2080
  • Munyos
    #1681
    UH emberek köszönöm vagy is köszönjük......pedig ott volt a szemem elött a megoldás :D:S XD
  • zozo117
    #1682
    Live for Speed NON-STOP S2 TÖRT SERVER !!!
    Hamachi hálozat név: RSRHAMACHI
    Jelszó: rsrteam


    VÁROK MINDENKIT A SZERVER ÁLLANDÓ !!!
  • kifli
    #1683
    nincs ilyen hálozat :(
  • mcdrusza
    #1684
    hello
    valaki adna egy linket, vagy egy gyors magyarázatot hogyan kell cs sourceal hamachin játszani? simán nem ment. köszi előre is.
  • mcdrusza
    #1685
    most jelent meg a fórum logoja, gyik stb. nemtudom miért tűnt el, megtaláltam sry.
  • Audi Eto fan
    #1686
    Tisztelt felhasználók!
    Olyan problémám lenne hogy Hamachin egyszer észrevettem egy hibát amely abból állt hogy láttam ki volt fen fehérrel jelezte de mellette a csillag fekete volt(offline) ujrarakta többször nem volt jó semmi nem változott ugyanazokba a szobákba voltam benne!
    Ma arra a elhatározásra jutottamm hogy megprobálom a profilom letörölni!Rámentem a részletes konfigurációba és ott minden mappát kitöröltem majd ujra ujraraktam!
    Megprobáltam megnyitni és ezt irja FAILED TO LOAD HAMACHI CONFIGURATION. THE APPLICATION WILL NOW EXIT
    Kérném a mielöbbi választ ÜDVÖZLET
  • Balumann
    #1687
    Nos, ha bennt vagy egy szobába, de inaktívvá teszed magad (2-t kell kattintani az adott szoba nevére), akkor csak látod kik vannak fennt, de a kapcsolat jelző logikusan azt fogja mutatni, hogy nincsen kapcsolatod. Más magyarázat szerintem erre nincs.

    Az utóbbi hiba meg sztem akkor van, ha a hálózati kapcsolatokban letiltod a Hamachi kapcsolatot.
  • Audi Eto fan
    #1688
    Oké de ha most azt csináltam letiltottam és jelenleg egyáltalán nem tom megnyitni akkor most mit csináljak?
  • Balumann
    #1689
    Pont hogy nem szabad letiltani...
  • Audi Eto fan
    #1690
    akkor gyakorlatilag vége a gépemen a hamachinak:'(
  • Audi Eto fan
    #1691
    ez kérdés volt
  • jeti00
    #1692
    hali!

    koliban vagyunk, 7en összekötve, mindenkit tudok pingelni csak a 7.et nem, és én se tudok rá és ő se tud rám csatlakozni. Már minden szutyok apró beállítást kipróbáltunk de az istenért sem megy. Xp-vel nem volt ilyen gond de amióta vista van... (a csoportban van más is aki vistát használ de neki működik minden)
  • Breki33
    #1693
    Sziasztok

    A karbantartott játék hálózatokhoz szeretném ezt hozzáadni

    Pes 2009

    szoba: Pes_Hungary
    pass: Pes_Hungary

    illetve csak magyaroknak

    szoba: Pes_Hungary1
    pass: Pes_Hungary1
  • lasat99
    #1694
    Üdv!

    Lenne egy olyan problémám, hogy haverral tolom a left 4 dead-et.
    Már ott tartunk hogy Dead Air 2 pálya de itt állandóan "Connection Problem" üzenet jön ki :S. Az Act-ot mindig az elejéről indítom és mihelyt átlép a következő map-ra azonnal ilyen hiba jön MÉG nekem is pedig a szervert én csinálom... (érdekes)(Ezt általában akkor szokta ha 1 "act"-ot nem az elejétöl toljuk hanem pl a 3. pályától és úgy indítom a szerver.)
    Ha valaki tud segíteni az kérem segítsen :) !
    Hamachi verzió egyforma
    L4D verzió egyforma.
  • Balumann
    #1695
    Ilyen nekünk is volt, de megoldotta az, hogy leraktuk a tálcára, kiléptünk 1-2 dologból (msn, tűzfal, stb.), de lehet csak az oldotta meg, hogy leraktuk a tálcára és vissza. Esetleg próbáljatok meg felbontást állítani aztán vissza, meg ilyesmi, szerintem utána nektek is jó lesz.
  • kifli
    #1696
    nincs
    uninstall reinstall volt?
  • Audi Eto fan
    #1697
    Balu
    Akkor többet a gépemen semmikép nem lesz jó a hamachi?
  • Balumann
    #1698
    Hát én nem tudom mit sikerült ennyire elállítani. Mint írtam, ilyen akkor van ha letiltom a Hamachi hálózati adaptert, tehát engedélyezni kell. Próbáld újratelepíteni, telepíts fel másik verziót, stb.
  • Axsys
    #1699
    Sziasztok!

    Ha valaki még emlékszik az Etherlords 2-re és van kedve játszani az küldjön egy pm-et!
  • lasat99
    #1700
    Üdv emberek!

