2080
  • kifli
    #1801
    nincs olyan menü felül hogy speciális :(
    ezt a network visszaszerzős témát meg megoldottam úgy hogy beléptem a myhamachiba és ott a cliensekhez adtam az új hamachi ip-met, aztán azt raktam tulajnak a hálózat tulajdonságoknál
  • Balumann
    #1802
    Hihetetlen, először szinte senki sem találja meg a Speciális beállításokat... Ugyan úgy ott van mint XP-n vagy Vista-n (csak alt lenyomására jön elő, de azt is be lehet állítani hogy ne kelljen).

    KÉP
  • kifli
    #1803
    tudom hogy le kell nyomni altot de win7-ben akkor sincs ilyen, az egész nem így néz ki már :/
  • kifli
    #1804
    vayg ezt a rész egyáltalán hol ttalálom? mert belépek oda hogy hálózat és internet de ott nekem nincs ilyen hogy háózati kapcsolatok :/
  • Balumann
    #1805
    A képen amit linkeltél, azon baloldalt, Adaptertípusok beállítása... Vagy mégegyszerűbb ha inkább a start menüt előhívod, és beírod oda, hogy hálózati kapcsolatok.
  • Rage47
    #1806
    én hiába állítom be legelsőnek, live-n belül a network info-nál mégsincs elől, ugyanis a local area network szerepel ott :S

    kifli:
  • kifli
    #1807
    live-nál a regisztrációs adatbázisban kell állítgatni
    ITT megtalálod a szükséges reg filet
  • legolas66
    #1808
    Hello!

    Olyan problémám lenne hogy feltelepitettem a hamacsit 2.0.0.60 tegnap tökéletesen ment minden, de viszont ma már nem enged belépni, és ezt a szöveget dobja: Nem sikerült csatlakozni a hamacsi kiszolgálohoz.
    Probáltam a GYIK szerinti javaslatokat de ugyan ugy nem engedi:S aki tud valamit segiteni az kérem irjon köszönöm.
  • Balumann
    #1809
    Hamachi 2 -höz egyelőre nem tudok javaslatokat mondani, én nem próbáltam még, és nem is tervezem mostanában, nem látok számomra fontos újdonságot. Én inkább a korábbi verziókat javaslom, 1.0.3.0 -t vagy 1.0.1.5 -öt.
  • Forcee
    #1810
    miért van az h ha megpróbálok a csatlakozni akkor azt írja ki h : A közvetítő szerver elutasítja a kapcsolódási igényt.
    és semmit nemtok csinálni mert meg onlinera se tok menni. Régen nem volt vele semmi baj. És most fölraktam az új log me in es hamacsit és nem megy.
    elöre is köszt.
  • bency
    #1811
    Hello,volna nekem az a problemam,hogy nem tudom mit kell irni a DNS-hez,mit jelent az?itt van egy kep is!

  • Balumann
    #1812
    Semmit nem kell oda írni, hagyd automatikuson!
  • kifli
    #1813
    valaki tudja hogy léphetnék be a hamachi accoba neten? mert hála a megújult hamachinak, mostmár nemtudok belépni a felhesznáónevemmel és jelszavammal mert már emailt kér.
    Tehát régen így nézett ki az olda:

    mostmeg már nem is létezik ez az oldal hanem átirányít máshova :/
  • milegyen
    #1814
    üdv!

    Próbáljátok ki Comodo easy vpn-nen

    Comodo easy vpn
  • milegyen
    #1815
    Megjelent egy oldal ami az easy vpn hálozatokkal foglalkozik.
    akit érdekel látogason el ide.
    Easy Vpn hálozatok listája
  • CroftManor
    #1816
    Az úgy normális, hogy a hamachinál ezt írja? Nincs internet kapcsolat
    nem tudok senkivel se játszani :S
  • Balumann
    #1817
    Igen, Hamachi adapter nem fér hozzá az inernethez, csak a P2P kapcsolat működik azokkal akikkel a kliens köt össze (akikkel egy virtuális hálózatban vagy).
    GYIK -et fusd át, ott meg fogod találni valószínűleg a megoldást, ill. hogy mi nincs jól beállítva.
  • CroftManor
    #1818
    oké... de ismerős most mondja, h elvileg win 7 nem tud hostolni! ez mennyire igaz? mert nekem az van
  • Balumann
    #1819
    Tökéletesen lehet hosztolni és csatlakozni is Windows 7-en, nekem is az van - és többnyire azoknak is akikkel szoktam játszani.
  • CroftManor
    #1820
    hát nem tom de én elolvastam a faq-ot is, annyit találtam csak h az Eset smart security letiltja a hamachit, nekem pont az van :D de az eset-en belül nem találtam h le lenne tiltva
  • Balumann
    #1821
    Az eset smart security nem tiltja le a KLIENST, de akadályozza a Hamachi virtuális adapterén áthaladó forgalmat. Smart Security-t ki kell lőni amíg Hamachin szeretnél játszani, nem tudok róla, hogy be lehetne állítani úgy, hogy működjön (én nem használom annak a tűzfalát).

