Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JGTC
#13469
1 új üzenet <#wilting> LOL

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

#13468

mateus33
#13467
Csárly angyalai

sz4bolcs
#13466
Igazi partyarc 😄

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

#13465
"szülés után"

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Matthew Prosac
#13464
No, már a Dév is szolgálatra jelentkezik itt a topicon belül...
Kíváncsi vagyok rólam mikor kerül fel kép... (Blondy?) <#ravasz1><#vigyor>

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

#13463
volt kép itt a topicban szarkészen róla azon a bulin ami a tvben volt

-the invisible-

#13462
Holic hát mindenhol a mi ismerõseink vannak fenn? 😄DDDd
Õ a híres neves Workidz! A népnek csak: Edda - Kör közepén c. számot amit Hamvai mostanság tol õ csinálta. Németben nagy dj.
Na elég az offomból a torta a lényeg!

Axwell, Richard Dinsdale, Mark Knight, Muzzaik, Rene Amesz..... www.myspace.com/djpetesmall

#13461
tudnál olyanról is képet betenni, akit nem ismerek? <#dumcsi><#vigyor2>

JCSR ODIN
#13460
hát jól szétkúrta a cukrász 8D

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!

desigo
#13459
ez a torta kicsit lol

Narcotic Syntax
#13458
kitalálja meg hjuudzs grentet a képen? 😄😄😄

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

desigo
#13457
mi van vele?
0Fritz0
#13456
Sztem amikor kijött a hentestõl és odatipegett az éppen aktuális "gengszteréhez" megmutatni az eredményt, akkor az csak annyit mondott:
-Legalább megpróbáltad... Na, itt egy zacskó, majd rajzolok rá egy mosolygós szmájlit.

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

#13455
Gyõzike szegedi mûsora a tévében 😄

-the invisible-

Herr Lehrer
#13454
hát ezért aztán érdemes volt plasztikai mûtétet csináltatni baz+😄
A poén az hogy az ilyenek a mûtét után még azthiszik magukról hogy tényleg kurva szépek lettek😄

Your suffers will be legendary even in hell!

Swy
#13453
ez kegyetlen!!!

http://bf2s.com/player/swy/

BiG G
#13452
törölték a regisztrációt, ebbõl láccik hogy kamuak volt <#smile> biztos lebuktatták

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

#13451
nemgyenge:
Fotós mûvész Hain Éva (176)

"utálom a hideget,a hazug embereket,és a zöldborsót"

<#miaz>

#13450
Jéééézusom!!!!! Sok szétplasztikázott nõnemû lényt láttam már itt a topikban, de ez a zombinagyi nagyon durva!
Azon gondolkozom mi lenne ha a discoban táncolnék, hátrafordulnék és meglátnám. Horrorfilmüvöltést rendeznék! FACECONTROL 😄
VAgy ha a pénzt amit magára költött nekem adta volna, mennyivel jobbanjárt volna õ is meg én is 😄
Lehet ez vmi egyiptomi fáraónõ, aki feléledt 😄

Axwell, Richard Dinsdale, Mark Knight, Muzzaik, Rene Amesz..... www.myspace.com/djpetesmall

CeeZee
#13449
<#eljen><#eplus2><#eljen>

\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"

RatBaG
#13448
ennek egy kloáka nõtt az arcára <#wilting>

Per Aspera Ad Inferi.

CeeZee
#13447
jim morrison😄

\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"

desigo
#13446
ez meg ki?
5w0rdf15h
#13445
ja énis fõleg a frodó srácon 😄DD

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

5w0rdf15h
#13444
<#wilting><#wilting><#wilting><#wilting><#wilting><#wilting><#bdead><#bdead>

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

sz4bolcs
#13443

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

desigo
#13442
<#csodalk><#csodalk>
Botond
#13441
Szeretnél te is így kinézni 98 évesen.
desigo
#13440
Mit mondhatott neki a plasztikai sebésze?

-Jól sikerült a mûtét de tükör az nincs!
CeeZee
#13439
áááá! mire lejjebb néznél már leválna a retinád 😄

\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"

#13438
fejtõl lefelé efektus...

violence can be used for good - JUSTICE

#13437
Passzolom.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#13436
ááááááááááááááááááááááá <#vomit>

Sné Zsuzsa
#13435
jaja 😄

Canon 450 D

CeeZee
#13434
dettó! fõleg a stílusa tetszik!

\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"

Sné Zsuzsa
#13433
én mikor elolvastam egy pár buli kommentet szakadtam a röhögéstõl 😄

Canon 450 D

#13432
az egyik nõ volt az eredeti Charlie's Angels-ben...

Farrah Facett?

http://gaborszantai.co.uk/

#13431
Hasonlít a híres amerikai nõre akit agyonplasztikáztak és végül az oroszlánarc nevet kapta..

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Zetorg
#13430
ez a plasztikai sebészet remekmûve <#rinya>

CeeZee
#13429
azt a büdös k**va életbe!!! mi az fene ez?!?
a jobboldali csak felsõjére ráírták az igazságot!😄

\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"

#13428

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

BADE
#13427
valszeg,ha odamennél hozzájuk,hogy csináljunk egy közös fotót,belemennének...
Csak ki kell próbálni!A tatternek van mersze hozzá😊

2010 VB és klubtermékek: http://kep.tar.hu/lonsdaleshop/50636453#2

#13426
ragadnak? sztem nem 😊 csak ottvan a kozelukbe .. itatja oket, v a fenetudja, de olelgetesen kivul meg egyikkel se lattam h tobben lett volna resze 😊

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

BiG G
#13425
de a faszér ragadnak így rá a csajok...

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

#13424
ha Gallardo-ja nincs is, de a vörös fejét elnézve, szép nagy mája inkább...

http://gaborszantai.co.uk/

bens
#13423
hát ami azt illeti, én még eddig csak ugyanazzal a hárommal láttam. ezekbõl az egyikre mondanám h jó csaj...

Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!

#13422
hát ölég rendesesen kigyúrta magát, több mint 100 kilós 😊

nyami
#13421

desigo
#13420
ez jól kikészült😊