Partyarcok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
el kell kezdenem gyúrni
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
Bazinga!
http://lsl925.deviantart.com/gallery/ AMD A10-5800K, Gigabyte GA-F2A85X-UP4, GEIL Value Plus CL9 2*4096/1600 DDR3, Asus HD7770, 2,5TB HDD
Az mindent visz 😛PP (már ha érted fõnök😉 )
\"...nagyonprofi Lockonevő szupernagytudású...\" \"...for the love of House, for the love of Beats, for the love of Dance...\"
-the invisible-

\"Gőzben, vízben, még 500 méteres tengermélységben is kifogástalanul működő karóra. Pontos, elegáns, megbízható! Lepje meg vele vízbe fulladt kedveseit!\"
\"Gőzben, vízben, még 500 méteres tengermélységben is kifogástalanul működő karóra. Pontos, elegáns, megbízható! Lepje meg vele vízbe fulladt kedveseit!\"
\"...nagyonprofi Lockonevő szupernagytudású...\" \"...for the love of House, for the love of Beats, for the love of Dance...\"
-the invisible-
\"...nagyonprofi Lockonevő szupernagytudású...\" \"...for the love of House, for the love of Beats, for the love of Dance...\"
De ezért ne offoljuk szét a topikot. Inkább tolj egy képet.<#vigyor2>#vigyor2>
Ide valami frankót kéne írni? Hát azért se! :D
pl. a férjem<#bee1>#bee1><#szeret>#szeret>
Ide valami frankót kéne írni? Hát azért se! :D
Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!
Mutass sokkal rosszabbat.<#nyes>#nyes>
Ide valami frankót kéne írni? Hát azért se! :D
Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!
Ide valami frankót kéne írni? Hát azért se! :D
Nagy PS2 szerviz, Slim ps2 szerviz is, SG-n is bizonyított referenciák, minden alaplapba garanciával. Postával is sok éve. Mostantól Budapesten.
\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"
nesztek partiarc D::::::::::







