Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lockheed
#9608
Bolond... <#nyes><#nevetes1><#integet2> (nem sértés volt...)

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#9607
én most azon gondolkodom, hogy az a miért partyfotózás, hogy 30°-kal elforgatott fényképezõgéppel 3/4-es portrét csinálok minenkirõl, aki az objektívbe bámul...

lehet, hogy hülye vagyok, de nem mozgalmas, dinamizmust sugárzó fotóknak kellene lenniük, amitõl az ember kicsit beleszagolhat a buli feeling-jébe?

http://gaborszantai.co.uk/

Visitor
#9606
sex drugs 'n' TECHNO???????
fiam, a puskámat!..

THE HUNTER coming soon ^^

mukika
#9605
a 4. kép (illetve 5. kép) hátterében álló 2 srácot ismerem... évfolyamtársaim. holnap hú de megkergetem õket. :Cc

#9604
A SZEMEM A SZEMEM!!!!

#9603
remélem a lövések találtak is, és hullottak a majmok...😛

http://gaborszantai.co.uk/

Matthew Prosac
#9602
szép kis cirkuszi társulat ez a Mayday nevû valami [ <#hehe> ]

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

#9601
Lõttünk párat Mayday-en. Részletek az ANTROPOS.hu-n!
<2. rész>











#9600
pont ugyanerre gondoltam <#idiota>

#9599
Lõttünk párat Mayday-en. Részletek az ANTROPOS.hu-n!













OrioN the S
#9598
:o

Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.

geri15
#9597
O_O

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

Lockheed
#9596
Jaaaaa! Nemtudtaaam... <#smile>

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Zetorg
#9595
13:29 vampircsaj: sziasztok

Reaper
#9594
A vámpír egy konkrét csaj, nem több te láma!:-D

Two tails, two engines! Nem szeretem őket, mert nincs miért...

Lockheed
#9593
Csak az ûnt föl, hogy ha bekerül 1 vámpír csajszi, vagy 1 hsz -ben ez a szó akkor kb. 5 hozzászóláson belül elõkerülsz... 😊)) Ha nem lehet elérni elég csak betenni ide 1 képet... <#wink>

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

LSL
#9592
😛

http://lsl925.deviantart.com/gallery/ AMD A10-5800K, Gigabyte GA-F2A85X-UP4, GEIL Value Plus CL9 2*4096/1600 DDR3, Asus HD7770, 2,5TB HDD

Reaper
#9591
Rajongás?<#mf2> Hajjámá!<#ejnye1> Nem én akasztottam rá a csajra a vámpír nevet, hanem a kedves topictársak:-D

Two tails, two engines! Nem szeretem őket, mert nincs miért...

Lockheed
#9590
Aaazt én vágom, de akárhányszor feltûnik 1 ilyen csaj Reaper egybõl nekiugrik... Arra lennék kíváncsi, hogy mi ez a rajongás nála... <#nyes>

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#9589
2 szemfoga miatt 😊

Lockheed
#9588
Elárulod mi nálad ez vámpír mizéria? <#nyes>

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#9587
unholy mother of fuck!!!!

#9586
ezek voltak

#9585
#9571
#9572

nem is ezeket a képeket raktam be ide este

bld
#9584
a jobboldali az sztem csaj...

\"Faterral és öcsémmel játszottunk az udvaron, amikor anya kikiabált, hogy ki fogjuk taposni a füvet. Apám visszaszólt, hogy srácokat nevelünk nem füvet.\"

Carlos
#9583
Mocskos buzi-e vagy?

Þór vígi þessi rúnar

báttyó02
#9582


😄DD

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#9581
#9580
Wsxde
#9579
apicsa D:

#9578
#9577
I.C.ram
#9576
DJ Adolf? 😄
VinylToy
#9575
A bannerban az idõs szemüveges nénirõl nem akarjátok kideríteni mennyi idõs? 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

5w0rdf15h
#9574
<#wow2><#wow2> a Miss Hungary 2005 döntõse

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

#9573

#9572

#9571

#9570
"TOJJAD GECC"

#9569
#4670

http://www.blikk.hu/cikk.php?cikk=30872

Õ 15 éves, a többi se több

Zetorg
#9568
aree <#zavart2>

vaaa
#9567
hm.
egészjóak -

hi

#9566
ha tényleg így van akkor: <#wow2>

akkor még lehet bûntudatom is lenne ha esetleg...<#rolleyes>

Zetorg
#9565
hívjuk meg õket köreinkbe 😊

franc0
#9564
most ez megmosolyogtatott ugyhogy segítek: 16.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Matthew Prosac
#9563
16-18 között és vita lezárva!

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

#9562
ne szórakozzatok..nézzétek meg az arcvonásokat, egyeseknél a kis bajuszt ;DDD
ilyet nem produkál 18 éven alul szervezet. Szvsz 20-21 évesek lehetnek..

#9561
nekem az a durva, hogy minden buliban ott vannak és ezt szerintem a leglazább, legelvetemültebb szülõ sem tolerálná...

http://gaborszantai.co.uk/

bld
#9560
sztem simán ez csak smink.. láttam énis már olyan 13éves csajt pfff..... ne tudd meg komolyan

\"Faterral és öcsémmel játszottunk az udvaron, amikor anya kikiabált, hogy ki fogjuk taposni a füvet. Apám visszaszólt, hogy srácokat nevelünk nem füvet.\"

Lynx_TWL
#9559
17et se ütik meg.

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;