2080
  • Thanatos
    #161
    jókérdés... :P
  • arty
    #162
    routeren kell a gépére irányitania a magic portot vagy tüzfalon beengedni a magic portot, akkor zöld lesz!

    amugy lfs nem megy hamachival, mivel csak tipikus lan ip cimekre tudsz rácsatlakozni ... (10.x.x.x vagy 192.168.x.x) - a hamachi "adaptered" IP-je 5.x.x.x, igy oda nem fox tudni! viszont a winxp VPN-jével szépen megy ... :)
  • arty
    #163
    most wantedhez ugyanugy külsö utility kell, mint az nfs undergroundokhoz, nem eccerű összehozni :( nfsug2 már összejött, mw-t még nem probáltam
  • miki90
    #164
    akkor most wanted-el nem lehet multiba jáccani?
  • arty
    #165
    de lehet

    - lanon, azonos alhálózaton
    - neten (hamachi+kis segédprogram)
  • Balumann
    #166
    nfs underground 2-t én játszottam hamachival, ahoz nem is kell semmi külön utility :| Most Wanted kellett volna, de azt nem tudtuk összehozni. Bár az underground 2 sztem nagyon uncsi multiba, azt elrontották (forgalom sincs benne, semmi, csak üres pályák, beállított időjárással :| ), így a most wantedet nem erőltettük túlságosan.
  • Dzsofi
    #167
    Hy all! Sajna van egy újjabb problémám:( Mikor szeretnék játszani a haverjaimmal hamachin keresztül esforces-t akkor kiír vmi ilyesmit "LAN servers are restricted to local clients (class C)" Nem tom h mit tegyek,pls segitsetek!!!(tört Counter strike-n játszok és eddig ment)
  • Balumann
    #168
    Erre sajna nem tudok én se megoldást, mi se tudtunk hamachival counter strike-al játszani :( Régebben a Nosteam-es tört CS 1.6al tudtunk lanba játszani, de nem keleltt hamachi, az netes tört szerver volt. De az is elromlott.
  • ffxi
    #169
    Hali!
    Nemtom mire képes ez a progi, de ha úgy van ahogy írják. Hogy olyan mintha 2 PC lenne egymás mellett. Akkor warez gémeket is lehet nyomni? És hogyan? Mert a CoD nem megy:(
  • pinnacle
    #170
    Hellósztok!
    Lenne egy probléám.
    Felraktam a hamachit, de amikor a Power gombra kattintok elkezd tölteni. De a setting up.nál megakad. Egy hibaüzenettel. Mi lehet a baj?
  • SZU
    #171
    Minek a Codhoz hamachi?? ASE-vel néz rá a magyar szerverekre. A 90%-uk tört.
  • Balumann
    #172
    igen, hamachi lan-t csinál neten keresztül. Ám de van 1-2 program ami kitudja szűrni. De legtöbb játék aminek van lan módjal ehet velük játszani, mert lan-ba nincsenek kapcsolatba a főszerverel ami ellenőrizheti a cd kulcsot, és általában nem is próbálja. CoD UO-val és CoD 2-vel is simán lehet hamachival játszani. Elindítod, crate server, és nem dedicated, betölt, aztán a másik rámegy lan-ba, és akkor látni fogja a lan szervert.
  • Balumann
    #173
    Mi azért játszottunk mert így könnyen tudtunk 4-en privibe játszani, és ne jöjjenek be sokan.
  • Richard90
    #174
    mi is így csináltuk, láttuk is a szervert, de a haveromnál csak számolt össze vissz a végtelenségig
  • ffxi
    #175
    THX!!
  • Herold
    #176
    Van valakinek tapasztalata Settlers IV vs Hamachi téren?

    LAN-on (2 gép routeren) sikeresen játszottunk a Settlers 4-gyel. Kipróbáltam a Hamachit, csináltam szervert a játékban, a partner rá is csatlakozott, de mikor betöltött a pálya, azt írja ki, hogy "Waiting for <játékos neve>. Ezt ismétli vagy 5x, aztán azt írja ki, hogy a játékos kilépett. Az összegző képernyőn meg az látszik, hogy a partner helyett egy AI játékos volt a pályán.

    Szóval nem értem a dolgot. LAN-on simán látta egymást a két gép, Hamachival meg csak addig amíg be nem töltődik a pálya. Próbáltam már tűzfal nélkül is, de úgy se megy.

