23
Pilot Down: Behind Enemy Lines
  • abonyitomz
    #23
    én is továbbbvittem ennél
  • M.A.D.
    #22
    Asszem, ezen továbbmentem. Mármint, ha ezután a város jön majd. Nem bug az!
  • Shep
    #21
    Á a fene találtam egy bugot vagy mi a fene, azon a pályán ahol a francia határon kell átjutni, ott van egy szivattyú aminek az ékszíja el van szakadva, elmegyek a kocsikhoz ahonnan megszerzem a szíjat, nade az inventoryban nincs benne, a kocsiról viszont eltűnik, visszamenve a szivattyúhoz továbbra is ugyanazt pofázza, hogy el van szakadva, na akkor most mi van, ennyi nem lehet tovább vinni?
  • xido
    #20
    jópofa,jópofa...de minden eszembe jutott hirtelen,mikor megláttam...XIII,Splinter Cell,Metal Gear 3..de el lehet vele bohóckodni:)
  • Glpetyus
    #19
    Első pályát megcsináltam tegnap,egész jópofa kis gém.
  • Shep
    #18
    Annyi bajom van csak a gameval, hogy nincs fent normális torrent oldalon, mert publikusról elkezdeni leszedni kész öngyilkosság, mert nekem az ilyenekről nekem 20k feletti sebességet ha eléri már örülhetek, szóval inkáb várok hátha fent lesz vhol ahol regelve vagyok.
  • abonyitomz
    #17
    jobban beleméjedtem a gameba , a játék hosszú! és a történet is jó! tudom sajnálni azt akinek kimarad az életéből a game...
  • abonyitomz
    #16
    Játszottam a játékkal elég sokat ( 5 órát) igy az értékeláésem:

    Grafika: 82% ( közepes , de szépnek is mondható)
    Irányítás: 90% ( szokatlannak tartom az inventory kezelését minden más ok)
    Zene/Hangok: 87% ( lehetett volna jobb is)
    Játékélmény: 85% ( nem feltétlenül lopakodós...)

    Végső: 84%

    Aki tudja próbálja ki , egyik nagy kedvence lehet! Nekem bejött a game és most is megyek játszani vele...
  • dardevil
    #15
  • ChevyG #14
    én is töltöm, maj kiderül
  • dardevil
    #13
    Milyen a game ?
  • Kaslerka #12
    Nekem a demo tetszett - nem a legszebb, de játszható. Már töltöm is.
  • grebber
    #11
    Torrentről szedhető.
    Képek alapján eléggé gáz talán a demót leszedem de nembiztos hogy megéri.
  • Rudee
    #10
    Pilot Down: Behind Enemy Lines (c) Oxygen Interactive *DVD* REVENGE 56x50 MB
  • dardevil
    #9
    Van már game ?
  • Kaslerka #8
    Szebb kicsit a gém, mint itt a képeken. Legalábbis nálam a demója szebb volt. Ezek gagyi felbontású gamespot-os képek.
  • Augustus Gigo
    #7
    Prisoner of war is hasonló volt, ott is egy pilóta bőrébe bújtunk. Ahogy a képeket elnézem,a POW meg a Great escape is jobb grafkóval rendelkezett
  • Glpetyus
    #6
    The Great escape ? ^.^
  • ChevyG #5
    prisoner of war?
  • Kaslerka #4
    Volt egy ilyen szerü (lezuhanok azt' menekülök) de annak asszem semmi köze ehhez.
  • PeeTeR
    #3
    ennek van mar egy resze nem? csak mert mar jatszottam valami ilyesmivel, igaz mar tokom se tudja mi volt a cime. mondjuk ha ilyen stilus akkor mar inkabb Commandos :)
  • Kaslerka #2


  • Kaslerka #1
    Most jött ki a DEMO-ja és elvileg most augusztusban érkezik.
    Szerintem egész tűrhető lesz. Grafikailag nem a legjobb, de a DEMO egész játszható.

    Képek a játékból.