Partyarcok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
de amugy az öregasszogy technora baszatj xD
\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
nekem is csak most tünt fel, és mikor megláttam, nagyon felnevettem 😊
ezzel a Quasimodo szöveggel egyszerûen nagyon üt 😄DD
Do you know what \"nemesis\" means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an \'orrible cunt... me.
Millerke ® BFHU || https://team-simple.org/forum/ || http://bf1942.eu/Servers
ASUS M2N-E,AMD 6000+,2GBram,ATI X1950XT,3*300GB SATA2,19\" TFT SAMSUNG 940N,TRUST PREDATOR MOUSE

<#wilting>#wilting>
A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön.

De gondolom kevesebb, mert akkor nem pörögne a rúdon. 😄
Amúgy meg nem érdekelné> min. a pasik felének bejön. 😉

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

