46
recovery progik
  • pasquale
    #1
    hi találtam párat de azok közül csak 2 megy és csak képéért :(
  • pasquale
    #2
    loginrecovery
    ez jó scak az a baj h csak a 2dik betűt adja meg ... és én nem akarok 10 dolcsit fizetni.. megoldás???
  • pasquale
    #3
    www.lostpassword.com
    ez lenne alegjobb ha lelehetne tölteni fullban..plz helpmemert beszeretnék anyu laptopján lépni adminként.. mert elfelejtettem a jelszót :D
  • RelakSfromhome
    #4
    kolegának olyan van, hogy akár az admin paswördöt is képes kitörölni
  • NEOreg3
    #5
    nincs kedvem keresgélni, de létezik oylan, ami nem fejti meg, hanem felülírja a régi jelszót
  • pasquale
    #6
    igen a másodi olyan lenne ha nem demó lenne de sajna nem jó töltöttem még le párat denemmüködnek
    nemtudnátok adni valami jót?? én már 2órát rááldoztam demég mindig egy szaros kis user vagyok ezen a gépen :(
  • Extraboy
    #7
    CIA Commander asszem, ez ramegy egy floppyra, barmelyik gepen bootolsz rola es maris van engedelyed a mappakhoz, registry-hez + userekhez (csak ATIRNI tudja a jelszot, megfejteni nem!)
  • Placebó
    #8
    ERD Commander 2005 - best
  • pasquale
    #9
    kipróbálom
  • pasquale
    #10
    linket tucc adni mert én csak demot találtam
  • alph4
    #11
    http://torrentspy.com/search.asp?mode=torrentdetails&id=336452&query=ERD+Commander+2005+
  • pasquale
    #12
    kösz
  • Rolesz
    #13
    Ehez nem is kell program!Ehh
  • pasquale
    #14
    mert?
  • precision
    #15
  • Aspyrin
    #16
    ez már orvosolva lett sp1-ben úgy tudom
  • pasquale
    #17
    jah ezt különben énis próbáltam .. leis írtam az elfelejtett jelszós topicban.... be ez nem működik sajna :(
  • Placebó
    #18
    korrekt
  • pasquale
    #19
    és ezt hogy kell használni?? leszedtem a 6 15megás file-t öszzeraktam bemountoltam..és? miccsináljak vele? kiis írtam próbáltam bootolni velde nem ment... plz helpme
  • precision
    #20
    ok, sry nemtudtam
  • stratoman
    #21
    Windows Jelszó Visszaállítás
  • pasquale
    #22
    jó igen ezt próbáltam tegnap csak nem tudtam h dosban mi a felkiáltó jel
    és a helenyett ctrl+alt+deltnyomtam :D
  • pasquale
    #23
    nami a !???
  • pasquale
    #24
    ok má megtaláltam shift+1 kipróbálom kösz a segítséget
  • pasquale
    #25
    NEMMŰKÖDIK
    végigmentem step by step de van egy bottolos flopym ami csak a jelszó második betűjét mutatjameg és az nem a 2es az 12345ben :( hanem megmaradt ez *d*** mé nem működik???? elismentettem ott mindfent de enm :(
  • pasquale
    #26
    loginrecovery
  • pasquale
    #27
    találtam ennek egy flopys verzióját is.ezzel semegy :(
    Offline registry editor
  • tomo
    #28
    ezzel a linuxos cuccal kerj uj jelszot ( csillag ot "*" adj neki ) , ugy valoszinu mukodni fog.
    megfeljteni nem tod vele a jelszot. szal csillag, es akkor nem lesz jelszo

    * = blank the password (This may work better than setting a new password!)

  • tomo
    #29
    meg javasoltak a caint is:

    http://www.oxid.it/cain.html
  • pasquale
    #30
    tudom próbáltam azzalis de azzal sem...
    azal a jelszó megfejtővel csak ellenőriztem h csináélt e valamit próbáltam egy másik linuxos cdvelis de az se viszi a csillagot :(
  • pasquale
    #31
    ezt nem hiszem el! ez valahogy nemakar összejönni már 3 félével csinálta, próbáltam 12345el , * al is de nem ..... ághr
  • pasquale
    #32
    help
  • pedestrian
    #33
    Hirens boot cd.
  • Rolesz
    #34
    Milyen hülye topik ez! Hasonló a lámer gyöléshez! Ehez nem kell progi ti marhák!
  • zakika
    #35
    akkor ozd meg velunk marhakkal a tapasznyalaidat
    vagy annak csinaljunk topicot, hogy mit tudok en es nem mondom el
  • paxyene
    #36
    jelszófejtő progik

    én fater gépét az Advanced Password Recovery-vel törtem fel ez 30 napos progi de múködik 100% -ban kiíja a jelszót és a gép lefagy dehát ennyi baj legyen:)
  • pasquale
    #37
    igen ezt má énismegtaláltam "megis vettem" a carcks.amról
    de ezt csak akkorlehetne használni ha a rendstergezda jelszava valahova belenne írva de sajnos seholsincs :(ugyhogy ezt nem tudtam használni...
    már csak az az egy megoldás van h egy keyloggerel megnézem a jelszót ha beírja csak az a bibi h startup hoz admin jogosultság kéneugyhogy ezt is buktam :(
  • pasquale
    #38
    van ez is de ez sem jó mert h belelásson a jelszó regbe ahhz is admin jog kéne...:(
    proactive
  • Placebó
    #39
    ehh Csíra... na tünés aludni
  • Rolesz
    #40
    Na végre megtaláltam a topikot nem emlékeztem a cimére! Na elmondom mindenkinek hogy hogy lehet feltörni! F8 nyomogatésa kijön valami nem tudom pontosan arra menj rá hogy csökentett mód! Ne ijedj meg pörögni fognak fájlok! És ott lesznek a felhasználoói fiókok lépj be a "Rendszergazda" nevő fiókba lehet hogy előjön egy hibaüzenet szerüség arra azem igen-t kell nyomni (na mindegy úgyis kiderül ha azt végigolvasod) na szóval innen Rendszergazdai jogunk van! Lépjünk rá a Start-ra Veszérlőplt Felhasználói fiókok ott adig lépjünk vissza amig megtaláljuk azt a fiókot amit fel akarunk törni lépjünk rá aztán lesz egy olyan hogy "jelszó törlése" arra kattincsunk! Aztán simán újra inditjuk a gépet belépünk abba a fiókba amit feltörtünk!És már nem kér jelszót!
    by Rolesz Master!