Partyarcok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"Az élet életveszélyes. Eddig senki nem élte túl.\" \"Ne igyál, ha vezetsz, mert könnyen magadra öntheted!\" \"Az alkoholizmus nem más, mint örökös harc a másnaposság ellen\"
Most õszintén:
Szerinted ez a "kultúrált fullszint" hozzászólásod valami magasabb mûveltségrõl, színvonalról, intelligenciáról tanúskodik rólad?
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
- Argentinean Football Maniac - Asociación del Fútbol Argentino www.afa.org.ar
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Do you know what \"nemesis\" means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an \'orrible cunt... me.
Bár nekem - ezek szerint - csak 10 az íqúm, de minden szavadat értettem 😄
Mellesleg tetszik ez a "jaj, de sok helyesíráshibám volt, és mééé' nem tudom javítani???". Egyszerûbb lenne megtanulni rögtön helyesen írni. Nem? Melyik képen voltál rajta Tormy. Jó, jó tudom. Egyiken sem. De mégis? 😉
Two tails, two engines! Nem szeretem őket, mert nincs miért...
Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!
Ön azt állítja, hogy ezen fórum, ezen (Partyarcok) topicját "idiota nullszint" emberek olvassák. Ezt tovább gondolva, a "bagoly mondja verébnek" axióma szubszatniciálisára alapozva kijelenthetem, hogy az Ön szellemi nívója semmivel sem különb az Ön által rágalmazott emberekénél.
Az Ön reflexióiból az is kiderül, hogy mielõtt ír nem gondolkodik, mert honnan is tudhatná Ön, hogy kik olvassák e fórumot. Legfeljebb azt láthatja (olvashatja), hogy kik szólnak hozzá adott gondolatokhoz.
A TV-ben is megnézzük a paródiákat, megnézzük a (kandi-kamerás) humoros videókat és jókat nevetünk, kielemezzük, s esetenként elszörnyülködünk, elrettenünk, tanulunk. Az, hogy Ön ezt nem tudja feldolgozni már egyéni szociális probléma.
Levonva a konzekvenciát:
Én nem értem, hogy Ön, aki magasabb erkölcsi és szellemi normákat látszik képviselni, miért degradálja magát a mi "idiota nullszint"-ünkre...
Tisztelettel:
Savannah
- Argentinean Football Maniac - Asociación del Fútbol Argentino www.afa.org.ar
Savannah meg maco13 fele emberkek pedig gondolkodjanak el azon amit irtam szerintem, bar ha makco13-bol a 13 a korod, akkor talan kar kernem ilyesmit hiszen meg a szor sem nott ki a tudod miden.
- Argentinean Football Maniac - Asociación del Fútbol Argentino www.afa.org.ar
Most pedig akkor "egy 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDD -t szokas szerint.":
😄DDDDDDDDDDDDDDDDD
Do you know what \"nemesis\" means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an \'orrible cunt... me.
Csak meglattam beleneztem de eleg is volt.
Keplet a kovetkezo:
Kis Pista 80-as Iq-val rendelkezo ember berak egy kepet amit a neten keresett 20 percen at amin egy illuminalt ill. nem egy brad pitt kinezetu tag szerepel, es azt gondolja "na ezen majd rohoghet a masik 15 kis IQ-val rendelkezo emberke aki ezt a topicot latogatja, es biztos beszur majd egy 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDD -t szokas szerint."
Hat ha ez nem szanalom akkor tenyleg semmi. Grat akik ezt a topicot latogatjak hogy rohogjenek. Gondolom tukorbe azert mindenki nezett mar elotte.
- Argentinean Football Maniac - Asociación del Fútbol Argentino www.afa.org.ar
Do you know what \"nemesis\" means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an \'orrible cunt... me.
szanalom.hu 2006-ban
- Argentinean Football Maniac - Asociación del Fútbol Argentino www.afa.org.ar
Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.
Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.
Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||
blokkolnám a sunát
Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.






