16
  • Robert5
    #16
    Ha a második résznél újjak vannak a plakáton, akkor itt újjbilincset fognak alkalmazni???
  • zegner
    #15
    Itt van az első rész plakátja:

    Sztem ez sokkal durvább
  • Esrohnoil
    #14
    Oké... gondolom EZT nem láttátok:

    DURVÁBB PLAKÁT
  • dtk1985
    #13
    Nem tudom mi ezen a durva? Letört körmök? Ezek nem is eltorzult ujjak, max piszkosak.
  • Atheist
    #12
    Csak teljesen korlátolt emberek tiltanak be ilyen dolgokat, mint pl.: Mensont a Horvátoknál.
    Az Amcsik meg eleve tök kiszámíthatatlanok , hogy mi az erkölcsös vagy mi nem, náluk csak lutri.
  • NEOreg3
    #11
    ez nekem túl durva, legalább képként linkelte volna be a cikk írója ehh én most megállok a fejlődésben, be lesz perelve az sg!
  • SirLord
    #10
    remek film volt, és ugye a végén elmenekült a "kirkos-gyilkos"...szoval folytatásra van itélve.
    Viszont ha arrol fog szolni, hogy az a kopasz ipse is egy magnokazetta miatt rendezte az egészet Zeppel, hogy szorakozzon az igazi kirakos gyilkos vele, akkor...akkor...akkoj méjges leszek ijgum-bujgum
  • SirLord
    #9
    megalol, közelébe sem ér az elsö rész plakátjának, amit itt az sg-n közzé-tettek....két feltételezhetöen levágott uj, amiböl az egyiknek letört egy darab a körméböl, és nem is látszik a vágás helye...ráfoghatnák, hogy egy ovodá ujai, aki elkezdett ásni a kavicsod homokozoban...
    az egyes plakátja...azon 5 uj is van, letört körmökkel, csak egy lábszáron, amiröl hiányzik az ember többi része...nos szerintem egy picit durvább ehez képest
    de ez csak saját vélemény.
  • Edem2000
    #8
    A fűrész sztem nagyon jó volt. Olya film, amiben nincs egy nyugodt pillanat, az egész feszült, de a tetőpont mégis a végén van, ezért volt jó. Nem olyan hagyományos horror, amiben már az ötödik percben tudod ki a gyilkos, szépen kóstolgatja a rendező a nézőt. Nekem nagyon teccett. remélem a folytatást nem szúrják el mint pl. a Körnél.
  • YakHead
    #7
    OMax, a fűrész jobb, hiába kevésbé ismertek a szereplői.
  • OMax
    #6
    Hmm, ket sima ujj, csak a korme bibi-s egy kicsit :) az elso teleg jo volt... azt a hetedik utanlovest nemlattam de megszerzem valahogy ha azt mondjatok jo ...
  • YakHead
    #5
    Falatka2003 te mindenütt ott vagy? a plakát télleg undorító, de hatásos, és egy filmnek sztem pont az legjobb reklám, ha van egy kis botrány belőle. Mondjuk a Passio plakátját is megszólhatták volna, mert azon meg egy véresre vert szenvedő ember feje volt. Nemtom ezzel mi a baj. Az első rész korrekt volt nagyon, jobban teccett, mint a hetedik.
    Ha nem olyan lesz, mint a kör 2. akkor jöhet.
  • Highw@yPos.
    #4
    Szerintem az első rész kifejezetten jó volt.
    Bár nincs az a hatalmas szereposztás,mint a Hetedikben, de abszolút a szintjén van a film. Én speciel u.olyan izgatottan néztem végig mindkettőt, mikor először láttam.
    Várom a második részt, remélem nem bőrlehúzás lesz...
  • Falatka2003
    #3
    Két ujjal cicóznak?

    És erre a gyökerek mit mondanak Ámerikában?

    http://www.antiwar.com/news/?articleid=2444

    Nem értem minek verik a mellüket. Szimplán undorítóak.

    A filmre kíváncsi vagyok. Az első rész olyan Hetedik utánlövés volt, de a jobbik fajtából.
  • Robeast
    #2
    Az egészben az a vicc, hogy ha szex van valamiben azt sokkal komolyabban vaszik, mint ha halomra ölnek mindenkit...
  • DWz
    #1
    Nem ertem, hogy a mi bajuk ezzel. Meg mi kozuk van hozza, hogy mit rak a plakatra a keszito? Eddig csak a szexxel kapcsolatos dolgokat tamadta ilyen erosen az MPAA, ebben meg semmi olyan sincs.