2080
  • Balumann
    #401
    talán kérdezd meg a most wanted topicjába, hogy akar-e valaki játszani... ide általába akkor jönnek ha valami hiba van.
  • sikura
    #402
    Hali ha vki tud a GTR2 höz felhasználói neve és jelszót legyenszives írjon, köszönöm.
  • LeePí17
    #403
    GTR2höz van...hamachi..
  • arty
    #404
    sajnos tüzfal/router mögül csak akkor tudsz játszani, ha a "magic port" a gépedre van engedve! márpedig ezt vagy a szoftveres tüzfalad konfigurálásával vagy a routered webes felületének állitgatűsűval lehetséges!

    ha pl mikrós szolgáltatónál vagy, az kvázi ugyanaz, mint ha router mögött lennél csak ugye itt az adott magic portot nem tudod a gépedre irányitani, igy normálisan hamachin sem tudsz játszani :(
  • Balumann
    #405
    én most azt olvastam, hogy a magic port az csak egy udp port. Úgy van valahogy hogy van 2 tcp amin mennek az adatok, meg egy dinamikusan változó udp, vagyis mindig változik, de ezt lelehet rögzíteni a magic portal, hogy mindig azon legyen. Nem csak az kell, hogy bekell írni egy udp portot amit enged a mikros szolgáltatónál? :S
    /ezt nem igazán értem, bár mondjuk azt se tudom mi az az udp meg tcp, vagyis hogy mi a különbség :S/
  • Balumann
    #406
    A hamachi faq-ba kérdezte valaki, hogy routere van és nem tud játszani, és akkor kerestem rá, akkor találtam meg ezt a szöveget:



    "Hamachi connects to a central server on ports 12975 and 32976
    using TCP. First port is used for a initial contact, second - for an
    actual session. It also uses dynamic local and remote UDP ports
    for communicating with other Hamachi peers.

    What you can do is to fix local UDP port.

    Open Hamachi Preferences, System page and enable Magic Option in
    Troubleshooting section. The number next to it is UDP port value.

    Fixing UDP port is normally used in conjunction with configuring port
    forwarding on your NAT/router device when resolving 'yellow status
    issue'.

    Yellow status means that Hamachi cannot establish direct p2p tunnel
    toward respective peer. This is not a bug or an error, it is an artefact
    of core Hamachi technology. This condition occurs in approximately 5%
    of all cases and it is discussed in this FAQ thread"
  • arty
    #407
    "Fixing UDP port is normally used in conjunction with configuring port
    forwarding on your NAT/router device when resolving 'yellow status
    issue'."

    Ez van mikrósnál és sárgán ugye nem tudsz játszani... :(
  • Balumann
    #408
    :S
  • SHARER
    #409
    Na tetszik az új banner?
  • arty
    #410
    hamachi alternativa - vLAN v2500

    direkt kliens letöltési link:
    http://www.ipve.com/vlan/vlan2500.en.11.1.zip

    user regisztrálás:
    http://www.ipve.com/bbs/register.php
  • arty
    #411
    tökéletes :)
  • SHARER
    #412
    és mien ez a vlan? probaltad?
  • arty
    #413
    a felület: (a kusza betük a kiai cucc miatt vannak :D )

    [IMG][/IMG]
  • SHARER
    #414
    mindjárt ráregelek és kiproba én is
  • Balumann
    #415
    hm nem tűnik rossznak. Ez is hasonlóan működik mint a hamachi? Mennyien lehetnek 1 hálózaton belül? :)
    Ha jól látom akkor többen lehet lenni egy hálózatba, később kipróbálom! Ha jó akkor ezt el kell terjeszteni :D
  • Mrlego
    #416
    sziasztok bocsánat most verötem ide ahogy olvasgatom ezeket a sorokat hogy mire is valo a program hogy lehet játszani ezen keresztül?
    és hogy tudom meg hogy más mivel játszik (meg van e nekem is és csatlakoznék hozá)
  • SHARER
    #417
    Hát nemtom ez nekem nagyon gamespy v kali95 érzést nyújt...
    szoval nem vmi a progi ráadásul kinai :)
    nah komolyan ha vmi alternativát akarsz akkor itvan ez KALI95
    Ez a progi még elég messze van 1 Hamachi alternativához képest, és nem nagyon támogassa az alacsony sávszélességet!!
  • SHARER
    #418
    ugy h megkérdezed tőle :)
  • arty
    #419
    a pár kinai irásjelen kivül semmi gond vele :)

    nfs_mw-t probáltam, az ment tökéletesen... sajnos főleg csak kinaiak vannak, igy a sebesség sem az igazi :( ez nem az "alacsony sávszélesség nem támogatás" miatt van, hanem mert kurva messze laknak, nagyok a pingek :D

