1127
DarkStar One
  • miki90
    #161
    Darkstar.One.-.Multilang.5-RELOADED - megjelent
  • Thanatos
    #162
    fake :)
  • reger
    #163
    Még nincs kint nforcon ,szal valószínűleg FAKE
  • Serpa
    #164
    ez olyan, mint volt a Privateer?
  • gamerboy91
    #165
    Itt egy Tages védelmü angol verzió.
    Vigyázat torrent!!!!!!!!!!
  • [Jakuza]
    #166
    Mar megjelent 11.-en.
  • Sephi
    #167
    Mennyire tuti hogy ez az?
  • Thanatos
    #168
    hát alatta a hsz-eknél még nem irták hogy fake lenne, viszont nincs megtörve, a ygerek bele is irta nfo-ba hogy azért rakja fel hátha valaki megkönyörül rajta és feltöri :)
    szal lehet hogy nem fake de nem müxik :) ha szeretsz hazárdirozni és van időd leszeded és akkor ha crack jön akkor csak azt kell már leszedni nem az egészet 8ha nincs szerencséd full más verzsön lesz az ergo szedheted ujra :P)
  • Sephi
    #169
    Darkstar.One.-.Multilang.5-RELOADED - ez alitolag fake.
  • Thanatos
    #170
    igen, az az, énis ezt hallotam mindenhol
    azért akcioba léphetne már igazi reloaded... :)
  • reger
    #171
    Jó lenne már .Elméletileg már három napja kijött és még semmi relíz
  • Sephi
    #172
    Hat ez kesz. Meg mindig semmi.
  • Sephi
    #173
    Na hat senki semmi infot?
  • Thanatos
    #174
    néma csönd és hullaszag :)
  • Lyan Kyj
    #175
    remélem nem sokáig, mer tmár nagyon játszanék vele!
  • CodeRed
    #176
    Kaptál már valami választ? Szívesen megvásárolnám a játékot, de ha nem lehet kapni akkor egyenlőre marad a warez, (amit nem preferálok) amíg nem lesz dombornyomott kártyám.
  • reger
    #177
    Csak maradna a warez , ugyanis nincs még warez version
  • Caine
    #178
    Nem válaszoltak még idáig. Ha gondolod próbáld meg Te is, hátha beadják a derekukat, ha sokan piszkáljuk őket. :)
    Azóta találtam egy másik helyet, ahol lehet kapni, szállítanak is ide, de ott 25 Font + 3 Font postaköltség, az már több mint 11 ezer Forint. Kicsit már sok ...
  • CodeRed
    #179
    Sajnos annyira nem megy az angol :-( Igen 11 szerintem is sok...azért kiváncsi leszek, hogy a DEMO-hoz képest még mennyit optimalizálnak a grafikán, mert nem az igazi, pedig egy 7800GT van alatta és még low-on is beszaggat, illetve vannak bug-ok itt-ott, ráadásul látványra sem szebb sokkal a Freelancer-nél ami még ma is megállja a helyét.
  • 3P
    #180
    Én is nagyon várom a játékot, de ademo nekem egy picit egysikú volt. A FreeLancer-ben megvolt az a plusz, hogy felfedezni akartunk, ott ahány rendszer annyi féle volt s egytől-egyig saját hangulatuk volt, itt a demóban bejárható rendszerek teljesen egy kaptafára készültek. A FreeLancver-ben további előny, hogy relatíve sok féle hajó volt, így akár lehettél kerekedő, vagy kalóz, vagy épp fejvadász, itt sajnos 1 hajó lesz, s a fejleszthetőség nem feltétlen kárpótolja a hajók hiányát. AZ egész DS1-ről nekemegy az egyben az ős régi Elite tökéletes koppintása érződik (pl. ott van a hiper ürugrás módszere, de sorolhatnám). Akkor ('80-as ávek közepe) döbbent jó volt az Elite, ma ennyi talán kevés lesz.

