2080
  • fadi
    #41
    Oksa Köffi! Remélem routeren keresztül is...
  • SHARER
    #42
    Hát nem találtam a hamachin keresztül jácható játékok listáján, de próbálj ki 1 régi trükköt!:!

    Kapcsolódj a Hamachi networkodhoz -> tiltsd le a lan/internet kapcsolatot -> indítsd el a játékot és menj a lan lobby -ba-> ezután engedélyezd lan/internet kapcsolatodat!

    De ez a METHODUS nem mindenkinél müxik
  • Thanatos
    #43
    ez ellen elég a dmz mod is nem?
  • arty
    #44
    elég, de ott nagyobb a kockázat :) hiszen a teljes géped a tzfalon "kivul" lesz ... igy meg csak 1 port ...
  • SHARER
    #45
    MITŐL FÉLTEK ENNYIRE NÁLAM NINCSEN SE TŰZFAL SE ANTIVÍRUS SOFTWARE SE SEMMI ÉS SEMMI BAJOM NEKEM SE :) ÉS A GÉPEMNEK SE DE MÉG WINDÓZOMNAK SINCS SEMMI BAJA.
  • Thanatos
    #46
    nekem elég a sw tüzfal, router tüzfala amugy se ér egy nagy rakat szart se max a szart ekveri :)
  • Thanatos
    #47
    látszik, még a capslockot is egy virus inditotta be nálad tuti...
  • SHARER
    #48
    Hát az meglehet de engem az érdekel h mi az a nagy netes szörny amitől ennyire tartotok.
    Én magamnak már 1 olyan windows installációt is készítettem amiből kifelejtettem a windows internal firewall-t.
    Az antivirusok pedig csak lassítják a gépemet.
  • Thanatos
    #49
    látszik hogy szagértő vagy..., a win belső tüzfala meg csak krát cisnál hazsnot nem szal az nem oylan hüde nagy gáz ha "kifelejetetted"... :P
  • SHARER
    #50
    Ok látom te is szakértő vagy mi az a kár amit a windows internal firewallja csinál?
  • Thanatos
    #51
    nem kár, rosszul foglamazta, annyi az egész hogy csak oylat tilt le ami kéne amugy,a valós problémákat ugy engedi át mintha ott se lenne... :)
    de eza topic kurvára nem erről szal szal pls no more off :)
  • SHARER
    #52
    Jó h rájöttél....
  • Balumann
    #53
    itt egy leírás a hamachiről, még régen készítettem de most látom sok probléma van most is vele
    Ne listát keress hogy milyen játékok játszhatók rajta, hisz minden játszható ami játszható lanon...
    Tűzfalakon engedélyezni kell, vírusírtókon is ha olyan, és routernél engedélyezni kell a portot amit használ, vagy azt nem tudom biztosan de a beállításokba van egy opcio ahol belehet állítani portot hogy min keresztül mennyen, ami engedélyezve van routeren.
  • Balumann
    #54
    én is arra gondoltam, úgylátom jól gondoltam :P
  • Balumann
    #55
    Egyébként király vele a splinter cell 3 meg a star wars battlefront 2 -t is sokat játszottam vele csak meguntam. de a splinter 3 versus az eszméletlen jó vele még most is nagyon sokat játszunk
  • SHARER
    #56
    Szasz Balumann nekem is k.....a tetszik a hamachi remélem később nem válik korlátozottá, vagyis nem kell a szolgáltatásaiért fizetni.
    Bár ha ezt úgy oldanák meg hogy sávszélesség külömbségek-et hoznának létre-akkor lehet hogy még talán jó is lenne de csak maradjon ahogy van.
  • SHARER
    #57
    Jahh a listával meg erre céloztam mert ezeket a játékokat test-elték hamachin keresztül.
    Lehet hogy az empire at wart is próbálták csak azok nem irtak a hamachi-nak.
  • Balumann
    #58
    nincs rajta a Hairy Harry (röplapdás kis pötyi 2D-s játék), hamachival játszottuk csak lag miatt valószínüleg akadt :(
  • arty
    #59
    többet ér mint egy szoft tüzfal, az biztos :) befelé semmi, kifelé minden: nekem igy ideális :D
  • Balumann
    #60
    meg még sztem jó sok minden :P
  • Cream78
    #61
    Na látom él a topic! Egy kérdés! A beállítást mindenképpen meg kell csinálni ami lejjebb olvasható? Én úgy vagyok, hogy NFS MW-el akartam haverral nyomni,látja a nevem de mikor csatlakozni akar egy perc után kiírja, hogy megszakadt a lan kapcsolat! Lehet az a baj hogy a game nem eredeti?
  • Thanatos
    #62
    annál többet ellenben ha pl online játékokat sokat nyomsz és nem akarsz mindent egyesével portforwardolni akkor nem sok rétleme van..., bár mazoistáknak kiválló :D
  • SHARER
    #63
    Az biztos.
  • Cream78
    #64
  • SHARER
    #65
    Most látom hogy van újj verzió HAMACHI-ból
    ÉS BEKÖVETKEZETT AMIT MONDTAM.
  • SHARER
    #66
    De van jó is benne.
  • SHARER
    #67
    Szia Cream78 bocsi hogy nem válaszoltam És igen állítsd csak be úgy ahogy a tutorban bemutattam alul.
  • Cream78
    #68
    Ok. Köszi kipróbálom!
  • arty
    #69
    portforwardolni csak hostként kell ... az meg aztán a dsl-es nettel baromi gyakran előfordul :)

