54960
11061354481263081767.jpg
18+ -os képek büntetőpontokat eredményeznek!

SG.hu Discord
  • Kanál
    #507
    rájöttem ki ez valami borzasztó eredeti neve van tihamér vagy kázmér vagy vmi ilyesmi haverom spanja lehúzásoknál szokott állni és csúnyán nézni de nem egy nagy kutya :s
  • Kanál
    #506
    ahhoz képest h milyen fos hely a bank :c
  • franco
    #505
    #451
  • fernando torres
    #504
  • franco
    #503
  • franco
    #502
    megin itt a spanunk
  • franco
    #501
    nc


    ja, amúgy ték
  • franco
    #500
  • franco
    #499
    habparti @ bank, tegnap
  • Taibi
    #498
    Bár régi kép, de ha partyarcokról van szó, akkor ez mindent visz:
  • IlluminatoR
    #497
    hát nem tőled tanultam vitszeskedni
  • franco
    #496
    sztem simán lehetnek poénosak ilyen képek
    a saját szétesős képeimen józanul hatalmasakat röhögök....

    de pl taibi képén a sok fényképező manussal is jót derültem :DDDDDDDDDD

  • VinylToy #495
    te ilyen vicces fijuuuu vagy?
  • IlluminatoR
    #494
    magára ismer a képekben hagyd
  • sabodave
    #493
    naon kir 1 topic
  • Takezó
    #492
    Így van, minket minősít:) Nem értme, mér baj, ha van még egy? Gumiban is van elég, lehetne törölni belőle egyet, és ezt meg életbenhagyni :Ð Idáig senki nem rinyált, csak Te, szal sztem ne minősítgesd a többséget..
  • VinylToy #491
    Hja kevés topik van itt a fiúk/lányokban ami képekkel van tele, akár csajokról, akár pasikról, a vicceseknek ha jól emlékszem van egy ilyen hogy humoros és aranyos, de tényleg neked legyen igazad jó ez igy ahogy van, végülis titeket minősit.
  • Takezó
    #490
    Nem tom, mét zavar ennyire ez a fránya topik :Ð

    Sazl:
    a "nem ciki" partiféjszekről készült képeket hova kéne szúrnunk, ha nem a partiféjsz tápigba?

    a "ciki" képek pedig viccesek
  • VinylToy #489
    A "nem ciki" képek máshol is elférnek, a téma szerintem pont a "ciki" képek miatt lett létrehozva, amire semmi szükség.
  • Takezó
    #488
    Ezt a Moderátor figyelmébe! topikba, htx :) amúgy meg kétlem, h végigolvastad volna, ezesetben láttad volna, hogy kb. 300-tól felfelé már nem kizárólag "ciki" képek voltak beszúrva
  • VinylToy #487
    Végigolvastam a topikot, a zenei flémhez nem fűznék semmit, talán neuro fogalmazta meg jól a lényeget, békésen egymás mellett élni, ez lenne az alapkövetelmény.

    A másik nem értem mikor jut el majd az ember arra szintre amikor nem röhög azon, ami nem vicces, vagyis hogy valakinek milyen a külseje, itt mindenki az intelligenciával vagdalozott, hát szerintem jó lenne elgondolkodni bizonyos dolgokon, és a moderátorok helyében zárni ezt a topikot.

    Csak ennyit akartam.
  • Kanál
    #486
    partifész
  • Pontius #485
    kezdünk eltérni az alap témától...
  • Taibi
    #484
    Na, ez a buli tetszett:




    És a csőcselék:
  • Takezó
    #483
    áz:)
  • Pontius #482
    Marilyn Manson koncert? :)
  • Takezó
    #481
    gyesznyó vatyok? amúgy sztem azért is tudnak nagyon szépek lenni egyes, amúgy is kellemes gót lányok, mert a fekete festék nagyon kiemeli a szemüket, és a szájukat, és szvsz ez a két dolog nattttyon fontos egy nőben :)
  • Bucser
    #480
    Disznók még a korpa közt a gyöngyöt is meglelik
  • prezi
    #479
    mindenhol vannak jó nők :)
  • Carlos
    #478
    Aranyos ja.
  • gabber_saviola
    #477
    jaja a szöszi hibátlan
  • Takezó
    #476
    sztem azé lehetnek szépek a feketébe bújt csajok :Ð
    a kis szőke pl very cica :Ð

  • gabber_saviola
    #475
    sok a rizsa, képet pls
  • Carlos
    #474
    Hát mert biztos az úgy kúl!
    Amúgy énis láttam pár szépet a hétvégén...
    Talpig feketében.
    40 fok, de akkoris. Hosszúgatya és pulcsi. De legalább fekete.
  • ÁjjLe BoBBi
    #473
    gyönyörü.
  • ÁjjLe BoBBi
    #472
    teljesen igaz.az én öltözködésemen sem látszik meg hogy szeretem a rockzenét. legalábbis az igényeset mindenképpen:)
    pl G'N'R mert az bizony zene a javából!
    1x majd azt is megértem talán hogy miért kell bevetési bakancsban meg tetőtől talpig feketében rohangálni télen nyáron...;)
  • mukika
    #471
  • Bucser
    #470
    jaja:) meg utcan szívatják egymást:D

    Igazából a punkokat keverik szokszor a rockerekkel.. pedig csak egy alfajuk.... (mármint a punk a rockernek) Nem kell hülyének lenni ahhoz, hogy valaki szeresse a rockzenét és nem is kell 3 hete mosatlan szétszaggatott cuccokban nyomulni:D a zenei ízlést nem az határozza meg:D (azt meg kifejezetten utálom, ha a drága punkok lesajnálóan közlik velem, hogy : Fújj a Tankcsapda meg a G's 'n R's tök populáris zene meg a Mettalica sem a régi már meg egyebek:D Fingjuk sincs arról, hogy mikről énekelnek azokban a számokban:D Csak annyit hallanak, hogy Hethfield is megtanult kicsit énekelni a nulla hangjával és egy koncertje már nem abból áll, hogy végigdühöngi azt:D Szóval Divatpunkok (pl a mai 16-os korosztály) Én már 12 éve hallgatok rockzenét és le vagyok szólva, ha előjövök egy két popusabb dologgal... Én csak ennyit válaszolok: Nekem legalább van ízlésem és nem megyek a subkúltúrának nevezett tömeggel...
  • Carlos
    #469
    Meg billiárdolnak...
  • Bucser
    #468
    Én azóta nem pogózok mióta egy kisebb pogóparty utan 2 törött bordával vittek korházba, meg leégetett kézzel:) Nekicsaptak egy működő cserépkályhának házibuliban:) nem volt rossz buli:) addig:)

    btw.: a rockkoncertnek sem az idióta pogózás a lényege.. akkor az már punk koncert nem rock:) a rockerek nem csak pogóznak, hanem néha dumálnak is:D