14
Accept metal banda
  • isi
    #14
    Accpet for 2 win az télelg joag. de accpet már nicns csak udo
  • Ben C
    #13
    Pizsta.
  • rezsofiz
    #12
    :DD Én is csak úgy nézhettem meg hogy teljesen a szélét fogva nagyon óvatosan :D Ereklye ^^
  • Panzerfaust
    #11
    Nem akarta kiadni a kezéből, így alig láttam, de nekem kesztyű kellet volna:D
  • rezsofiz
    #10
    Az én ismerősöm is megszerezte az egyik gitáros pengetőjét :D Nagyon állatul néz ki.
  • Panzerfaust
    #9
    De az ám. Két napig nem volt hangom. Az egyik ismerősöm szerzett pengetőt. Udo a kesztyüit dobálta be:)
  • rezsofiz
    #8
    Egyik ismerősöm volt kinnt. Azt mondta hogy brutáljó volt.
  • Panzerfaust
    #7
    Szigeten ki volt kinn az Accepten? Qva nagy hangulat volt. Ennek örömére megszereztem tőlük pár albumot.
  • rezsofiz
    #6
    Fogalmam sincs :)
  • gabber_saviola
    #5
    mé elfogad a nevük? :P
  • rezsofiz
    #4
    Sztem nem. Az 1996-ban megjelent Predator albumuk elég ütős volt még. Igaz, az volt az utolsó lemezük :)
  • Yeltzin
    #3
    ez ok, de kb. 15 évvel ezelőtt nekik leáldozott :)
  • rezsofiz
    #2
    Csodálkozom hogy nem volt még Accept-topik, pedig eléggé nagy név :) Fantasztikus zenéik vannak.
  • rezsofiz
    #1
    "Az igazi solingeni penge. Az Accept még a hetvenes években alakult Udo Dirkschneider énekes vezetésével, hogy aztán a nyolcvanas évek elejére kialakuljon az a védjegyszerű hangzás, amely sok tekintetben a német heavy metal szinonimája lett. Udo szétsmirglizett Bon Scott-hangja, a Judas Priest British Steel-korszakát idéző gyors, egyszerű gitárriffek, brutális slágerek, folyamatos turnézás: a Restless and Wild (1982) és a Balls to the Wall (1983) album máig a heavy metal alaplemezei közé tartozik, mint ahogy a nyolcvanas évek közepén világsikert indukáló, a korábbiaknál kipolírozottabb Metal Heart. Az Accept története során jó néhány muzsikust fogyasztott el, el is tűnt, míg a törpösített Rob Halford-külsejű Udo szólókarriert kezdett U.D.O. néven, ám a kilencvenes évek lassan megérlelték a visszatérést és az Accept visszafoglalta helyét a heavy metal Olümposzon."

    Hivatalos Accept-oldal: http://www.acceptarchive.com/

    Kép az együttesről. További képek az oldalon.