    Az lenne a gondom hogy Far Cry 2-vel szeretnék játszani a haverokkal.. Nekik megy a játék (kettőjüknek) nekem viszont nem.
    A hiba a következő: Csinál akárki szervert azt látja mindenki csatizni is lehet csak nekem egyedül kidob egy olyan hibát hogy "Disconnected From the host" meg ha fel is enged akkor 10-15 perc után "lost the connection from the host". Ha én csinálom a szervert akkor is ilyen hibaüzenetek vannak csak akkor nem csak nekem hanem mindenkinek. A hamachi verzió ugyan az (1.0.1.3) a játékverzió is mindenkinek SP 3 van és mindenkinek Net Framework 3.0 .
    Már frusztrál hogy mi lehet a hiba!
    Ha valaki tud segítsen!!
    Előre is köszönöm.
  • Balumann
    #1701
    Nálad valami más probléma lesz akkor. Ha interneten keresztül játszol valamivel, nincs semmi probléma, nincs magas lag v ilyesmi? Próbálj ki vmit amivel lehet neten is.
    A Far Cry 2 és a L4D is szerintem nagyon jól optimalizált így kapcsolat terén (eltekintve hogy az elején nálunk is csinálta ezt a netakadást, amit megoldott azthiszem az alt tab és vissza). Azt kéne először megállapítnai, hogy a Hamachival van-e baj vagy eleve a netkapcsolatoddal.
    Milyen interneted van, milyen router, és milyen tűzfalat használsz?
  • IceMan24
    #1702
    Hello!!!!Valaki nem tudja, hogy tudok Hamachizni 2 router kozott??A havernak is az van meg nekem is router.A halozat be jon de kek lefele nyil jelenik meg a neve mellett
  • roland14
    #1703
    Hali mindnekinek!
    Valaki nem tudja meg mondani hogyan lehet flight simulatorral gamelni hamachival?
    Mert probáltam mindent de nem ment!
    pls help valaki!
  • Balumann
    #1704
    GYIK -et olvasd végig, ha nem találtál rá megoldást akkor kérdezz
  • IceMan24
    #1705
    A hamachinel
    kell elolvassam??
  • Balumann
    #1706
    Itt felül a bannerban -> GYIK ...
  • roland14
    #1707
    öhhhmmmm.... Én már végig olvastam mindent ezért gondoltam megkérdezem itt!
  • Balumann
    #1708
    Helyes! De sajnos fogalmam sincs, hogy abban hogy van a multiplayer.
  • IceMan24
    #1709
    Sajnos nem talatam valaszt a problemamra
    :( azt hiszem passzolom a progit
  • Murder3
    #1710
    hoyg kell a hamachit konfigurálni?
    vki írja már le részletesen mert nem tudom.
  • laaj
    #1711
    Hali
    Az volna a kérdésem h a COD2-vel játszunk 5-6-an de a hamachin mindenki megjelenik a szerveren de ha belép a játékba akkor nem jelenik meg a szerver 3-4 be tudunk lépni a többiek pedig nem és a beállítások elvileg mindenkinek ugyan az!
    Szal ebbe kellene a segítségetek ha tudna valaki valami okosat!!!!!!!!!???????
  • FocuSka
    #1712
    Hello! Szeretnék Age of Mythology-val 1.10 patch hamachin keresztül játszani, de sehogysem sikerül =( tűzfalam is van routerem is tüzfalat kikapcsoltam port fowradingoltam kipróbáltam minden verziót hamachiba 1 kliens programot is AoM-hoz. Aki velem van egy szobába ő routeren tud csatalakozni, de más aki máshonnan szeretne játszani ő nem. (120 másodperctől visszaszámol és nem csatalakozik neki)
    A segítséget előre is köszönöm!
    Üdv: Dániel
  • Balumann
    #1713
    FAQ megint frissítve, hiba elhárítás résszel bővült, meg 1-2 korábbi bejegyzés kiegészítésével (pl. tűzfal/router beállítás)
  • bariihighzor
    #1714
    ha a "powerra" megyek miért írja ki azt hogy "mediation server has rejected your login request" és nem enged csatlakozni a szerverhez magyarul nem vagyok online? mit tegyek most?
    pls help sürgős(:
  • FocuSka
    #1715
    Banner GYIK! ha nem találnád: Az egyik profile adatokat tartalmazó fájlod "megsérült". Ezt okozhatja valamilyen program, vagy módosítás a regisztry-ben.
    Megoldás:
    1. Lépj ki teljesen a Hamachiból
    2. Nyitsd meg a futtatást (start menü), és írd be: %APPDATA%
    3. Töröld ki (vagy nevezd át) a Hamachi mappát.
    3. Indítsd el újra a Hamachit.
    Ekkor új címet fogsz kapni, és remélhetőleg működni fog minden rendesen.
  • FocuSka
    #1716
    Amit márc09-én írtam kéne egy kis segítség... Már látja a szerverem AoMba csak csatlakozni nem tud =( (120sec...) megpróbáltam az aom régebbi javítás csomagjait is, de semmi. Előre is köszönök minden segítséget!
  • Balumann
    #1717
    Rákerestem, úgylátom kell egy kis trükközés ahhoz is: próbáld ez a leírás alapján
    Angolul tudod, vagy lefordítsam?

    Ha lesz időm holnap v holnap után, vagy ma este akkor ezt is berakom akkor a humachi FAQ-ra.
  • Balumann
    #1718
    Pont az a hozzászólásom után, amiben írtam, hogy frissült a FAQ (ez pl. most került bele)
  • FocuSka
    #1719
    Megcsináltam már nem működött :( volt 1 ugyanlyen másféleképen az se működött amit küldtél linket honlap ott van egy program azzal se. Már szinte midnhol megnéztem ahol lehet de semmise vált be. Milyen FAQ és hol?:Ð
  • FocuSka
    #1720
    jah sry látom nem nekem