell kérni hogy rakják be?
  • Thadius #1406
    nekem mindegy végülis,csak ha az lenne akokr nem lenne összeveszés:))
  • MimaSKATE
    #1405
    pedig de nem tom majd át küldjem msn en?
  • Balumann
    #1404
    nem lehet hogy amit csináltál az nagyítva volt és ekkora a kép mérete?
  • Fido4life
    #1403
    Hát külömbözünk... A tiéd sem rosz, csak nekem szimpatikusabb az ilyen fajta..
  • MimaSKATE
    #1402
    miért ilyen kicsibe rakja fel?
  • MimaSKATE
    #1401
  • Balumann
    #1400
    Én inkább arra törekedtem hogy hangulatkeltő legyen, hogyha valaki benéz hogy miket írnak, akkor egy hangulatos banner legyen, és ne csak egy uncsi felirat, vagy hasonló. na mind1 :(
  • Trialkid
    #1399
    sztem is :D
  • Fido4life
    #1398
    EZ a legjobb, nincs túl cifrázva, lényegretörő.
  • Trialkid
    #1397
    én nem toom :D