346


Land of the Dead: Road to Fiddler\'s Green
  • Istencsászár
    #1
    Land of the Dead: Road to Fiddler's Green is a budget-priced, first-person horror shooter ( Horror fps ) in the works at Brainbox Games and Groove Games that's of course based on the eponymous George Romero motion picture. Our game section for this title is now online, featuring the available information and the first two officially released screenshots for download and online scrutiny. /by 3dgamers.com Kép1[URL=http://www.3dgamers.com/screenshots/games/landofthedead/419491/]Kép2
  • Bandew
    #2
    Hmmm... Grim Fandango? :-)
  • Istencsászár
    #4
    nem:D jókis zimbes zombis hentparty lesz remélem:D ( csak ne olyan mont a house of the dead ) valami komolyabb
  • Barni
    #5
    nagyon csúf a grafika
  • NEOreg3
    #6
    de legalább nem látni a képeken 2 egyforma zombit (mondjuk lehet, hogy csak ez a 6 lesz benne az egész játékban)
  • Mayday
    #7
    Emlekszem, lehetett jelentkezni BARKI szamara ehhez a jatekhoz "statisztanak", ami abbol allt, hogy a Te arcodat csinaljak meg zombisnak, es aztan szembejossz majd a jatekban, mint elohulla :)
  • ChevyG #8
    csúf játékhoz, csúf graf dukál
  • Lammer
    #9
    :O de cool lehetett... :D
  • Istencsászár
    #10
    +infok +képek
  • Istencsászár
    #11
    Video
  • #12
    Már csak 1 hét és itt a game!
  • Istencsászár
    #13
    és igen most fényderül rá hogy egy kalap szar e vagy nem:P

    [DEMO] Land of the Dead: RtFG (GAMESTAR)

    A horror játékok kedvelőinek ajánlanám figyelmébe a ma késő este befutott állományt. A Land of the Dead: Road to Fiddler's Green egy, aféle olcsó-kategóriás őület, ettől függetlenül meglepően akciódús és élvezhető lett. Demójának mérete is egészen emészthető, szerintem megéri a lecibálást. Előbb persze, ha gondolod csekkold a lenti képeket. Aztán mehet a lerántó droid ezerrel.

    LAND OF THE DEAD:
    ROAD TO FIDDLER'S GREEN
    (Demó - 136,17MB)
  • Istencsászár
    #14
    Nos.... megnéztem
    Lekell szögezni ez olcsó kategoriás játék
    -Grafika Unreal engine elmegy mostani játékokhoz viszonyitva esélye sincs, de nemvészes ( valamilyen paranormális tevékenység miatt csak 800*600ba ment a gém nemakarta a felbontást feljebbrakni.. )
    -hangok jók
    -zombik elég jól kivannak dolgozva és zombinak tűnnek ugy mozognak és viselkednek
    -Tiszta Postal 2 hangulatom volt a gém alatt ( ásó, lapát, gol ütő, molotov koktél, + szokásos fegyverek )




  • Csoder
    #15
    Kipróbáltam a játékot, vagyis csak a demoját. Nekem nagyot tetszett. Annyi negatívumot tudok róla mondani, hogy a graf nem a legjobb, egy kicsit lehetne rajt javítani, főleg a fegyverek kidolgozottságán. Másik kritérium az, hogy a belső nézet kicsit fura, -hogyismondjam- tehát túl közelinek látni a felénk jövő zombikat, és egyéb tereptárgyakat.
  • Csoder
    #16
    Ja és még annyi negatívumként, hogy túl sok fegyvert lehet cipelni.
  • Gabe18
    #17
    Hát olcsó kategóriásnak ez tök jó game szerintem.(aztán lesz belőle még olcsóbb is...)
    Grafika nem mai,de tisztességes kinézete van.
    A zombiknak meghaláskor van fizikája,ami részemről nagy jópont.
    Hangok morgások hörgések teljessen ok.
    Fegyverek kicsit furák,shotival meglövöm egy méterről de szinte meg se rezdül mert még nem hal meg a sérülésbe,ha viszont már elég a halálhoz a találat akkor meg elszáll mint a győzelmi zászló.
    Régen szeretem a zombis horrorfilmeket,ugyhogy a full verziót is megpillantom ha lesz.
  • Maxtreme
    #18
    Nekem baromira bejön.
    Nem gépigényes, hangulatos, és szvsz nem is ronda.
    Kifejezetteten tetszik.