    viszont a hamachinál jobb, mivel itt látsz "szobalistát", a hamachiban NEM!
  • arty
    #420
    és még 1 előny: 192.168.x.x IP-t oszt, igy egy csomo hamachi ip-t feketelistára tevő programmal alapbol megy a "lan", mivel ez egy szokványos belső IP mező ...
  • Thanatos
    #421
    hm ez tényleg jo, igy legalább alapbol összeakad egy halom otthoni hálozattal amik alabol 192.168-as ip-n futnak... :P habár fenetudja de én nem füznék hozzá sok reményeket hogy két azonos ip tartományú dolog szeretni fogja egymást :D
  • SHARER
    #422
    Az h kuva messze vannak nem sokat dob a sebességen mert ugyis 1 serverrel comunikálunk velük 1ütt de nem akarok vitatkozni :) csak mondtam.
  • Mrlego
    #423
    látom hülyeséget kérdeztem bocsi ezért de lene egy kérdésem én a most wanted játékal játszanék és követem az utasitásokat de nem vagyok bene biztos hogy jo e amit csináltam
  • Mrlego
    #424
    szoval a szobában vagyok és nincs egy játékosse atol még akor jol megcsinnáltam ugye?
  • Mrlego
    #425
    szoval a lényeg be van kapcsolva a net és nem talál a szerveren senkit nem tudok sehova csatlakozni mi okozhatja?
    http://www.helpbybalu.dox.hu/hamachi.html a 2. lépés szerint csináltam de nem értem mia baj
  • Mrlego
    #426
    szoval aszt szeretném kérni hogy egy kezdönek tudnátok e segiteni?
  • Mrlego
    #427
    most olvasom hogy ha beszeretnék lépni egy szobába tudnom kell a jelszavát és a nevét Need for Speed Most Wanted hol lehet megtalálni a jelszot és a nevet?
  • Mrlego
    #428
    köszi majd ha válaszoltok megköszönöm és bocsánat hogy enyit irtam
  • Balumann
    #429
    megkell kérdezned attól aki létrehozta :) Ez a hamachi ilyen private szobák létrehozására alkalmas csak, így neten nem fogsz találni szobákat. 1 oldal van amit beleraktam a faq-ba, oitt vannak szerverek!
  • Thanatos
    #430
    nem egy szerverel kommunikáltok hanem egymásal..., maga a progi csak anyiban segit a központi serverel hogy emgtaláljátok egymást, onnan meg p2p :)
  • Mrlego
    #431
    Töltsétek le, és másoljátok be a Hamachi könyvtárába a MW-Hamachi nevü programot!
    lene mégegy kérésem tudom eleketek van belölem de ez amit itt lelehet tölteni nekem nem indul el sajnálatos képen nincs egy másik oldal ahol ez meg van?
  • SHARER
    #432
    most kezdtem összerakni 1 lapot, amelyikbe majd publikus networkok nevét passzvordját és azt h mien játékhoz v mihez nyitottad irhatod bele és majd belerakom a fenti topik menube igy minden topik látogató beírhatja a saját networkja nevét...
  • Mrlego
    #433
    köszi már találtam egy oldalt csak a hanch nem megy valamiért normálisan
  • Mrlego
    #434
    meg van a bibi amit elszurt vagy elnézet az oldal készitö rosz linket tedbe ide http://www.dox.hu/?loc=http://www.helpbybalu.dox.hu/hamachi.html itt nem a MW-Hamachi szedi le hanem a Hamachi progit kérem néze meg a szerkeztö köszönöm
    http://www.hamachi-games.sk/old/en/index.php?page=26 én itt talláltam meg ami jo
    bocsika
  • Mrlego
    #435
    vagy szerkeztö jo és az oldal elavult ahonan szedte jaj megkavarodtam
  • Mrlego
    #436
    akor csak nekem nem megy ez nröhej :D ezt irja ki please put me is the most wanted akor az oldal készitök mégis jok csak én vagyok balfék mert csak nekem nem megy ugynézem
  • Mrlego
    #437
    akor elnézést kérek a szerkeztöktöl mert ugynézem az oldal is jo minden jo csak nekem nem megy
  • Mrlego
    #438
    szoval elnézést hogy a saját bénázásom miat vádoltam meg a szerkeztöket be látom hogy hiba és joban járok ha nem játszok se neten se lan mert nem tudom meg csinálni a kapcsolatot valamiért és inkáb mident le unistalálok ez a legecerüb gomb és modszer
  • Balumann
    #439
    azt ajánlom hogy inkább a Most Wanted-et felejtsd el, mert azzal tényleg nehéz játszani így, és szerintem annyira nme is éri meg szarakodni vele (üres pályák, kissé laggos, stb.), sokkal jobb játékok vannak akár autosak is amik jobbak multiba.
  • Balumann
    #440
    Angol regisztráció lehetőség nincs véletlen? :D