    mazohizmus? huha, 3 webes fomot kitölteni és nyomni egy OK-t az aztán önsanyargatás ...
  • Thanatos
    #70
    az hogy te nem szoktál hosotlni egyéni soc problem...,de ha pl akarunk játszani 3 ahveral valamit mindegyik routerrel akkor micisnáljunk? verjük ki vagy mit? :DDD mind1 egyszerübb és kész, gyakorlati hazsna a csodatüzfaladnak meg nincs, igaz az sw-snek se de a scripkiddiekhez az is elég a többitől emg a csodaroutered se fog soha megvédeni :)
  • Zealot
    #71
    StarCraft Broodwar:

    SCBW1
    123

    Csehek és szlovákok vannak itt főleg, de sztem angolul is meg tudjátok magatokat értetni. Ha esetleg tudtok más, nagyobb SC networkot, írjátok ide.
  • SHARER
    #72
    Save target as.
  • arty
    #73
    ahogyan irtam, portforwardolni CSAK a hotnak kell ... persze ettől még kiverheted :)
  • arty
    #74
    hot=host
  • Lazlo
    #75
    Szijasztok.

    Leszedtem az újat de nem akar konnektálni.....próbáltam azt amit lejjeb leírtatok...nem müxik.valaki?
  • Lazlo
    #76
    oksi megoldottam.....anyit írt hogy connection field...aztán rájöttem hogy hátha használják a nevem átírtam és megy :)
  • Szirob
    #77
    Valaki nem tudja hogy lehet megoldani azt, hogy a hamachin routerrel is lehessen játszani? Ha bekapcsolom a routert nem érek el senkit. Ha közvetlenül vagyok neten, akkor minden jó, csak kell a router a többi géphez...
  • Szirob
    #78
    Megtaláltam a magic portot, csak azt nem tudom hogy lehet a routerben engedélyezni... Vki nem tudja elmagyarázni hogy kell a routerrel a magic portos számot engedélyezni hogy tudjak máshoz csatlakozni? A segítséget előre is köszönöm!
  • icespeakyy
    #79
    hali...vki le tudja nekem írni hogy a bfme2 nél nem lát a partnerem a szerverkészítés közbe??tűzfal off-on van...de csak én látom pls help
  • icespeakyy
    #80
    miért nem lát?