Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lynx_TWL
#21273
szép barátja van:d

๏̯͡๏﴿

JCSR ODIN
#21272
ha jól emlékszem talán megfordult a Topmodell leszek c. mûsor indulása elõtt tartott válogatáson is és onnan is az orra miatt küldték el szegééééééény <#rinya> <#vigyor5>

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!

Landren
#21271
engem még a kigyúrt oldalkocsija is zavar kicsit.
olyan tipikus...

sose nyomd fullba a kretént

Landren
#21270
no igen, határozott javulás 😊
így már én is szívesen el lennék vele 😊

sose nyomd fullba a kretént

Kata
#21269
Nagyon csinos és jó alakú lány, egyedül ami zavar rajta, az a ronda tetovált szemöldök. Nem kellett volna.

[/cserf][/fülünyúl]

#21268
Ez aztán a szenvedélyes csók, b+...nézi mindkettõ hogy kivel menjen el a partyról, egymással, ez is egy mással, meg az is. NC :/
#21267
en jol elvoltam vele aznap este.. orr ide vagy oda.. szal :p



asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

ibizaaa
#21266

Landren
#21265
nekem nem szimpatikus a feje
efem tegyél fel még róla képet, please
hátha változik a véleményem...

sose nyomd fullba a kretént

JGTC
#21264
bazilika kilincs de ez eggyáltalán nem biztos <#bohoc>

Jól sikerült a csaj!

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

Landren
#21263
ha már volt plasztikáztatva, akkor milyen volt elõtte?

sose nyomd fullba a kretént

Kata
#21262
nem

[/cserf][/fülünyúl]

#21261
A humorosból tévedtél erre ugye?

Kata
#21260
Most láttam ezt a topikot, visszalapozgattam kicsit, nagyon jó. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

#21259
sokra megy az ember a tanfolyammal, ha ilyen helyzetben kell dolgoznia

- Lefotoznál? - Nem..

#21258
neki ien az orra(mar plasztikazva is volt), sztem te sem tudnal tul sok mindent kihozni belole 😊

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

Landren
#21257
eltévesztetted a topikot <#banplz>

sose nyomd fullba a kretént

#21256
Ezt nézzétek 😊 ez is egy szempont csajozásnál😊
http://husky.atw.hu
#21255
Összeillenek <#idiota>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Landren
#21254
Asszem akkor tényleg félreértettelek. Azt hittem látnom kéne valamit, amit nem látok. 😊

Elnézést, és ez esetben teljesen igazad van.

sose nyomd fullba a kretént

#21253
szerintem félreértettél...
nem Téged kritizáltalak, hanem azt aki úgy fotóz le valakit, hogy az orrán keresztül az agyáig lehet látni...

http://gaborszantai.co.uk/

Landren
#21252
Nos, lehet szerinted illene, de mivel engem annyira nem érdekel a fotózás, ezért nem hinném, hogy a közeljövõben rávenném magam ilyesmire. Nyilván kisebb ember leszek ezáltal, de olyan nagyon azért ez nem izgat. 😊 Ellenben az ide feltett képeket miért ne véleményezhetném az ízlésemhez mérten? Mert nem értek a fotózáshoz? Vagy mert másnak más a véleménye? Ugyanmár... Gondolod ha elmennék egy ilyen minimáltanfolyamra, akkor utána másképp, eseteg szebbnek látnám a fotózás alanyát? Nemhinném...

sose nyomd fullba a kretént

#21251
csak imételni tudom magam, de nem teszem - néha illene egy-egy fotóskönyvet elolvasni vagy egy személyfotózással foglalkozó minimáltanfolyamot meglátogatni...

http://gaborszantai.co.uk/

#21250
Szerintem az ide betettek közül még neki a kedves. Legtöbbnek olyan beképzelt arca van, hogy még magával sem hajlandó szóba állnia tükör elõtt. És eléggé természetesnek is tünik, ofkórsz, megfelelõ keretek között 😊
Landren
#21249
élõben lehet, de sztem ezen a képen annyira azért nem.
pl. az orra nem az igazi, meg az arca sem olyan "kedves"

sose nyomd fullba a kretént

#21248
Valaki megijesztette a srácot.
#21247
Dokk, Studio, Bed, nyáron hajógyári. Nem nehéz megtalálni, én szinte minden partyn találkozok vele, vagyis látom.
#21246
Nah Õ nagyon szép 😊
#21245
ennek a képsorozatnak a felét be lehetne linkelni
<#eplus2><#eplus2><#idiota><#idiota><#guluszem1><#guluszem1><#help>

#21244
<#wow2><#idiota>

Brankley
#21243
ez homár?

Légy jó, légy hű Magyar!

#21242
" fogd a mellem mert az gizda ! "

#21241

Barney Tech
#21240
Szegényeket sajnálom,mert nemlátják magukon ,hogy mekkorák egy faszok.

Barney Tech
#21239
B*zm*g ezt a f*szt lõjje már le valaki!!

#21238
nyúl ... dokkpatkány, ott szinte mindig megtalálod

autoszimulator
#21237
pedig nekem szimpi a srác


amugy ibizaaaa jólbeszél, nagyon szép csajokat tesz be 😉

.: mobilize.hu :.

#21236
Szervezzünk egy kill tourt vmeik hétvégére és keresseünk meg<#eplus2>

hókulláré
#21235
EZ A barátokköztös csákó :}}}}

zöld erdőben jártam minnesotát láttam ki fognak kapni szabad-e draftolni :}

JGTC
#21234
bed-ben dokkban már láttam gondolm még studioba is elfúllya szél a kis homokot

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

#21233
Amugy meik helyre jár partyzni??

#21232
Mér nem ölte meg?😊<#gun>

JGTC
#21231
ott illegett elöttünk mi meg be voltunk b@szva, aztán meglendült egy láb.... ösztönösen történt 😄

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

mateus33
#21230
Nah mesélj csak!<#hehe>

JGTC
#21229
tegnap haver pics@nrúgta a kis kályhát <#hehe>

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

mateus33
#21228
Hogy verõlegényeket béreljen😄

PíszLávJuniti
#21227
"Magamról: I'M HOT! ... YOU'RE NOT!"

\"meg fog azoknak a száma növekedni, akik bár minden rátermettség nélkül úgy érzik, hogy a nemzet vezéri szolgálatába kell állítaniuk \"halhatatlan\" erejüket\" Mein Kampf, Adolf Hitler

JCSR ODIN
#21226
agyamra megy ez a seggfej, kevesebb link és kép is sok lenne belõle <#csodalk>

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!

Dynamic
#21225
Ahogy a subbán írták ez a nyominger valószínûleg megtalálta a legelõnyösebb(már amennyire egy ilyen fej elõnyös lehet) profilját, oszt állandóan úgy fényképezteti magát.És tényleg.Egyetlen fotón sem látom mondjuk szembõl.

http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=8714155&tab=images
ibizaaa
#21224