Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kata
#21673
Szia prisonbreak, átjöttél a loveboxról?

[/cserf][/fülünyúl]

Kenny85
#21672

desigo
#21671
Landren
#21670
volt már...
akkor is sokkolt, nem kellett volna újra betenni

sose nyomd fullba a kretént

Jeff Gordon
#21669

The only speedometer is in your head.

#21668
ez egy merészbúcsú volt, seeley ... nem félsz hagyoncsap a végzetespofon pl pénteken dokkban ? <#idiota><#idiota><#idiota>

Kenny85
#21667
ó hogy a rohadás egye meg...
<#falbav>

VinylToy
#21666
fõleg, Déneske után, te kész fõnyeremény vagy szõrõsen is 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

VinylToy
#21665
Amíg nem nekem küldi megtûröm õket, szerintem a többiek is tegyenek így. 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

Jeff Gordon
#21664
ez a Dénes a férfiak szégyene... agyon kéne ütni

The only speedometer is in your head.

#21663
Jajj, csak egy kivételes elfogadható kép..amúgy kamu, a háttérben a szõrös csóka vagyok 😄D így is szeri? 😛

L
#21662
Ez pedig búcsú ajcsi, csak nektek 😄DDD

VinylToy
#21661
<#wow1><#finom><#crazya>

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

#21660
nem baj, az univerzum még egyben van, remélem.
#21659
szóval baloldali...de már sötétbarna a hajam, csaxolók, ha valaki hátbaakarna vágni egy bulin, ne tévessze el.

És most csend legyen, én megyek, dolgom van.

Jeff Gordon
#21658
Dórinak hivják😊

The only speedometer is in your head.

Landren
#21657
most egy világ dõlt össze bennem 😊

sose nyomd fullba a kretént

#21656
És soha nem is ereszt el!

Jó, most mit kel barkóbázni..baloldali vagyok, aztán csend legyen, örökre.

Landren
#21655
hát igen, a mosolyod megfogott azonnal 😊

sose nyomd fullba a kretént

#21654
...és akkor ez még csak a mosolyod ... <#idiota><#eplus2>

#21653
82. és 86. oldal között rejtõzködik 😄

#21652
Hát õõ, izééé, ugye miylen cukin mosolygok? láv 😄DD
Landren
#21651

Seeley, ha te vagy a 21637-es képen a bal szélsõ, akkor beléd szerettem. 😊

sose nyomd fullba a kretént

#21650
<#wave><#beka3>

#21649
dehát ide is raktam be képet magamról, háttal vagyok rajta 😄

amúgy én sem tudok senkirõl semmit, egyedül rólad, iwiw-rõl, de az kölcsönös. Szóval csend 😄
Landren
#21648
pedig...

na ezzel az infóval sokra nem megyünk 😊

sose nyomd fullba a kretént

desigo
#21647
nagy segítség volt...
#21646
ugye nem baj ha nem irigykedek ? 😄
(( amúgy egy fél infó Seeley-rõl ... úgy egy hete v 2 hete kértétek h fedje fel magát, h ki õ ... annyit elárulok h volt már róla kép itt ))
<#idiota>

Landren
#21645
😄D

ehh, nem tudjátok ti mi a jó 😊)

sose nyomd fullba a kretént

#21644
te mazó állat , te... 😄

#21643
Mert nem tudna elég gyorsan elfutni elõled 😄
#21642
csak nekem tünik úgy vagy valós állapot h egyre több 25 (30) feletti korú jár le E -be ?

nyamiag
#21641
hogy kipirosodott a kis dagi 😊)))

\"It\'s gonna be legen... wait for it... dary!\"

Landren
#21640
hoszzú vacilálás után a bal oldalit választanám 😊
az biztos nem hagyna el 😊

sose nyomd fullba a kretént

#21639
magáért beszél a kép:
#21638
mennyit fizettek neki ezért a pusziért? Ha a kambodzsai árvák élete múlba rajta, nos, akkor talán gondolkodóba esnék, de csak a nagy szívem miatt.
#21637
Nah, melyik kell fijúk? nehéz a választás, tudom.
#21636
A jobbszélõ ezzel a vigyorral (minek nevezzem?) és nézéssel elmenne egy B kategóriás zombis filmbe.
GAthersw
#21635
Gagyi Madonna másolat.

01110000 01110010 00110000

desigo
#21634
gyáááááááá😊
#21633
esetleg karaoke?

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#21632
ez EFEM ... a mûtétje elõtt... 😊<#eplus2><#eplus2><#eplus2>

#21631
pasit szeressük.
#21630
ezki? valami híresség és csak én vagyok tudatlan? ( a kettõ nem zárja ki egymást!).
#21629
Nyilván, jól lehet vele port törölgetni! 😄
#21628
Biztos allergiás a darázscsípésre 😄
#21627
a party-kettyintõs megint a helyzet magaslatán volt: úgy szép a portré, ha vmi kinõ a modell fejébõl...
de a kötelezõ 30°-kal elfordítom a gépet szerencsére megvolt...

http://gaborszantai.co.uk/

#21626
seeley a kinai piacos póló bejövös neked ? 😄

#21625

#21624
srác se rpssz..mármint a jobbos.