8
  • Robeast
    #8
    ...a dvd lejátszót :)
    Egyébként bagy baj az, hogy CSAK látványos meg izgi. Végülis ha már valami vámpíros meg farkasemberes akkor már legyen egy kicsit horror is. Értem ezalatt, hogy ha nem is belezik ki egymást, de leglább csöpögjön az a CGI vér.
  • p00h
    #7
    sztem meg nagyonnagy film volt... látványos, izgi, jó kikapcsolni
  • edios
    #6
    Na! Feléled Görög Zita?:D WOW Jó lenne ha a készítők fantáziája is feléledne egy picit..
  • [NST]Cifu
    #5
    Az Underworld engem kicsit a Whitewolf-féle RPG-k világára (Vampire: The Masquarade, Wererolf: Apocalypse, stb.) emlékeztetett, csak szódával nagyon felhigítva. Amúgy eléggé középszerű film volt, és csatlakozom az elöttem szólókhoz: ebből a témából sokkal, de sokkal jobbat is ki lehetne hozni... :(
  • Robeast
    #4
    Görög Zita játszik a második részben is és állítólag nagyobb szerepe lesz...bár annál csak nagyobb tud lenni... :)
    A rendező meg eleve trilógiának tervezte a filmet.
  • Nenrandil
    #3
    görög zita néni az első részben szerepelt mint vámpír hercegnő majd alg 5 perc után le is mészárolták...Nem hiszem hogy visszatér a másodikrészben...Egyébként...Az underworld csak azért állja meg a helyét mert nem igazán volt épkézláb vámpír film...(Blade3)
    Szóval ezért talán érdemes folytatni... de egyébként az első részből is többet lehetett volna kihozni...
    Nem értem miért kellett egy amúgy jól felépített világot, és hangulatot a csöpögős romantikus részekkel agyon vágni...És félek a msáodik rész még gyengébb lesz mint általában a folytatások(tisztelet a nagy nagy kivételeknek)
  • Cat #2
    nem ebben játszik egy magyar csaj? meg lehetett volna említeni
  • Robeast
    #1
    Engem mondjuk nem érint, de elég spoileres dolgokat írtál itt.
    Amúgy jó kis rövid, tömör cikkeid vannak, tetszik, keep on! :)