15
Darkwatch:vadnyugati,vámpiros FPS,konzolokra.
  • Devinyó
    #15
    Én már egyszer kijátszotam és naon tetszett most elkezdtem megint csak most a rossz oldalon nyomom!
  • Fido4life
    #14
    A Faszhaverom ellopta a Corából..
  • dinomano
    #13
    hmmm..megahent; de nekem mégis tetszett...agyatlan könnyed jatek + nem akar más lenni mint ami, és ez pozitivum... butus, meg Van Helsing-agyatlansag feeling; de jol iranyithato + a maga modjan poénos gém... pl. a tnt-hordoval futkoso csontvazak kilövése...LOL :-P Picit sivar, de aranyos; egy jo 10-böl 7et sztem megérdemel...olvastam, h. a painkillerhez hasonlitotta itt lenn vki..sztem jobb mint a P.killer; a P.killer már tényleg tul bugyuta+agyatlan; és jatekmeneteben az inkabb hajaz a sima régi DOOM-ra... A Darkwatch oylan inkabb, mint egy red faction light-os trash-horror köntösben(vagy mint a Return to c. wolfenstein nácik nélkül)...
  • ballor
    #12
    az átvezetők jók, a graf is, de valahogy nem fogott meg
    mondjuk nem is sokáig toltam, amikor nálam járt (tán a repülő szoknyás nőknél hagytam abba)
  • IGAZIWILLIAMS
    #11
    Unalmas megahent,aminek a szépsége a mérhetetlen sivárságában és egyszerűségében rejlik :D
  • Sephi
    #10
    Tudgya a fene nekem ez is esztelen megahentnek szamit. Lehet az szep is jo...
  • Lammer
    #9
    kapcsolj NTSCbe
  • Stinh
    #8
    Én az X-es NTSC verziot probaltam eddig, PAL még nincs. A game nagyon jo lett sztem. Vannak render átvezetők, ott nálam a hang vmiert akadozott. Lehet az ntsc verzio miatt. Game alatt szerencsere már minden ok-s.
  • Ma2ska
    #7
    Annak ellenére hogy multiplatform igencsak jól néz ki xboxon, és bizonyára ps2 n is, na de a hangulata frenetikus, nagypályás vámpirhent az igényesebb fajtából, cool helyszinek, hangok és nem fullad unalomba noha elég hosszú.
  • rollab
    #6
    ki írta hogy szebb? és mivel alkalmam sem volt összehasonlítani az x-es verzióval, tehát minek is írtam volna

    ugyan...
  • Sephi
    #5
    Multiplatformbol mar alapbol nem lehet valami szebb PS2-on szalez felesleges volt.
  • Sland
    #4
    house of the dead style nekem bejön
  • rollab
    #3
    ez a PS2-n sem csúnya, jó kis játék
  • haxoror
    #2
    Egyre komolyabban gondolkodom egy Xboxon
  • Gabe18
    #1
    576:
    "Melepő és érdekes koncepciójú játékon dolgozik a Sammy Studios. A Darkwatch: Curse of the West című vérbeli FPS az első olyan produktuma a cégnek, melyet konzolokra ő fejleszt és ő is kíván kiadni. A témaválasztás sem akármilyen: adott egy kósza vadász nevezett Jericho Cross, aki a vadnyugaton vándorolva vámpírok hadába téved. A kötelesség nagy úr: kénytelen kelletlen megbírkózni a vérszívóvadászat ügyes-bajos dolgaival. A nem lineáris játékmenet végül is elvisz a megoldáshoz: megtaláljuk azt a vámpíruraságot, aki megharapott minket, de előbb végig kell játszanunk az Xbox avagy a PlayStation 2 verziót, amely várhatóan 2004es év vége felé érkezik köreinkbe"












    Több kép...

    Az Xbox verziót sikerült kipróbálnom,és csak jót lehet róla mondani szerintem.Könnyed "arcados" játékmenet,rengeteg ellenfél,pergős akció.A kivitelezés méltó a 2005-ös év Xbox játékaihoz,Havok fizika,lövésektől leszakadó testrészek,van itt minden ami egy ilyen akció game-be kell.Leginkább a pc-s Painkillerel lehet párhuzamba állitani,nagyjából hasonló játékmenet.Aki az effélét szereti,az mindenképp próbálja ki.Már "beszerezhető"...