Partyarcok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#10855 ááááááááááááááááá <#eljen>#eljen><#eljen>#eljen> kegyetlen jó **csája van!!!!!!!!
Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun
BUDA > miskolc.
Ramadamammy rapidrandi
http://asroma.hunsport.hu FORZA ASR!!! Francesco Totti - Solo Una Maglia... PER SEMPRE
\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"
\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"
\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"
van testépítõ topic is...
Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!
A szteroidok, teljesen más, teljesítmény fokozó hatású termékek.
1. a koxnak semmi köze a tápkieghez, nemtom honnan vetted ezt...
2. ezek a gyerekek pont annyit gyúrnak, mint egy átlagos, naturál testépítõ, ugyanis a túl sok edzés (napi 3 óra+) túedzettséghez vezet, ami meggátolja az izomtömeg növekedését. és ezt nyilván õk is tudják...
3. nyugi. soha a büdöséletben nem fox így kinézni koxolás nélkül. de soha! ezek a srácok annyi növihormont nyomnak magukba, amennyit nem szégyellnek.
épp elég ilyen koxjóskát láttam már ahoz h biztos legyek benne...
Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!
Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!
szal, világbajnok v sem, számomra csak szimpla koxegér
Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!
Más az hogy kinevetek valakit aki 1 éjszaka alatt az asztal alá issza magát, azt sem tudja merre van a kamera csak vigyorog hülyén és közben úgy el van szállva magától...
\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"
\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"
\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"
Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.
\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"
-the invisible-
Ramadamammy rapidrandi
GanXstaZolee#2709
\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"
Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