  • Voltan
    #19
    Szerintem is nagyon jó. Királyak a fegyverek, nagyon jók az újrtárazási animok, hangulatos az egész. Jólesz ez!
  • Istencsászár
    #20
    ez a játék jól példázza milyennek kell minimum lennie egy alacson árkategóriásnak..
  • Csoder
    #21
    esetleg logonak:
  • Harly18
    #22
    Tök jól néz ki!
  • Csoder
    #23
    Demo-ban felfedeztem néhány bugot:
    -Mikor követ egy, vagy több zombi akkor néha nyitott ajtóknál/bejáratoknál egyszerűen "lefagy" valamelyik és akár több percig jó kis dugót okoz.
    -Fegyver bugok, pl mikor fel vettem az ásót, az összes fegyverem eltűnt hmm
    -Mikor bemenekültem az egyik klotyóra, és felálltam a wc-re, akkor a zombik rendületlenül a fülke előtt sorakoztak, s néha akkor halhatatlanok lettek, mert az istenért sem tudtam őket lelőni.
  • Curtis
    #24
    Jó a logo :)
  • jointeer
    #25
    na mingyá kiprobálom
  • EmThor
    #26
    "and stay down"
  • jointeer
    #27
    hm, nemrossz
    rövid:|
  • davos80
    #28
    Jónak,ill hangulatosnak tűnik a gém, maj meglátjuk.
  • #29
    Mikor jön már ki a full játék?
  • Csoder
    #30
    Elvileg holnap, október 18-án, hamarossan kijön.
  • Glpetyus
    #31

    add tu févörit ^.^
  • Csoder
    #32
    Helyes :)
    Egyébként csinálok a land of the dead-nak egy honlapot. Elég pofás lesz, amint kész lesz feltöltöm a végleges verziót, és belinkelem. Nagyon megtetszet a játék, így hát nem hagyhatom annyiban... :)
  • jointeer
    #33
    it iz
  • jointeer
    #34
    ma jötki-.-
  • Istencsászár
    #35
    :) jah, mehetünk hentelni:D:D:D
  • Csoder
    #36
    Úgyérzem nekem még jónéhánynapig nem lesz meg :(((
    Sehol sem láttam...
  • Istencsászár
    #37
    nekem jobban bejött mint a Serius Sam 2 valahogy inkább "élethűbnek":)) tartom hogy zombikat irtsak mint abba olyan idióta figurákat:D
  • Csoder
    #38
    Nekem is jobban tetszik, reálisabb. Plusz a film is bejött.
    hah de jó lenne már a fullal hentelni
  • mucsácsó
    #39
    jhahjha, én nekem naon tetszik ez a game, én is már nagyon várom a fullt
    nekem ezzel a gammel semmi bajom, sztem kifejezetten szép a játék, és én kicsit féltem is hogy őszíntén bevalljam (lehet csak én vok ilyen parás)
    amik nagyon nagyon tetszenek, azok az animációk, a fegyvertöltés, meg az ilyenek...sztem EGYEDI! és ez a game megérdemelné akár azt is, hogy ne budget kategóriába sorolják, hanem rendesbe, mert azért vannak olyan játékok, amik drágábbak mint az "átlagos" árúak, és a hányinger kerülget, akkora szarok...szal sztem le a kalappal, szépen megcsinálták! VÁROM NAGYON A FULLT!
  • Voltan
    #40
    Fasza lesz ez naon. A hangulat többet ér, mint a grafika, ráadásul szerintem az animáció is a grafika kategóriájába tartozik, és az viszont nagyon jó. Remélem, lesz azért valami halovány szotrija is, mondjuk pár NPC, hogy fűszerezze egy kicsit.
  • mucsácsó
    #41
    vááá de má úgy nyomnám vele :( fullal