741
  • Kaplan
    #60
    Biztos, sajnos csak most regisztráltam így a régebbi kezelőfelületet nem láthattam :(
  • Nuno Gomes
    #59
    Eddig az idei kezelőfelület a legjobb ami volt. Bravo. Azért így szivesebben játszik az ember.
  • Kaplan
    #58
    Jah tényleg :P
    Hoppá az egész jó, nem? :)
  • Rudee
    #57
    Úgy hogy elírtad, 295 ponttal 75. lettél.
  • Kaplan
    #56
    Az, hogy lehet Rudeenak 175 ponttal 770. helyezése lett a Bundesligában.
    Nekem meg 75 ponttal 295.????
  • Kaplan
    #55
    Borsodi Liga 70 pont 1703.
    Premier League 210 pont 159.
    Serie A 255 pont 837.
    Primera Division -20 pont 2094. (Hát ez nem lett a legjobb :P)
    Bundesliga 75 pont 295.
    La Ligue 0 pont 1827. (nem neveztem)
    BL 0 pont 1145. (még nme voltak meg az első meccsim)

    Guru8 815 pont 790.
  • Fyrex
    #54
    GURU8 összpont: 1210
    GURU8 helyezés: 203.

    eggyütt vagyunk a probaforduloban nagyon:dddd
  • Rudee
    #53
    Kedves menedzserek!

    Eljött a régóta várt pillanat: immár hivatalosan is megkezdődik a Fociguru 2005/06-os évada!

    A hétfői nappal lezárul a teszt-hét, mely során - a Ti segítségetekkel - sikerült a Fociguru újításain a "finomhangolásokat" is elvégezni.
    Keddtől új időszámítás indul: megkezdődik az éles versengés!
    A hétfő estig lezajlott teszt-fordulókban elért eredményeket minden menedzsernél, valamennyi bajnokságban lenullázzuk.
    Kedden, 09. 20.-án este az első éles fordulóval (a Bundesliga 6. fordulójával) újra indul a pontgyűjtés - de mostantól már tétre megy a játék!!

    És hogy milyen újdonságokkal találkozhattok a játékban tavalyhoz képest?
    1. Idén már 8 bajnokságban mérhetitek össze tudásotokat egymással.
    2. Élőbbnél is élőbb játékélményt kínál számotokra a megújult élő pontozás és az online tudósítások!
    3. Egységes összegkeret áll minden menedzser rendelkezésére a csapatalakításhoz az egyes fordulókban.
    4. Szabadon választhattok az automatikus és a manuális benevezési mód között.
    5. Fordulózáráskor minden menedzser valamennyi csapata kiűrítésre kerül, azaz minden fordulóra teljesen új csapatot kell összeállítanotok.
    6. A pontozási rendszerben apróbb finomításokkal találkozhattok, valamint bevezettük az egy félidőnél kevesebbet a pályán töltő játékosoknál a csökkentett kimenetel-pontokat.
    7. Jobban használható és látványosabb lett a menedzserek saját oldala és a csapatoldal is.
    8. Átalakult a Fociguru klubok rendszere: szurkolói és földrajzi klubokba lehet "tömörülni"!
    9. Létrehoztuk a Fociguru Hall of Fame-et, az eddigi legsikeresebb menedzsereink számára.
    10. Megújítottuk a nyereményválasztékot! Ebben az évadban a nyerő helyezésekért ajándékpont jár, melyet a Fociguru Ajándékgalériában lehet levásárolni: arra, amire csak akartok!
    Ajándékpontokat a fordulós, a GURU8 heti összesített és a GURU8 havi öszesített helyezésekért lehet kapni.
    Szeptember hónapban összesen 410.000, októberben összesen 790.000 ajándékpont kerül kiosztásra!!

    Ebből következően két dologra hívnánk fel a figyelmeteket:
    - Ebben az évadban érdemes rövidebb időre is bekapcsolódni a játékba, hiszen minden héten / hónapban tekintélyes mennyiségű ajándékpontot lehet nyerni.
    - Megéri 1 menedzserrel játszani, és azzal minden bajnokságban elindulni, hiszen a GURU8 versengésekben csak így lehet esélyetek nyerő helyezéseket elérni!

    Az új szabályokról, pontozásról a "Szabályok", az ajándékpontok számításáról a "Nyeremények" menüpont allatt olvashattok részletesebben.

    Reméljük, mindenki örömére és megelégedésére szolgál majd a megújult Fociguru!
    Észrevételeiteket, javaslataitokat továbbra is várjuk a [email protected] címre!

    ...És akkor hajrá, induljon a szezon!
    Mindenkinek jó játékot, sok sikert kívánunk!

    Üdvözlettel:
    Fociguru Team
    http://www.fociguru.hu
    [email protected]
  • Rudee
    #52
    Ez a teszt időszak elég felemásra sikeredett:

    Borsodi Liga 315 pont 200.
    Premier League 135 pont 710. (CSK nem jáccott)
    Serie A 300 pont 488.
    Primera Division -140 pont 3371. (itt elteláltam az összes meglepetést...)
    Bundesliga 175 pont 770. (CSK nem jáccott)
    La Ligue 200 pont 321.
    BL 250 pont 369.

