10998
  • fbalfonso
    #10968
    Természetesen a pálya *.gdb-jében néztem utána először, csak ott nem találtam. Mindegy, közben megoldottam: az edzésen a bejáratnál padlógáz, aztán majd csak leszabályoz valahová...

    Az már szintén más kérdés, hogy boxba behajtva működik a limiter (merthogy van benne), csak máshogy bekapcsolni nem lehet.

    Amúgy meg csak azért kérdeztem, mert először a GTR2-ben szokásos 60-nal kihajtva Barcelonában, rögtön a hátamban kötött ki egy száguldozó Mini, pedig a boxutca kijáratához volt közelebb a boxom...
  • mulli1986
    #10969
    Üdv!

    Láttam nem sokkal lejjebb szó volt a nürburgringről. Én láttam hogy a GTR-2 höz van konkrétan mod a pályáról. Azt milyen módon tudom telepíteni? Előre is köszönöm a segítséget! :)
  • kaposi1
    #10970
    Sziasztok srácok!

    Hátha tud valaki segíteni.

    Újra kellett telepíteni a Win 7-et és most a logitech driver feltelepítése ellenére sem fordul 900 fokban a Driving Force Pro kormány.
    Nem tudja esetleg valaki a megoldást.
    Itt van egy kép hogy miről is lenne szó.




    Holnap online futam lenne az rFactor 1-ben de így esélytelen a dolog sajnos a bajnokságban.
  • Alexease
    #10971
    Ha jol latom, 259 fokra van allitva, ugy valszeg nem lesz jo:D
    De a tobbi beallitas is eleg rossz. A Spring/Damper effects felesleges, az arkad jatekokhoz kell, az 0%-on jo. A Combined Axis ismet gaz, NFS-style:P Az Enabled Centering Force-t be kellene pipalni, es az erteket lehuzni 0%-ra.
  • mulli1986
    #10972
    Nekem a Combined Axis a kuplung miatt van bekapcsolva, miel G25-nél nem tudja enélkül külön kezelni a játék a kuplungot
  • kaposi1
    #10973
    Szia!
    Ezek nem a beállításaim természetesen .
    Csak egy kép akart lenni hogy hogyan is néz ki a dolog.
    De már megoldódott a dolg.
    Az alaplapi drivereknél az USB-t kellett frissíteni és egyből működött .

    De azért köszi szépen hogy foglalkoztál a dologgal.

    Tegnap meg is nyerte a futamot a gyermek.
  • abner56
    #10974
    Sziasztok az a problémám hogy a belső nézetben nem látom a kerekeket.Valaki tudja rá a választ?
  • lac coo
    #10975
    Eltakarja a motorháztető !
  • Alexease
    #10976
    A PLR-ben ez legyen: Wheels Visible In Cockpit="1"
  • abner56
    #10977
    És hol találom ezt a PLR-t
  • abner56
    #10978
    Nem tudjátok esetleg megmondani hogy hogy kell LAN-nal multizni?Össze dugtunk két laptopot de mindig csak azt írja No Games Avalibe.
  • mulli1986
    #10979
    Szerintem ez már túl új játék LAN-ozáshoz.
  • abner56
    #10980
    Miért nem találom a PLR fáljt?
  • Alexease
    #10981
    Nalam mar nincs fent GTR2, talan atneveztek (.ini vagy hasonlo). Alapbol a program konyvtaraban a ..\UserData\TE_NEVED\ reszben van, vagy a Documents reszben.
  • Muth555
    #10982
    Azt hol tudom átírni, hogy melyik autó milyen kategóriában legyen?
    Illetve van valakinek SRW SR1-es kormánya?
  • hermann05c
    #10983
    Sziasztok !
    Elindítottam egy közösségi finanszírozásos kampányt ! Megkérlek titeket osszátok meg minél többet, jusson el mindenkihez akinek bármi köze van a szimulátorozáshoz ! (Nem kifejezetten pénzt gyűjtök vele, hanem előrendeléseket !!!)
    Facebook oldalam:
    www.facebook.com/herrysproducts

    kampány oldala:
    http://www.creativeselector.hu/projekt/show/hermann_gabor_4344_ha_neked_is_draga_a_szimulatorozas_0
  • lac coo
    #10984
    http://www.drivingitalia.net/index.html/_/modding/gtr2-powerglory-v32-disponibile-r20776
  • Alexease
    #10985
    LOL! De jo hir:) Ugy nez ki Aris nelkul is mukodik a csapat:)
    Meg az AC megjelenese elott arra szamitottam, amikr meg nem lehetett tudni, hogy ilyen mennyisegu brutal licensz tartalom lesz az AC-hoz, de a modolasa egyertelmu volt, hogy Aris regi csapata, Aris nem hivatalos iranyitasaval, fu alatt at teszi az egesz az egesz modot AC ala:)
  • lac coo
    #10986
    Azert jobban prulnek AC verzionak. Nagy kedvenc volt gtr2 de hat eljart felette az ido ( nem grafikaban...) :)
  • Szabi #10987
  • Brian23
    #10988
    Sziasztok! Készült régebben egy magyar pitrádió mod, de már sehol sem lehet megtalálni! Nem tudja valaki, hogy honnan lehetne leszedni, esetleg nincs meg véletlen valakinek?
  • Szabi #10989
    GTR2_HUN_pitchief_v1.0.exe (3.42MB)
  • Brian23
    #10990
    Nagyon szépen köszönöm! Örök hálám!
  • Szabi #10991
    GTR2 10th Anniversary PATCH (rajongói)
  • Alexease
    #10992
    WOW! Ezt lehet poenbol felrakom:)))
  • Muth555
    #10993
    Üdv! Van köztetek olyan, aki a Harry' production váltóiból rendelt, de nem kapott semmit? Pénz nála, a facebook oldala megszűnt.
  • atiwrc
    #10994
    Mi volt ez? Úgy látom már törölték :(
  • initialD
    #10995
    Nálam is ugyanaz a helyzet... Itt megtaláltam: https://www.facebook.com/gabor.hermann.982
  • sertrex
    #10996
    Nem törölték. Verziót frissítettek. http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=43899
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2016.11.01. 14:17:56
  • ZolEE F1
    #10997
    Sziasztok,
    Valaki tudja honnan tudnám letölteni az 1991 és környéke F1 mod(okat)?

    Linkeket találtam a googlen de mindegyik privát mediafire és google doc fájlokra mutatott : mediafire
  • JonasSandor
    #10998
    GTR 3-ról mikor lesz végre valami?