12
Utazás a Holdba (1975)
  • KeszthelyiPéter
    #12
    Felvette valaki az utazás a holdba című tv játékot, amit az M1 adott le aug 24-én? Már évek óta keresem .
    [email protected]
  • DJviolin
    #11
    OK. Nem tudsz véletlenül néhány jó magyar torrent oldalt? Ahova beférek én is.
  • PupákZoliag
    #10
    Értelemszerűen nem olvastam a 2 könyvet, ezért tettem fel a kérdést........
  • DJviolin
    #9
    Ha ismernéd H. G. Wells: Emberek a Holdon, vagy Verne Gyula: Utazás a Holdba regényét, akkor nem kérdeznél ilyet.

    Ittvan az Utazás a Holdba könyvnek az előszója:

    "Önök azzal is tisztában vannak, hogy általában véve az ágyúk ellenállási ereje és a lőpor feszítőereje korlátlanul nagy. Nos, én azon gondolkoztam, hogy egy megfelelő nagyságú, s meghatározott ellenállóerővel bíró gépezet segítségével vajon lehetséges lenne-e ágyúgolyót lőni a Holdba."

    Üdv:
    DJviolin
  • PupákZoliag
    #8
    mié pont utazás a holdba? S:
  • DJviolin
    #7
    Bocs. Rossz topik.
  • DJviolin
    #6
    Sziasztok!

    Felraktam a gamét, elindítottam a játékot (másnál is ilyen sokáig tölt?) felszálltam egy bf109-essel, és lőttek. Tehát nem vagyok egyedül. Ez hogy van? Pedig nem regisztráltam magam?

    Ja, és hogyan tudok kiszállni a járművekből?
  • DJviolin
    #5
    De nekem nem ez kell, hanem az 1975-ös magyar változata.
  • DJviolin
    #4
    Ittvan kérem. A világ első sci-fi-jééből képek 1902-ből.

    Le Voyage dans la Lune (A trip to the moon):
  • DJviolin
    #3
    A "megszokott" helyeken sajnos nem találtam (edonkey, piratbay, dc++). Sajnos olyan filmes w.a.r.e.z.-eket meg nem tudok. Ha erre gondolsz akkor adhatnál címeket. Szigorúan priviben by asva. A fájlmegosztókon van egy film, a világ első sci-fi-je, amely szintén ezt a sztorit dolgozza fel: "Le Voyage dans la Lune"
    1902-es film. 10perc, de szerintem egyáltalán nem gagyi. Ebben van az, amikor az ágyúgolyó beleál a hold szemébe. Nemtom hogy ismerős e a kép. Szóval jó filmek. Verne Gyula regényére épülnek. Van belőle játék is. Topikja itten.
  • Roll
    #2
    A "megszokott" letöltőhelyeken már nézted?
  • DJviolin
    #1
    Akinek van valami infója erről a filmről. Esetleg tud egy boltot, ahol meg lehet venni, az írhatna.

    INFO

    Üdv:
    DJviolin