Partyarcok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
The only speedometer is in your head.
#21668
ez egy merészbúcsú volt, seeley ... nem félsz hagyoncsap a végzetespofon pl pénteken dokkban ? <#idiota>#idiota><#idiota>#idiota><#idiota>#idiota>
fõleg, Déneske után, te kész fõnyeremény vagy szõrõsen is 😄
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
Amíg nem nekem küldi megtûröm õket, szerintem a többiek is tegyenek így. 😄
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
#21663
Jajj, csak egy kivételes elfogadható kép..amúgy kamu, a háttérben a szõrös csóka vagyok 😄D így is szeri? 😛
L
L
#21662
Ez pedig búcsú ajcsi, csak nektek 😄DDD


<#wow1>#wow1><#finom>#finom><#crazya>#crazya>
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
#21660
nem baj, az univerzum még egyben van, remélem.
#21659
szóval baloldali...de már sötétbarna a hajam, csaxolók, ha valaki hátbaakarna vágni egy bulin, ne tévessze el.
És most csend legyen, én megyek, dolgom van.

És most csend legyen, én megyek, dolgom van.

#21656
És soha nem is ereszt el!
Jó, most mit kel barkóbázni..baloldali vagyok, aztán csend legyen, örökre.
Jó, most mit kel barkóbázni..baloldali vagyok, aztán csend legyen, örökre.
#21654
...és akkor ez még csak a mosolyod ... <#idiota>#idiota><#eplus2>#eplus2>
#21653
82. és 86. oldal között rejtõzködik 😄
#21652
Hát õõ, izééé, ugye miylen cukin mosolygok? láv 😄DD
Seeley, ha te vagy a 21637-es képen a bal szélsõ, akkor beléd szerettem. 😊
sose nyomd fullba a kretént
#21650
<#wave>#wave><#beka3>#beka3>
#21649
dehát ide is raktam be képet magamról, háttal vagyok rajta 😄
amúgy én sem tudok senkirõl semmit, egyedül rólad, iwiw-rõl, de az kölcsönös. Szóval csend 😄
amúgy én sem tudok senkirõl semmit, egyedül rólad, iwiw-rõl, de az kölcsönös. Szóval csend 😄
#21646
ugye nem baj ha nem irigykedek ? 😄
(( amúgy egy fél infó Seeley-rõl ... úgy egy hete v 2 hete kértétek h fedje fel magát, h ki õ ... annyit elárulok h volt már róla kép itt ))
<#idiota>#idiota>
(( amúgy egy fél infó Seeley-rõl ... úgy egy hete v 2 hete kértétek h fedje fel magát, h ki õ ... annyit elárulok h volt már róla kép itt ))
<#idiota>#idiota>
#21644
te mazó állat , te... 😄
#21643
Mert nem tudna elég gyorsan elfutni elõled 😄
#21642
csak nekem tünik úgy vagy valós állapot h egyre több 25 (30) feletti korú jár le E -be ?
hoszzú vacilálás után a bal oldalit választanám 😊
az biztos nem hagyna el 😊
az biztos nem hagyna el 😊
sose nyomd fullba a kretént
#21639
magáért beszél a kép:


#21638
mennyit fizettek neki ezért a pusziért? Ha a kambodzsai árvák élete múlba rajta, nos, akkor talán gondolkodóba esnék, de csak a nagy szívem miatt.


#21637
Nah, melyik kell fijúk? nehéz a választás, tudom.


#21636
A jobbszélõ ezzel a vigyorral (minek nevezzem?) és nézéssel elmenne egy B kategóriás zombis filmbe.


#21633
esetleg karaoke?
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
#21632
ez EFEM ... a mûtétje elõtt... 😊<#eplus2>#eplus2><#eplus2>#eplus2><#eplus2>#eplus2>
#21631
pasit szeressük.


#21630
ezki? valami híresség és csak én vagyok tudatlan? ( a kettõ nem zárja ki egymást!).


#21629
Nyilván, jól lehet vele port törölgetni! 😄
#21628
Biztos allergiás a darázscsípésre 😄


#21627
a party-kettyintõs megint a helyzet magaslatán volt: úgy szép a portré, ha vmi kinõ a modell fejébõl...
de a kötelezõ 30°-kal elfordítom a gépet szerencsére megvolt...
de a kötelezõ 30°-kal elfordítom a gépet szerencsére megvolt...
http://gaborszantai.co.uk/
#21626
seeley a kinai piacos póló bejövös neked ? 😄
#21625

#21624
srác se rpssz..mármint a jobbos.