    Mindegy nem akarom szindi a játékot, mert mindettől függetlenül nagyon várom, csak hát...
  • Bucser
    #181
    nem értem emberek... egy akciójátéktól várjátok a messiást.. ha elit mélységű gazdasági szimulációra meg egyebekre vágytok ott az x-2 vagy az x-3 akinek jobb gépe van . sztori is van hozzá.... nemhogy egy akiójátéktól várni a megváltást.. sok ember fog csalódni... pláne aki elite-t vár.

    de ez csak személyes véleményem...
  • CodeRed
    #182
    Ha utánaolvasol rájössz, hogy a DEMO miért olyan "egysíkú".
  • Bucser
    #183
    JA ha már freelancerrellett példálózva nekem pl a x-3 ezerszer jobban bejön mind grafra moind játékmenetre:D
  • CodeRed
    #184
    Szerintem itt nem vár senkisem ELITE-t. Amúgy pedig az ELITE közel sem volt gazdasági szimuláció, de persze voltak olyan megoldásai melyek érthetetlen módon a hasonló témájú játékokba nem lettek átültetve. Persze ezek legtöbbje nem okozna ámulatbaejtő megváltást ma már, viszont hiányoljuk őket a mostani hasonló játékokból.
  • Sephi
    #185
    Oszinte en szemelyszerint a X3-ban ugy eltevedtem hogy az nemigaz. Es amikor mar tobb ora utan sem jottem ra hogy most pontosaan merre kell mennem feladtam.
  • Thanatos
    #186
    főleg hogy elite-t még x3 se közeliti meg :) bár ez szigoruan szvsz :)
  • Caine
    #187
    Ha egy 7800 alatt szaggat, akkor valami gond lehet nálad, nálam egy 6800 alatt fullon hasít. LÁtványra valóban nem egy orgia, de rendben van szerintem ezen a szinten, ha jó a játékmenet, az simán kárpótol érte. Viszont a szinkronhangok elég közepesek ...
  • Sephi
    #188
    Nos nekem 7800 van es ugy ment minta huzat a demo....
  • Sir Quno Jedi
    #189
    A gáma szar, már csinálják a patch-et hozzá, mert van akinél 10-20FPS alá megy bőven, csak úgy ha kedve van.
  • CodeRed
    #190
    Gondolod, hogy ha nálam lenne a hiba akkor más programoknál nem tűnt volna fel? Ennél sokkal-sokkal durvább programok hasítanak nálam 1280x1024-ben minden bekapcsolva. Eléggé atomstabil a szerkezetem, beleértve a vasat és a rendszert. Biztos, hogy nincsen gond, és mivel a 6800 és a 7800 között akad némi különbség valószínűbb az, hogy optimalizációs hiba van. Egyébként én is több helyen olvastam, hogy sokaknak nem fut rendesen.
  • Caine
    #191
    A "nálad van a hiba"-t nem úgy értettem, hogy a te 7800-asodba valamiért negyed annyi tranzisztort raktak, mint másokéba, hanem, hogy akad valamiddel a cucc (ami nyilván a demó átka. legalábbis remélem a fullban már nem lesz benne).
  • CodeRed
    #192
    "A "nálad van a hiba"-t nem úgy értettem, hogy a te 7800-asodba valamiért negyed annyi tranzisztort raktak, mint másokéba"

    Gondoltam.

