10998
  • alexander1993
    #10888
    Hello! Hogy lehet beállítani, hogy az ellenfélnél is azt a pilótát jelezze csak aki az autóban űl?
    Előre is köszi az esetleges segítségeket.
  • Laceee
    #10889
    TAB ?
  • alexander1993
    #10890
    Kösz.
  • komorszabi
    #10891
    Hello!
    Lenne ekgy kis problémám feéraktam a GTR2 őt és amikor "vezetek" akkor megnyomom az ESC-et rányomok hogy vissza a garázsba és nem csinál semmit ez mitől lehet?
  • Laceee
    #10892
    Rendszergazdaként XP kompatibilitással indítsd a játékot.
  • komorszabi
    #10893
    XP SP3-mam van nemtudom ez a perobléma?
  • Laceee
    #10894
    Akkor más baj van.
  • Bobo54
    #10895
    Üdv!

    Olyan kérdésem lenne, hogy lehet beállítani, hogy a kocsi súlyát a garázsból is lehessen állítani?
    Emlékszem régről volt valami súly büntetés menüpont vagy valami ilyesmi.
    Esetleg a HDC-be kell valami massrange sort beszúrni?
  • Muncut
    #10896
    Üdv!
    Amikor bemegyek verseny alatt a boxba akkor mikor tankol úgy marad én nem lép tovább.Eredeti a játék, és feltettem a 1.1-es patcht aminek javítani kellene nem? Akkor mi lehet a gond? Kérlek segítsetek!
  • fbalfonso
    #10897
    Le kell állítani a motort, azt hiszem a spotter mondja is.
  • Muncut
    #10898
    Köszönöm ezt eddig nem tudtam.(Mi az a spotter?)
  • fbalfonso
    #10899
    Versenymérnök, vagy valami hasonló.
  • Dietrich
    #10900
    spotter az (amerikai találmány)aki pl. nascar és indycar ovál versenyeken a tribünök tetején vanak és onnan figyelik a versenyt, rádión adják a versenyzőknek az utasítást pl. maradj az íven, jobbra húzodj, tiszta a pálya elötted-mögötted stb. A versenyzők 80-90%-ban hagyatkoznak a spottere a maradék a tüköré amit nem is nagyon van idejük használni.

    Aki a boxban megmondja állísd le a motort az Te saját mérnököd.
    :)
  • fbalfonso
    #10901
    Jogos! Ezt eddig én sem tudtam, kevertem a dolgokat. Az ember minden nap tanul valamit...
  • Dietrich
    #10902
  • attila46
    #10903
    Nem megy a gépjármű kifelzője............mi lehet a gond?,,??,,,??
  • SimaSuna #10904
    3-4-5 gombokat nyomogassad...
  • Firerock
    #10905
    Srácok a GTR 3-nak még nincsen topic-ja?
  • Alexease
    #10906
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1270115069
  • Firerock
    #10907
    Köszönöm!
  • LaszloLedzenyi
    #10908
    Nyílt Húsvéti Fun futam a GTR-Mastersnél Brno 2011 GT2 es autókkal!

    induláshoz szükséges dolgok(szervertagságot kivéve mivel nyílt):ITT
  • TG Gida
    #10909
    Lehetséges,hogy leálltak a lobby serverek?Nem tudok belépni a multi részbe.
  • LaszloLedzenyi
    #10910
    igen nem mennek jelenleg hogy miért az kérdéses
  • komorszabi
    #10911
    Sziasztok szeretnék a játékban pályát csinálni, de nem tudom hogy milyen programokkal lehet légy szíves írjátok már le köszi:)
  • LaszloLedzenyi
    #10912
    HGTRM Nyíit Nyári kupa

    A legjobb szervertagsággal nem rendelkező versenyző egy 2012-2013-as teljes szervertagságot kap jutalmul, tehát érdemes levenni a polcról és irány a pálya.
  • lottga
    #10913
    Üdv mindenkinek!

    Az lenne a problémám, hogy letöltöttem pár új pályát, a leirások szerint be is raktam a megfelelö mappába, de néhány pályánál mégis rossz irányba tesz le a rajtnál!Elöfordul hogy nem is a pályára rak a gép!A kérdésem az lenne, hogy én csináltam valamit rosszul,és ha igen akkor mi lenne a teendö, vagy pedig ezek a pályák hibásak?Példának itt egy kép http://www.kephost.com/view3.php?filename=p6jlm1gbjtl2tsd90726.jpg
    Segitségeteket elöre is köszönöm!
  • Laceee
    #10914
    A pályák hibásak, keress hozzá AIW javítást, ha van...
  • lottga
    #10915
    Köszönöm a gyors választ!
  • Laceee
    #10916
    faja kis pálya/mod gyűjtemény , nincs mb limit, mint a Nogrip-en... (regisztrálni kell)
  • LaszloLedzenyi
    #10917
    Elindult a HGTRM10

    Ha még nem voltál tagunk, akkor 500 ft-ért fél éves Rookie tagságot igénybe vehetsz.
  • Laceee
    #10918
    Üdv a játékban a kezeket, hogy tudnám összébb rakni? (nem a kormányt fogja az ember, hanem mellette, szélesebben)
  • Toge
    #10919
    Sziasztok, akik szeretik a GTR2 szimulátort, azoknak ajánlom a következő ingyenes ligát: http://forma1challenge.extra.hu/news.php
  • SenorGrande
    #10920
    Most már aktiválhatók Steam-en a dobozos/digitális GTR, GTR2 és GT Legends kulcsok!
  • JUVEfun
    #10921
    Sziasztok ! GTR 2-höz melyik a legfrissebb F1 mód ?
  • lac coo
    #10922
    Buy SimBin Mega Bundle
    Includes 11 items: RACE - The WTCC Game, RACE: Caterham Expansion, RACE 07, RACE On, RACE 07: Andy Priaulx Crowne Plaza Raceway (Free DLC), GTR Evolution Expansion Pack for RACE 07, STCC - The Game 1 - Expansion Pack for RACE 07, GTR 2 FIA GT Racing Game, GTR - FIA GT Racing Game, RACE Injection, GT Legends
    HOLIDAY SALE! Offer ends 5 January


    17 euro a steam-en !
  • Vackor1024
    #10923
    Sziasztok.

    Nektek sincs Ferrari a steames verzióban ?
  • LaszloLedzenyi
    #10924
    nincs benne , a könyvtárban viszont benne van
  • Laceee
    #10925
    Másoljátok be az 1.1-es no_cd exe-t, config.exe futtasátok, mint amikor beállítjátok a felbontást, utána rendesen indítsátok a a steam-ből ;) NOCD 1.1
  • TerranceG
    #10926
    Sziasztok!
    GTR2-ben lenet online pilótát váltani mint az rfactor-ban?
  • bmwcrash
    #10927
    Sziasztok!
    Az miért van, hogy most kaptam új monitort és amikor elindítom a GTR2-őt akkor a lámpák fénye, a füstök, a por zöldes--lilás színű, főleg a "körvonala", pedig minden max-on van és leveszema grafikát sem lesz jobb