    Guru8 1235 pont 170.
  • Fyrex
    #51
    1. BL forduló után:

    330. pont
    159. hely
  • Rudee
    #50
    250 pontom lett, Bayernbe a Salihamidzic nem tudom miért nem jáccott
  • Fyrex
    #49
    nah a mai meccsek előtt 69. vagyok ezzel elégedett lennék a forduló végén is
  • Fyrex
    #48
    tökéletes a banner! :P
  • Rudee
    #47
    BLbe eddig 145.
  • Kaplan
    #46
    Hány pontod van Rudee ott?
  • Kaplan
    #45
    Oké thx!
  • Rudee
    #44
    Taktikát nem kell állítani. Annyi védőt, középpályást meg csatárt vegyél, amennyi az elképzelt felállásba elfér.
  • Kaplan
    #43
    Nah én is regisztráltam :)
    Kira . :)
    Egy kérdés : hol lehet a csapattaktikát beállítani?
    Mert addig nem tok nevezni.
  • Rudee
    #42
    2. jobb szerintem.
  • Fyrex
    #41
    11. vagyok :D
  • Fyrex
    #40
    bannerral kapcsolatban

    1; betegyük-e?
    2; ha igen akkor mejiket?
    3; ha nem akkor dobj össze egy jobbet :P
  • Rudee
    #39
    Én elnéztem, négyen jáccanak holnap (Cannaaro, ibrahimovic, Makaay, Salihamidzic).
    Valakit még lepontoztak, így 150 eddig + Diarra nem jáccik egyelőre.
  • Fyrex
    #38
    260 pont 47. hely és szintén hárman jáccanak holnap
  • Rudee
    #37
    Nekem eddig 110 pont, hárman csak holnap jáccanak.
  • Fyrex
    #36
    pillanatnyilag 135 ponttal a 25. vagyok
    [BLben term.]
  • Fyrex
    #35
    valamelyiket berakhatnánk bannernak






    de ha gondolod készithetsz egyet :P
  • Fyrex
    #34
    énis hálistennek összeraktam ;)
    megláttyuk melyikünk lessz a jobb :P
  • Rudee
    #33
    Most nekem se megy. Madj kijavítják, az első forduló úgyse számít. Azért szerencsére össze tudtam rakni a BL csapatot még délelőtt.
  • Fyrex
    #32
    most megin nem jó....
  • Rudee
    #31
    Nekem megy.
  • Fyrex
    #30
    mostmár nemis muxik:D
  • Fyrex
    #29
    rohatt lassu a zzzoldal:S
  • Rudee
    #28
    A BL csapatot meg is kellene csinálni, de vártam már.
  • Rudee
    #27
    De király lett az új oldal
  • Rudee
    #26
    ***Utolsó simítások, tesztelések***

    Sziasztok,

    Nem szeretnénk elkapkodni az indítást, tudjátok, hogy a minőségre mindig is nagy hangsúlyt fektettünk.

    Úgy döntöttünk, hogy a hétvégi fordulókra még nem nyitjuk ki az új Fociguru-t, biztosra szeretnénk menni az új megoldások hibamentességében.

    Hétfőn, 2005.09.12-én nyitjuk ki az új site-ot, így a jövőhéten már meg lehet ismerkedni az újításokkal.

    A jövőheti fordulók még nem fognak beleszámítani a versengésbe-nyereményosztásba.

    Előre is mindenkinek megköszönjük a részvételt az új, 2005/06-os idényben, és az értékes visszajelzéseit az változásokkal kapcsolatban.

    Türelmeteket és megértéseteket köszönjük, hétfőn egy új Fociguru-val próbáljuk meghálálni a kitartásotokat.

    - guru

    [2005.09.08. 09:21]
  • Fyrex
    #25
  • Rudee
    #24
    ***Fociguru START***

    Sziasztok,

    Amint azt már megszokhattuk, nem csak jó dolgok vannak az életben.
    A szeptember hónap is minden évben tartogat egy rossz és egy jó dolgot. :-)

    - rossz: elindul a suli
    - jó: elindul a Fociguru

    A jövőhét folyamán végre elindítjuk a 2005/06-os évadot.

    Rengeteg fejlesztést hajtottunk végre a játékon annak érdekében, hogy még sokkal focisabb és játékszerűbb legyen az élmény.

    Az esélyegyenlőség már állandó vesszőparipánkká vált, így az új évadról már tényleg elmondható, hogy bármelyik héten, vagy hónapban megéri bekapcsolódni a játékba, és az adott időszakban mindenki teljesen egyenlő esélyekkel, feltételekkel száll versenybe a nyereményekért!

    Nem szeretnénk azonban semmi konkrétumot elárulni előre - bízunk benne, hogy a megújult Fociguru mindenki számára sok-sok kellemes meglepetést és örömöt fog okozni! :-)

    Ne aggódjatok, senki nem marad le semmiről, az indítás napjának hajnalán mindenkit hírlevélben is értesítünk...


    ...hamarosan! :-)))

    - guru

    (2005.09.01. 08:03)
  • Rudee
    #23
    Ja láttam hogy már biztos mind2, mikor írtam a #14et akkor még csak az volt tuti hogy egy új minimum lesz.
  • Fyrex
    #22
  • Fyrex
    #21
    lessz francia bajnokság meg uefa