    Több mindent is be kell állítani hogy jó legyen ezen kívül, ugyan az vonatkozik Win 7-re ami Vista-ra is.
  • masteryoda
    #1822
    nekem olyan problemam akadt, hogy bejelentkezeskor ezt a hibauzit kapom:

    "a kozvetito szerver elutasitott kapcsolodasi igenyet"

    ilyenkor mi a teendo?
  • Balumann
    #1823
    Miért nem lehet bele nézni a GYIK-be ?
  • bowari
    #1824
    Üdv mindenkinek!
    Én egy kis helpet szeretnék kérni,Shiftel szeretnénk,hamachin keresztül haverommal játszani,de nem megy.Win 764bitről vagyok,metrika beállítva 10-es értékre,hálózati sorrendben első a hamachi,1.0.3.0át használok,shift természetesen peccselve van.
    A kérdésem az hogy mi hiányzik még,hogy menjen?Az embereket a szobában látom,haveromat is,beletudok túrni is a gépébe,pingelés is megy faszán,de játékon belül nem talál semmit...

    Kösz előre is!!!!
  • Balumann
    #1825
    Tűzfal okozhat problémát, illetve az, hogy a haverodnak nincs valami jól beállítva. Teszteljétek másik játékkal is, hogy ott működik-e.
  • bowari
    #1826
    Jah majd ma megpróbáljuk másik játékkal,viszont úgyis próbáltuk hogy tűzfal kilőve.Ő is ugyanazt az oprendszert használja és ugyanúgy van minden beállítva.Zöld az ikonja a hamachiban nekem is meg neki is,tudunk csevegni is meg egymás gépébe nézni,úgyhogy a kapcsolat jó sztem...
    De azért kösz a gyors választ
  • MRalkar
    #1827
    Sziasztok feltelepítem a Hamachi programot és amikor rányomok a bekapcsol gombra hogy offline legyek hanem online akkor elkezd tölteni és a végén offline marad és egy ilyen üzenetet ír ki "A Hamachi kiszolgáló elutasította a belépési kérelmét "
    és nem tudom miért lehet ez.
    Újra telepítés nem segített másik verziót is felraktam régebbit ujat de egyiknél sem volt jó .
    Ha valaki tud segíteni az írjon előre is köszi!
  • Balumann
    #1828
    GYIK-ben benne van a megoldás...
  • szargame
    #1829
    Sziaszok! Én az AoM: The Titans Expansion-nal szeretnék multin játszani. Látja a haverom szerverét minden ok belépek join és számol vissza elér a 0-hoz és kidob... Ez miért van? ( A tűzfalat is kikapcsoltam, mert az youtuben az egyik videóban az volt h azt kell)
  • Kontrakcio
    #1830
    sziasztok, tud nekem mondani aktiv cnc3 szobát hamán?
  • MRalkar
    #1831
    Sziasztok haverommal szeretnék warcraft 3 frozen thronnal játszani hamachin keresztül de semhogy sem látjuk egymást multiplayerben régen jó volt de azóta nem birjuk megcsinálni.
    Pingelni meg irni egymásnak tudunk hamachin keresztül.
    Mind a két játéknak ugyanaz a verziója.
    Valakinek ha lenne valami jó ötlete az segitsen.
    Előre is köszi a választ!
  • Balumann
    #1832
    Ez, vagy ez nincs jól beállítva.
  • MRalkar
    #1833
    Na most már megy a játék de ha csinálunk egy játékot hamacin keresztül akkor a másiknak 2 másodpercenként beakad a játék ez mitől lehet?
  • maffioso
    #1834
    sziasztok, az lenne a gondom, hogy játékokbn nem látjuk a másik szerverét, pedig egy hálózat van, tüzfal nem blokkol, régen jo volt, most vmiért nem akar menni:S swatban is csak direkt ip-vel tudtuk tolni, de borderlandsben nincs direkt ip-zés
  • MRalkar
    #1835
    Blaumann hozzászólása :

    Ez vagy ez nincs beállítva
    Ott a kék "Ez " re kattintasz bejön egy oldal elolvasod és beállítod és jó lesz nekem is így lett jó.
  • maffioso
    #1836
    olvastam azt kicsit bonyolult volt, az hozta meg a jo megoldást, hogy az első "ez" rávilágitott h valszeg foglalt a jo port, szal routerben nyitottam egyet amit a játék használ online
    és csodatörtént jo volt, csak a srác ugy laggolt h nem tudtunk játszani pedig 30as csellom van
    aztán hostolt ő ugy hogy a routerét leszette és játszottunk, mostmár lvl 13 vagyok borderlandsben:D
  • Balumann
    #1837
    Ha csak IP -vel tudtok csatlakozni, szerverkeresőben nem lát, akkor vagy a metrika, vagy a kapcsolatok sorrendje van rosszul beállítva.
    Routerben elvileg nem kell portot nyitni, ha az upnp engedélyezve van a routerben és a hamachiban. Érdemes sztem engedélyezni a routerben, mert elég sok program be tudja konfigurálni magának így a natot.
  • maffioso
    #1838
    értem, most ugyis megyek nagymuterhoz enni, de visszajöttem akkor megnézem, köszi:)
  • Mazursky
    #1839
    Sziasztok!

    Én elég sokat játszottam Hamachin Quake3-at a haverral, de mióta ujraraktam a gépemen egyszerűen nem bír belépni. Nomeg a Hamachi új IP-t is generált. Ez nem világos nekem, aki tud, segítsen!
  • Imperat
    #1840
    Helló!

    Valamiért cián színben jeleníti meg a partenereket a hamachi. Nem tud közvetlenül kpacsolatot teremteni. Win7-esem van. Leheteséges, hogy valami beállítási gond? Vagy simán levannak tiltva azok a portok a rooteren amiken kommunikálni akrna a rendszer (kollégiumi rooter nem tudom módosítani a beállításait)? Tudna valaki segíteni?