    Reméljük, hogy odafigyelnek ezekre a dolgokra mert nem egy olyan játék létezett már amit az optimalizálatlansága tett "tönkre". És itt most nem is csak feltétlenül a grafikára gondolok.
  • 3P
    #193
    Attól még az a nagyjából 10-15 rendszer tök egysikú volt, s persze a full het, hogy más lesz, de tartok tőle, hogy nem. Ettől még lehet más szempontból jó játék.
  • 3P
    #194
    Talán mert ez tényleg olyan mint az Elite 1 :).
    Mielőtt megvádolnál én végig tóltam az X-Bexon: The Fronier-t (X1), annak kiegészítőjét, az X-Tension-t is, sokat játszottam az X2-vel is, de az X3-hoz már nagyon kevés a jelenlegi gépem.
    Az Elite-tel már a jó öreg C64-en is irdatlan sokat játszottam, majd PC-n is (sokszor végig is vittem, mérmint úgy végig, hogy már nem volt hova fejlődni és a kis küldik mind ki lettek végezve).
    Azt meg kell jegyeznem, hogy a DS1 a klasszikus Elite-hez sokkal közelebb áll a demo alapján, mint a X sorozat. A magyarázat bármily meglepő mégis roppant egyszerű, mégpedig az, hogy X sorozat sokkalta összettebb, mint az Elite volt anno (s ez nem biztos, hogy csak előny). Az X sorozat sokkal inkább egy gazdasági menedzsment és egy ürhajóüs lövöldözős játék keveréke.

    Tehát bár egyik legnagyobb ős kedvencem az Elite azért mégsem volt abban akkora "gazdasági szimuláció", sőt nagyon is DS1 szintű, illetve beszélek zöldeket pont fordítva a DS1 olyan mint az Elite 1 gazdasági része...

    Talán pont emiatt is hasonlítgattam az Elite-tel és a FreeLancer-rel, s nem pedig az X sorozattal.
  • CodeRed
    #195
    Bizakodjunk.
  • 3P
    #196
    Elgépelésért bocs, természetesen az X-Beyond akart lenni.
  • 3P
    #197
    Egyetértek ;)
  • CodeRed
    #198
    Igen, ez pontosan így van. Nekem is ez a véleményem. A DS1 sokkal közelebb áll az ELITE-hez mint bármelyik másik hasonló progi. Eddig talán a Freelancer tudta megközelíteni azh örök klasszikust. Azért a radar nem egyszeráű a DS1-ben :-) Innen is látszik és még sokminden máson is, hogy honnan ollóztak...reméljük jó lesz a végeredmény.
  • CodeRed
    #199
    A bolygófelszíni repülésért külön drukkolok.... Egyébként még régebben egy barátommal akivel nagy ELITE rajongók voltunk beszélgettünk, hogy mitől is volt olyan ász az a játék, és miért tart a mai napig a varázs, és arra jutottunk (bármilyen furcsa is) hogy részben a kezdetleges grafika (az első résznél). Ha valaki olyan beleéléssel játszotta anno az bizonyára nagyon sokmindent úgymond hozzáképzelt a vonalgrafikás látványhoz. Biztosan voltunk úgy, hogy elképzeltük azokat a kalózokat, bolgyólakókat, űrállomások kiszolgáló személyzetét amerre a kalandunk vitt a Lave-től a rendszer túloldaláig. Szóval a fantáziánk is meglódult tőle, és amiket könyvebkből és sci-fi filmekből magunkba szippantottunk azt, még ha kezdetleges megvalósítással is, de átélhettük. A második rész is pont jókor jött, hiszen akkoriban az a grafika volt a csúcs és immáron színesben (nem is akármilyen színösszeállításokban) is láthattunk mindent, sőt le is szállhattunk a korábban megismert bolygókon. Mára viszont már a csúcsgrafikához hozzászoktunk, viszont a többit már nehéz überelni. Nem is véletlen, hogy sokan akik az ilyen stílusú játékokkal játszanak, bizony az ELITE-el példálóznak.
  • Thanatos
    #200

    ezért is nem merem már mostanában elővenni mert félek hogy csalodnék már az eliteben, mert eveszne az emlékek varázsa :)
    amugy emg én azt remélem hogy nem csak bolygo közeli repülés lessz benne hanem rendesen le is lehet szálni a bolygora, szal nem olyan style hogy odamegyünk az ürállomásra és onnan emg laod képernyő és már a bolygon vagyunk :)