881
Új szmájlik az SG-nek.
  • Duddits
    #480
  • akyyy
    #479
    az lenne még jó ha minde topichoz hozzá lehetne teni 10 sználit, és ezt a házigazdák csinálhatnák meg. esetmek a modik. alapból nem lenne semmi, csak az üres helye...
    pl:
  • Aquir
    #478
    azért mondta sztem mert ez nem "Szmájlik" hanem "Új szmájlik az SG-nek" :)
  • akyyy
    #477
    van belőle neten egy csomó, de msnbe, is, 3 vagy 4 van ami nagyjából tetszik..... szal nem valami jó:(
  • RelakS
    #476
    3d szmájlokat nem szeressük.
  • RelakS
    #475
    nyúbi jelenség kezelése? :D
  • nyami
    #474
  • geri15
    #473
    -.-
  • Sickness
    #472
  • geri15
    #471
    Nem azért szóltam be, mert nem adtad el, hanem mert egy inkorrekt f@sz vagy, már elnézést a személyeskedésért. Egyébként tényleg kifejezhettem volna magam máshogy is, sry, de tényleg nem illik fórumba ekkora smile. Ennyi, témát lezártam a magam részéről.
  • Neophyte
    #470
    Minek annyi szmájli??? Egyébként a mostaniak elég szarok... hogy mást ne modjak...
    inkább fasza 3D szmájlikra kéne váltani... nem ilyen őskori leletekre...
  • Sickness
    #469
    nem.ő csak azért szólt be mert nemadtam el neki valamit.Különben meg most is hány ien smiley van ami nem fórumba való..Láttátok azt a mondatot mellette hogy "EZT IS RAKJÁTOK BE..!" ??
  • Csoder
    #468
    Sok az értelmes ember...
    Sick belinkelt egy smileyt,
    Pcsirke szerint nem fórumba való (igaza van)
    Sick felkapja a vizet
    Pcsirke erre reagált, normálissan is kifejezhette volna magát...
    Sick erre lelámázza... nem helyes reag...
    Temető a harmadik: nevetek mindkettőtökön.
  • Sickness
    #467
    pff,láma.
  • geri15
    #466
    lol rögtön flémel a hülyegyerek
  • maozedong
    #465
    ígyvan.
    vizsgálja meg hogy melyiket hányszor linkelik, mert a fele kb szar a mostaninak is.
  • Sickness
    #464
    neked nemártana.
  • geri15
    #463
    és ez szted fórumba való?
  • Sickness
    #462
  • geri15
    #461
    kedves
  • Duddits
    #460
  • Aquir
    #459
    #257
  • Aquir
    #458
    persze, már mondtam
  • akyyy
    #457
    azt tom hogy nem magyar!
  • akyyy
    #456
    nemtok:S nincs nekem felírva, googlen keress rá
  • akyyy
    #455
    én nem szeretem az ilyet
  • Laky
    #454
    linket :)
  • akyyy
    #453
    Mert vannak jó oldalak, ahol táblás szmájlit lehet csinálni és beszúrni! Ráadásull animált!
  • modellmaker
    #452
    mondta a góré hogy táblásat nem fog betenni úgyse. szal azokkal kár foglalkoznunk.
  • Laky
    #451
    ?
  • modellmaker
    #450
    táblás amúgy se lesz
  • Laky
    #449
  • akyyy
    #448
    de ő fizeti , ő csiánlja, ha ő nem lenne, nem lenne ez a fórumis, és lehetne az index, ahol még szmájli sincs (asszem)[asszi]
  • PeeTeR
    #447
    na de tokom sem erdekli hogy neki mi tetszik. nem csak O fogja hasznalni. hanem rajta kivul parszaz ember. talan ezt figyelembe kene venni. egyebkent meg oruljon aki akar. ugy irod, mintha egetrengetoen nagy fejlesztes venne a kezdetet azzal, hogy lesz 50 uj smiley...

  • ivjoe
    #446
    Ööö..., tévedsz, türannoszunk azt teszi be amit Ő jónak lát, örülj, hogy most úgy néz ki lesznek új szmájlik.
  • PeeTeR
    #445
    de mar boven raktunk be 50 -et. egyenkent meg nem azt az 50 -et kell berakni ami neki tetszik hanem azt ami mindenkinek. mivel mindenkinek mas tetszik. ettol fuggetlenul azert lehet talalni nyamvadt 50 szmajlit ami mindenkinek fekszik. tokomnek sem kell 50 olyan ami neki tetszik
  • ivjoe
    #444
    Igen, gondolom St megvárja az 50 normálisat, majd csak azután teszi be őket.
  • Gabesz amd64
    #443
    és mi van velük?oda lett adva?
  • ivjoe
    #442
    Megtörtént 50-ből maradt 20. :P
  • ivjoe
    #441
    Nagyon nagy?