Partyarcok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Per Aspera Ad Inferi.
.: mobilize.hu :.
Az ott más valakinek a lába 😛
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
zöld erdőben jártam minnesotát láttam ki fognak kapni szabad-e draftolni :}

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||
„Tökéletesen igazuk van a filozófusoknak, amikor azt mondják, hogy az életet visszafelé kell megérteni. Arról azonban megfeledkeznek, hogy előrefelé kell élni. „ - Kierkegaard, Sören
Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.
amúgy ittvan még egy szép "nõ"... 18 évesen.. remélem az összes ismerõse végigment rajta oda-vissza... http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?tab=images&userID=9715268
Légy jó, légy hű Magyar!
komolyan mondom, valami kis kurva felvesz egy miniszoknyát és egybõl mindenki oda van meg vissza tõle.. <#zavart2>#zavart2><#wilting>#wilting>
-the invisible-
deritozok, de egyre kevesbe szeretem a feher lapot. nem adja vissza a termeszetes borszint. némi arany bejatszik elobbutobb, csak legyen idom megvenni
sensation plafon: Curtis szerint helyesen beallitott WB megoldja a problemat. na, en erre kurvakivancsivagyok, este kiproba
- Lefotoznál? - Nem..
Légy jó, légy hű Magyar!
http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?tab=images&userID=10026402
Légy jó, légy hű Magyar!
életed szerelmét mégis csak egyszer láttad.. remélem vágod egy menet egy esély.. van aki cselekszik van aki beszari és remél 2007.01.01 kb. 02.00 (L)
életed szerelmét mégis csak egyszer láttad.. remélem vágod egy menet egy esély.. van aki cselekszik van aki beszari és remél 2007.01.01 kb. 02.00 (L)
vagy csak a csaj képe PS ?
életed szerelmét mégis csak egyszer láttad.. remélem vágod egy menet egy esély.. van aki cselekszik van aki beszari és remél 2007.01.01 kb. 02.00 (L)
Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

