Partyarcok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
Kíváncsi vagyok rólam mikor kerül fel kép... (Blondy?) <#ravasz1>#ravasz1><#vigyor>#vigyor>
Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||
-the invisible-
Õ a híres neves Workidz! A népnek csak: Edda - Kör közepén c. számot amit Hamvai mostanság tol õ csinálta. Németben nagy dj.
Na elég az offomból a torta a lényeg!
Axwell, Richard Dinsdale, Mark Knight, Muzzaik, Rene Amesz..... www.myspace.com/djpetesmall
\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"
-Legalább megpróbáltad... Na, itt egy zacskó, majd rajzolok rá egy mosolygós szmájlit.
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
-the invisible-
A poén az hogy az ilyenek a mûtét után még azthiszik magukról hogy tényleg kurva szépek lettek😄
Your suffers will be legendary even in hell!
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
Fotós mûvész Hain Éva
"utálom a hideget,a hazug embereket,és a zöldborsót"
Azon gondolkozom mi lenne ha a discoban táncolnék, hátrafordulnék és meglátnám. Horrorfilmüvöltést rendeznék! FACECONTROL 😄
VAgy ha a pénzt amit magára költött nekem adta volna, mennyivel jobbanjárt volna õ is meg én is 😄
Lehet ez vmi egyiptomi fáraónõ, aki feléledt 😄
Axwell, Richard Dinsdale, Mark Knight, Muzzaik, Rene Amesz..... www.myspace.com/djpetesmall
\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"
\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"
\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"
\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"
\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"
violence can be used for good - JUSTICE
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"
Farrah Facett?
http://gaborszantai.co.uk/
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
a jobboldali csak felsõjére ráírták az igazságot!😄
\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek
Csak ki kell próbálni!A tatternek van mersze hozzá😊
2010 VB és klubtermékek: http://kep.tar.hu/lonsdaleshop/50636453#2
asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek
http://gaborszantai.co.uk/
Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!



