Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

I.C.ram
#25438
Dedurva cigányorra van a jobboldalinak 😄 Baloldalinak is. Gyõzikének nincs ilyen cigányorra 😄
#25436

Do you know what \"nemesis\" means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an \'orrible cunt... me.

#25435
Jo dolog az a szemüveg, este kilenckor mar voltak olyan tekintetek, amiktol kirazott a hideg. Inkabb a szemüveg mint hogy azt kelljen nezni, ki mennyire csapta szet magat.
#25434
de az is lehet h istenien fõz 😊

#25433
nem érdemlem meg 😄

#25432
még az is meglehet <#hehe> <#vigyor>

#25429 áááááá... 9 emberbõl 8-on szemcsi, ez tényleg kész 😄DDDDD
érzékeny a szemük 😞 😄
gameplusz
#25431
Hanem mert mély a torka? <#nyes>

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#25430
de ha már ilyen akkor mérveszfel köldökig kivágott ruhát?<#szomoru1>
#25429
az a fránya napsütés....

sharpshooter
#25428
neked meg egy szép szõke copfost, végbélrózsa alakú köldökkel😊)))))

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#25427
trendi egymáshoz illõ hajszín e vagy ?

#25426
shoooter ezt csak neked 😄 😄 😄

Davidus
#25425
ilyen mellem van nekem is😄

V9ykn8_TZL0

#25424
sminkje odabasz

#25423

#25422
nem a dekoltázsáért szeretik ezt a hölgyet
sharpshooter
#25421
én tényleg nem vagyok mellfetisiszta, nekem elég, ha szép és formás, a mérete soha nem érdekelt, de ez már vicc...

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#25420

#25419
ANYÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ TEJET AKAROOOOOOOOOOOOK

#25418

#25417
hopszi , egy hellokitty 😄

gameplusz
#25416
Oké, Pam' 😄

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#25415
azé megnézném közelebbrõl, kép alapján avgy 175-180 cm tuti van

#25414
amúgy télleg, milyen jó megfigyelõ vagy, Watson kolléga 😄
gameplusz
#25413
#25403

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#25412
nem õrá mondtam😊
gameplusz
#25411
Bibics a zújja 😞

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#25410
mármint Seeley ? 😄

#25409
hát...az tény hogy nem õ a legszebb lány a Földön😊
#25408
ehh, ehh, ehh, mekdöglessssz 😄
#25407
HELLO, HELL RESTAURANT?
I NEED A RESERVATION FOR 300!

ehh, 300 roxx, THIS IS MADNESS! THIS IS SPARTHA!!!!! PREPARE FOR GLORY.
#25406
ne egy alyssa milano legyen már az etalon uraim ...😄

( vagy egy Seeley )

sharpshooter
#25405
szvsz az alakjával nincs gond, csak nem túl fotogén a pofija

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#25404
nincs ennek rossz alakja na
sharpshooter
#25403

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#25402
FES téééééééééééééék

#25401
#25400
<#banplz><#banplz><#banplz><#idiota>

#25399
fúú, ezek a számok olyan Lostosak..ha igyekszek kihozok valami miszterit ebbõl is..ehh 😄
#25398
Katalin 2.13.,3.9.,3.22.,3.24.,4.29.,4.30.*,5.3.,5.9.,9.15.,11.25.*,12.31.

A dátum utáni * fõnévnapot jelent. (forrás: http://mek.oszk.hu/00000/00056/html/196.htm)

Bocs, hogy nem tudom az összeset fejbõl... Inkább visszaváltok read only módba.

#25397
Katalin : febr.13.,márc.22.,ápr.29.,30.,nov.25.

#25396
mentõakció 😛
#25395
elég szomorú h ennyire felkészületlen vagy
az IGAZI Katalin november huszon...... akárhányadikán van

#25394
Nem, ma van. Legalábbis frímél szerint, nekem az ilyesmi nem megy fejbõl, ilyenek alapján tájékozódom... 😊 Mindegy, én megköszöntöttem többi Katalin ismerõsömet is. 😄

#25393
magyarul, úgy h értsem is 😛

#25392
rescue missiont fogod indítani, eskü 😄DD
#25391
a csöcskihangsúlyozós felsõdet is keresd elõ 😊

#25390
nyugi, jön a nyár, hajógyárin majd leszik miniszoknya 😄
#25389
Katalin nap novemberben van

ibizaaa
#25388
Jobbos <#szeret><#eljen>