    (Sajnos a hagyományos netes játék nem megoldható, mert csak 1 eredeti S4 CD van.)
  • tobias88
    #177
    Hell, nekem is lenne 1 problémám!
    A Hamachinál amikor a saját szervert akarja létrehozni, kiírja hogy nem ment át a winfos logo tesztelésén, ilyenkor mi van??
  • Richard90
    #178
    kattints arra hogy a tlaapítés golytatása... bár nekem ilyen hülyeséget nem írt ki
    meliyk verziót használod?? a 0.9999 mert az működik (az 1.0-át nem próbáltam)
  • tobias88
    #179
    Már megvan, most ezzel szórakozik Lanon, hogy:

    LAN servers are restricted to local clients (class C)

    Pedig cs1.6ra épülő EarthSF-el akarnánk nyomni és ki is jelzi a szervert!
  • arty
    #180
    az az IP cim miatt van, a hamachin mindenki IP cime 5.x.x.x, ő pedig feltehetően 10-es vagy 192-es IP-t vár :) lfs is ilyen ...
  • tobias88
    #181
    Ezellen lehet valamit tenni?
  • ffxi
    #182
    HELP!!
    Nos UO-t nyomjuk HAMCHI-val és 1xűen nem tudunk mert:
    "Awaiting CD key authorized"
    Pedig eltérőek a cd kulcsaink.
  • Herold
    #183
    Mi a fasznak UO-hoz Hamachi? Nincs elég üres szerver?
  • ffxi
    #184
    Mért válaszolnak az emberek kérdésre kérdést?
  • Thanatos
    #185
    miért, hülye kérdésre hülye válasz jobblenne? :)
  • Herold
    #186
    Szerintem ugyanaz a menet, mintha otthoni UO szervert csinálnál, le kell tiltani a kommunikációt az auth. szerver felé valahogy.
  • Balumann
    #187
    Én játszottam cod uo-t hamachival, semmi probléma nem volt, patchelve volt.
    Ha semmiképp nem megy, innen szedd le a private server patchet, bár sztem ez csak tört szerver:
    http://m0004.gamecopyworld.com/games/pc_call_of_duty.shtml

    Bár sztem is lehet neten is játszani.
  • ffxi
    #188
    Nem értem. Pecselve van 1.51-re.
    Hogy kell letiltani a kommunikációt?
  • Herold
    #189
    Nem tudom pontosan (nekem régebben tört szerverem volt, ezzel nem kellett foglalkozni), nézz körül a callofduty.hu fórumon.
  • Paddy
    #190
    Hi!Senki nem tolja a bfme1 vagy bfme2-öt hamachin keresztül??Amilyen szerevereken fenn vagyok azokon soha nincs fenn senki,max 1-2ember:(
  • ffxi
    #191
    Warez?
  • kispancsi
    #192
    Hányan férnek be egy hamachi szobába?
  • Balumann
    #193
    15
  • kispancsi
    #194
    köszönöm!
  • SHARER
    #195
    sziasztok!!! szia dzsofi ha minden igaz akkor a protocol verziótok nem egyezik,de gondolom már nem is érdekel, najó koptam.
  • ffxi
    #196
    Hány embernél akadozik a gém?
    Mert 3-an vunk és aki csinálja a szerevert annak jó a ping, 2-nek olyan 200 körül mozog.
    Van ellenszer?
  • Balumann
    #197
    nem a hamachitól függ hogy akadozik-e, hanem a lan szerverkészítőnek a netsebességétől! Minél jobb a szerver készítőjének a nete, annál többen tudtok játszani alap-lag nélkül, tehát az cisnálja a lan szervert akinek gyorsabb a nete! (ez úgy műkszik mint neten is, nem változik).
    Aki a szervert csinálja annak mindig jó a ping, legtöbb játéknál ő nem is látja ha a játékosok lagolnak, simán látja!
  • ffxi
    #198
    Nem értem! Minden hogyan próbáltunk és csak annak nem aki csinálja a szervert, pedig csak 3-an vunk és nem lehet rendesen Prey-zni vagy Dúm-zni. Kell vmi speciális beállítás?
  • [Jakuza]
    #199
    Mit nem ertesz ?
    Az csinalja a szervert akinek a legjobb az internet savszelessege.
    pl 512/96 ADSLel felejtos szervert csinalni.

    Minnel jobb a kapcsolata a szerver letrehozojanak, annal jobb lesz a tobbiek kapcsolata a szerver fele.
    S az termeszetes, hogy annak a legjobb a pingje, aki a szervert letrehozta, hiszen neki nem kell sajat magahoz bekapcsolodni. :P
  • ffxi
    #200
    A játékban csinálni szervert vagy Hamachi-val?